Сайлау учаскелерін құру туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 61 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 2813 болып тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосындағы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылындағы" деген сөздермен ауыстырылды- Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 20.10.2015 № 78 шешімімен(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін Қарақия ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Мыналардың:
"Қарақия ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Қарақия ауданы әкімінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 92 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-4-124 болып тіркелген, "Қарақия "газетінде 2011 жылы 27 қазанда жарияланған);
"Қарақия ауданында сайлау учаскесін құру туралы" Қарақия ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 16 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2634 болып тіркелген, "Қарақия" газетінде 2015 жылы 26 наурызда жарияланған) күштері жойылды деп танылсын.
3. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемелекеттік мекемесі (Н.Жұбаназаров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы А.Таубаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Аудан әкімі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарақия аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Атағараев Дуйсенбай Айткалиевич
14 тамыз 2015 жыл.
Қарақия ауданы әкімінің
14 тамыз 2015 жылғы
№ 31 шешіміне қосымша
Қарақия ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімінің 16.02.2026 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-14-85.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Каракиянского района Мангистауской области от 14 августа 2015 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 августа 2015 года № 2813.
В соответствии Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каракиянского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов на территории Каракиянского района согласно приложению настоящего решения.
2. Признать утратившим силу:
решения акима Каракиянского района от 7 октября 2011 года № 92 "Об образовании избирательных участков по Каракиянскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-124, опубликовано в газете "Қарақия" 20 октября 2011 года);
решения акима Каракиянского района от 2 марта 2015 года № 16 "Об образовании избирательного участка в Каракиянском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2634, опубликовано в газете "Қарақия" 26 марта 2015 года);
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" (Жубаназаров Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-прававовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Таубаева А.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Дауылбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Каракиянской
районной избирательной комиссий
Аатагараев Дуйсенбай Айткалиевич
14 август 2015 год
Приложение к решению акима
Каракиянского района № 61
от 14 августа 2015 года
Избирательные участки по Каракиянскому району
Сноска. Приложение в редакции решений акима Каракиянского района Мангистауской области  от 16.02.2026 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 145
Центр: село Курык, здание государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 2-14-85.

Шекарасы: Құрық ауылының 1 шағын ауданының барлық үйлері, 2 шағын ауданының № 4-47 үйлері, С.Датұлы, Қ.Сүйеуов, Ардагер, Подстанция көшелерінің барлық үйлері, Абай көшесінің № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28-2 үйлері.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қарақия аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Б блогы, телефон/факс: 8/72937/ 2-18-39.
Шекарасы: Құрық ауылының 2 шағын ауданының № 49-55, 100-101, 229-232 үйлері, 3 "А", 4, 5, 9, 14 шағын аудандарының барлық үйлері, Карьер, Барлаушылар Массиві көшелерінің барлық үйлері.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Шекарасы: Құрық ауылы, Абай көшесінің № 1,3,5,7, 9,11,15,15-1,17, 17-2, 21,23, 25, 27 үйлері, Ш.Уалиханов көшесінің №1-14/1 үйлері, Сәтпаев көшесінің № 1-14а үйлері, Жангельдин көшесінің № 1-10/1, 14 үйлері, Маметова көшесінің № 1-14 үйлері, С.Әлиев көшесінің № 1-25 үйлері, Жолаушылар массиві, Т.Әлиев, Автобаза, Қазақ ауыл, Ғ.Балмұханбетов көшелерінің барлық үйлері, "Қызылқұм" жері.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарақия теміржол станциясы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, В блогы, телефон/факс: 8/72937/ 7-15-40.
Шекарасы: Қарақия теміржол станциясың барлық үйлері.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұнайшы ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 27-2-03.
Шекарасы: Мұнайшы ауылының Теміржолшы, Ардагер, Арман, Көктем, Бәйтерек шағын аудандарының, Қазақ ауыл көшесінің барлық үйлері, "Асар" жұмысшылар кенті.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұнайшы ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 28-2-73.
Шекарасы: Мұнайшы ауылының Салтанат, Жаңақұрылыс, Акбөбек-1, Акбөбек-2, Мұрагер, Жаңақұрылыс-2, ВПЧ-18 шағын аудандары.
№ 151 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Зердебай Бекарыстанұлы атындағы № 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-7-51.

