Сот жүйесі органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы сотының жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Аппараты) Басшысының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 157 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 сәуірде № 10748 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігі басшысының 2025 жылғы 11 маусымдағы № 3 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Сот әкімшілігі басшысының 11.06.2025 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 69-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған сот жүйесі органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдар нормалары бекітілсін.
2. Құқықтық қамтамасыз ету бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықты іске асыру тиісті кезеңге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүзеге асырылсын.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Басшы
І. Испанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
_________Б.Сұлтанов

Об утверждении норм площадей специфических помещений для органов судебной системы
Приказ Руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) от 12 марта 2015 года № 157. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2015 года № 10748. Утратил силу приказом Руководителя Судебной администрации Республики Казахстан от 11 июня 2025 года № 3
Сноска. Утратил силу приказом Руководителя Судебной администрации РК от 11.06.2025 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые нормы площадей специфических помещений для органов судебной системы.
2. Отделу правового обеспечения обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Реализацию данного приказа осуществлять в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий период.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Руководитель
И. Испанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
___________Б. Султанов