Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланындағы дене дайындығы жөніндегі нормативтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1111 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 4 ақпанда № 13005 болып тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланындағы дене дайындығы жүйесін жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланындағы дене дайындығы жөніндегі нормативтер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы
(Р.Ф. Жақсылықов):
1) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Заң" деректер базасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интернет-порталында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшысы генерал-лейтенант Р.Ф. Жақсылықовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1111 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы ІІМ Ұлттық ұланындағы дене дайындығы бойынша нормативтер

Об утверждении нормативов по физической подготовке в Национальной гвардии Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 февраля 2016 года № 13005.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О воинской службе и статусе военнослужащих", в целях совершенствования системы физической подготовки в Национальной гвардии Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые нормативы по физической подготовке в Национальной гвардии Республики Казахстан.
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан (Р.Ф. Жаксылыков):
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "База данных "Закон" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением приказа возложить на Главнокомандующего Национальной гвардией Республики Казахстан генерал-лейтенанта Жаксылыкова Р.Ф.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Утверждены
приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1111
Нормативы по физической подготовке Национальной гвардии Республики Казахстан

3.40
50
Іс жүзінде орындау бойынша бағаланады
Іс жүзінде орындау бойынша бағаланады
Іс жүзінде орындау бойынша бағаланады
Ескертпе:
50 жастан жоғары әскери қызметшілер және емдік дене дайындығы тобының әскери қызметшілері 5 оқу орнында қоян-қолтық ұрыс тәсілдерін, сондай-ақ жасы 40-тан жоғары әйелдер № 1 және № 2 еркін жаттығулар кешенін бағаланады.

3.40
50
Оценивается по практическому выполнению
Оценивается по практическому выполнению
Оценивается по практическому выполнению
Примечание:
Военнослужащие старше 50 лет и группы лечебной физической культуры оцениваются по приемам рукопашного боя по 5 учебным точкам, а военнослужащие женщины старше 40 лет по комплексу вольных упражнений № 1 и № 2.