Границы: все дома микрорайона 1, дома № 4-47 микрорайона 2, все дома улиц С. Датулы, К. Суйеуова, Ардагер, Подстанция, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28-2 улицы Абая села Курык.".
Избирательный участок № 146
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Каракиянская районная детско-юнешская спортивная школа" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области, блок Б, телефон/факс: 8/72937/ 2-18-39.
Границы: дома №49-55, 100-101, 229-232 микрорайона 2, все дома микрорайона 3 "А", 4, 5, 9, 14, все дома улицы Карьер, Массив Геологов села Курык.";
Избирательный участок № 147
Центр: село Курык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 2-11-89.
Границы: дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15-1, 17, 17-2, 21, 23, 25, 27 улицы Абая, дома № 1-14/1 улицы Ш.Валиханова, дома № 1-14а улицы Сатпаева, дома № 1-10/1, 14 улицы Жангельдина, дома № 1-14 улицы Маметова, дома № 1-25 улицы С.Алиева, все дома улиц Массив дорожников, Т. Алиева, Автобаза, Казак аул, Г.Балмуханбетова, местность "Кызылкум" села Курык.".
Избирательный участок № 148
Центр: железнодорожная станция Каракия, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, блок В, телефон/факс: 8/72937/ 7-15-40.
Границы: все дома железнодорожной станции Каракия.
Избирательный участок № 149
Центр: село Мунайшы, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 27-2-03.
Границы: все дома микрорайонов Темиржолшы, Ардагер, Арман, Коктем, Байтерек, улицы Казак аул, рабочий поселок "Асар" села Мунайшы.
Избирательный участок № 150
Центр: село Мунайшы, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 28-2-73.
Границы: микрорайоны Салтанат, Жанакурылыс, Акбобек-1, Акбобек-2, Мурагер, Жаңакурылыс-2, ВПЧ -18 села Мунайшы.
Избирательный участок № 151
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 имени Зердебая Бекарыстанулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-7-51.

Шекарасы: Жетібай ауылының, Жаңақұрылыс шағын ауданының № 1-36 үйлері, Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, 2-ауыл шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 1-199 үйлері.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Астана, Күржіманұлы, Мұнайшы-2 шағын аудандарының барлық үйлері, Аэропорт шағын ауданының № 200-368 үйлері.".
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Өскенбай Қалманбетұлы атындағы Жетібай балалар өнер мектебі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-61.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Мұнайшы-1, М.Өскінбаев, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері, Т.Аубәкіров шағын ауданының № 92-257 үйлері.".
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жетібай ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-30.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Жанақұрылыс шағын ауданының № 37-186, 217-255 үйлері, Ұлутас шағын ауданының барлық үйлері.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетібай ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Шекарасы: Жетібай ауылының, Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы шағын аудандарының барлық үйлері, Жаңақұрылыс шағын ауданының № 187-216 үйлері, Т.Аубәкіров шағын ауданының № 1-91 үйлері, Шұқырой, Шынжыр, Асар, Қонай-қора шаруа қожалықтары.".
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы: Сенек ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сенек ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 31-4-52.
Шекарасы: Сенек ауылының барлық үйлері.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы: Сенек ауылының Аққұдық елді мекені, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Аққұдық ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 32-0-20.
Шекарасы: Сенек ауылының Аққұдық елді мекенінің барлық үйлері.
№ 158 сайлау учаскесі

Границы: дома №1-36 микрорайона Жанакурылыс, все дома микрорайонов Геофизика, Ш.Ыбыраймулы, 2-ауыл, дома №1-199 микрорайона Аэропорт села Жетыбай.
Избирательный участок № 152
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-41.
Границы: все дома микрорайонов Астана, Куржиманулы, Мунайшы-2, дома №200-368 микрорайона Аэропорт села Жетыбай.".
Избирательный участок № 153
Центр: село Жетыбай, здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Жетыбайская детская школа искусств имени Оскенбая Калманбетулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-61.
Границы: все дома микрорайонов Мунайшы-1, М.Оскинбаева, Тулендиева, дома №92-257 микрорайона Т.Аубакирова села Жетыбай.".
Избирательный участок № 154
Центр: село Жетыбай, здание сельского дома культуры Жетыбай государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-30.
Границы: дома №37-186, 217-255 микрорайона Жанакурылыс, все дома микрорайона Улутас села Жетыбай.".
Избирательный участок № 155
Центр: село Жетыбай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 26-1-90.
Границы: все дома микрорайонов Ж. Мынбаева, О.Калманбетулы, Т.Алиева, С.Жангабылулы, дома №187-216 микрорайона Жанакурылыс, дома №1-91 микрорайона Т.Аубакирова, крестьянские хозяйства Шукырой, Шынжыр, Асар, Конай-кора села Жетыбай.".
Избирательный участок № 156
Центр: село Сенек, здание сельского дома культуры Сенек государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 31-4-52.
Границы: все дома села Сенек.
Избирательный участок № 157
Центр: населенный пункт Аккудук села Сенек, здание сельского дома культуры Аккудук государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 32-0-20.
Границы: все дома населенного пункта Аккудук села Сенек.".
Избирательный участок № 158

Орталығы: Бостан ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бостан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 61-177.
Шекарасы: Бостан ауылының барлық үйлері.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы: Құланды ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Құланды ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 55-060.
Шекарасы: Құланды ауылының барлық үйлері.
№160 сайлау учаскесі
Орталығы: Болашақ ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72959/ 42-120.
Шекарасы: Болашақ ауылының және Бопай елді мекенінің барлық үйлері.
№161 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 5-21-66.
Шекарасы: Маңғыстау шағын ауданының барлық үйлері.
№ 162 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрық ауылы, Маңғыстау облысының білім басқармасының "Қарақия кәсіптік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-80.
Шекарасы: Құрық ауылының 3,10, 13 шағын аудандарының барлық үйлері, Сәтпаев көшесінің № 13-29, 29-2, 31, 31-2, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері, М.Маметова көшесінің № 15-43а үйлері, С.Әлиев көшесінің № 16-44 үйлері, Ш.Уалиханов көшесінің № 15-28 үйлері, Жангельдин көшесінің № 11, 13, 15-28, үйлері.

Центр: село Бостан, здание сельского дома культуры Бостан государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 61-177.
Границы: все дома села Бостан.
Избирательный участок № 159
Центр: село Куланды, здание сельского дома культуры Куланды государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/72937/ 55-060.
Границы: все дома села Куланды.
Избирательный участок № 160
Центр: село Болашак, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72959/ 42-120.
Границы: все дома села Болашак и населенного пункта Бопай.
Избирательный участок № 161
Центр: село Курык, микрорайон Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 5-21-66.
Границы: все дома микрорайона Мангистау
Избирательный участок № 162
Центр: село Курык, здание государственного коммунального казенного предприятия "Каракиянский профессиональный колледж" Управления образования Мангистауской области, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-80.
Границы: все дома микрорайонов 3, 10, 13, дома № 13-29, 29-2, 31, 31-2, 33, 33-2, 35, 37, 39, 41, 43 улицы Сатпаева, дома №15-43-а улицы М.Маметова, дома №16-44 улицы С.Алиева, дома №15-28 улицы Ш.Уалиханова, дома №11,13,15-28 улицы Жангельдина села Курык.".