Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 18 наурызда № 10498 тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ереженің 15-тармағы 146) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 14.11.2024 № 769 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қаржы министрінің 14.11.2024 № 769 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. "Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2003 жылғы 31 наурыздағы № 58 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 2254 болып тіркелген).
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 20 ақпандағы
№ 108 бұйрығымен
бекітілген
Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулық
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2015 года № 10498.
В соответствии с подпунктом 146) пункта 15 Положения о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387, и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра финансов РК от 14.11.2024 № 769 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным приказом Министра финансов РК от 14.11.2024 № 769 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 58 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2254).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
Министр
Б. Султанов
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 февраля 2015 года № 108
Инструкция по составлению сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
Сноска. Заголовок главы 1 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметте – ол сандық, құндық және мерзiмдiк түрдегi бюджеттiк ақшаның есебiнен бiр бюджеттiк бағдарлама бойынша қаржыландырылатын ұйымның және ұйымдар тобының қызметiн, саны мен сандық құрамын сипаттайтын көрсеткiштер.
2. Осы нұсқаулық желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң төрт нысанын белгiлейдi – "Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер", "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң / тиiстi бюджеттiң желiсi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер" және "Желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi".
Осы Нұсқаулыққа 1-қосымшаға сәйкес "Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлімет" 1-нысан (бұдан әрі – 1-нысан) жекелеген ұйымдардың көрсеткіштері бойынша деректер нысаны болып табылады. Ұйым деп мемлекеттік мекемелер және қазыналық кәсіпорындар ұғынылады.
Осы Нұсқаулыққа 2-қосымшаға сәйкес "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсінің / тиісті бюджетінің желiсі, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер" 2-нысаны (бұдан әрi - 2-нысан) бюджеттiк бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша желi, штаттар, контингенттер туралы деректердiң жиынтық нысаны болып табылады. Осы нысанды бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi / тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органдармен жоспарлы көрсеткіштерді келісу бойынша бюджетті орындау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган жасайды.
Осы Нұсқаулыққа 3-қосымшаға сәйкес "Желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi" 3-нысаны (бұдан әрi –
3-нысан) олардың түрлерi, топтары және көрсеткiштерi бойынша топтастыра отырып, желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi болып табылады.
Осы Тізбені бюджеттік жоспарлау және бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті орган қалыптастырады.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер жыл сайын жасалады.
4. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер нысаны бюджеттiк бағдарламаның функционалдық тобын, әкiмшiсiн көрсете отырып, әрбiр бюджеттiк бағдарлама, кiшi бағдарлама бойынша жасалады.
5. Жылдың басына және аяғына сандық көрсеткiштердiң нақты
бар-жоғын ұйымдар олардың есептi күнге сәйкес келетiндiгiн растайтын құжаттар негiзiнде көрсетедi. Жыл басындағы көрсеткiштермен салыстырғанда жылдың аяғындағы көрсеткiштер өзгерген кезде ұйымдар түсiндiрме жазба жасайды және оны ұсынылатын 1-нысанға қоса бередi.

1. Сведения о сети, штатах, контингентах - это показатели, характеризующие деятельность, численность и численный состав организации и групп организаций, финансируемых по одной бюджетной программе за счет бюджетных денег, в количественном, стоимостном и временном выражении.
2. Настоящей инструкцией устанавливаются три формы сведений о сети, штатах, контингентах – "Сведения о сети, штатах, контингентах организации", "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ/соответствующего бюджета" и "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов".
Форма 1 "Сведения о сети, штатах, контингентах организации" (далее – форма 1) представляет собой форму данных по показателям отдельной организации согласно приложению 1 к настоящей Инструкции. Под организациями понимаются государственные учреждения и казенные предприятия.
Форма 2 "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ/соответствующего бюджета" (далее - форма 2) представляет собой форму свода данных о сети, штатах, контингентах по бюджетным программам (подпрограммам) согласно приложению 2 к настоящей Инструкции. Данную форму составляют администраторы бюджетных программ/местные уполномоченные органы по исполнению бюджета по согласованию плановых показателей с соответствующим местным уполномоченным органом по государственному планированию.
Форма 3 "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов" (далее - форма 3) представляет собой сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов с группировкой их по видам, группам и показателям согласно приложению 3 к настоящей Инструкции.
Данный перечень формируется центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным приказом Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Составление сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок главы 2 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Сведения о сети, штатах, контингентах составляются ежегодно.
4. Форма сведений о сети, штатах, контингентах составляется по каждой бюджетной программе, подпрограмме с указанием функциональной группы, администратора бюджетной программы.
5. Фактическое наличие количественных показателей на начало и конец года организации показывают на основании документов, подтверждающих их соответствие на отчетную дату. При изменении показателей на конец года по сравнению с показателями на начало года организации составляют пояснительную записку и прилагают к представляемой форме 1.

6. 1-нысанға ұйымның және оның қаржы қызметiнiң басшысы қол қояды.
2-нысанға бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң / жергiлiктi уәкiлеттi органның және оның қаржы бөлiмшесiнiң басшысы қол қояды.
3-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтердің құрылымы
Ескерту. 3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң құрылымы "Жалпы көрсеткiштер" және "Арнайы көрсеткiштер" деген екi бөлiктен (түрден) тұрады.
8. Нысандарда түрiне, топқа және көрсеткiшке бөлiнетiн кодтар бойынша жоспарлы және нақты сандық көрсеткiштер көрсетiледi.
9. Топ топтың астында көрсетiлген көрсеткішдерді қамтиды. Топ бойынша көрсетiлген сома осы топқа қосылған көрсеткiштер сомасының жиыны болуы мiндеттi емес.
10. Ұйымдар "Жалпы көрсеткiштер" бөлiгiндегi нысандарды толтырған кезде барлық топтар бойынша сандық көрсеткiштердiң деректерiн көрсетедi, "Әлеуметтiк көрсеткiштерде" тек оның қызметiнiң түрiне немесе бағдарламасына сәйкес келетiн топтар ғана көрсетедi.
11. Топтарда тек ұйым қызметiнiң түрiне немесе бағдарламаға сәйкес келетiн көрсеткiштер ғана толтырылады.
Егер белгiлi бiр топтың көрсеткiштерi ұйым қызметiнiң түрiне жатпаған немесе бағдарламаға сәйкес келмеген жағдайда, онда тек топ бойынша деректер толтырылады, көрсеткiштерде сызықша қойылады.
12. Нысандарда есептi кезең үшiн сандық көрсеткiштер: жылдың басына, жылдың аяғына, орташа жылдық көрсеткiштер көрсетiледi.
13. Есептi кезең үшiн орташа жылдық көрсеткiштер есептi кезеңде барлық айлардың көрсеткiштерiн жинақтаумен және алынған соманы 12-гe, яғни жылдағы айлардың күнiне (есеп айырысу оқу жылының мерзiмдерiн ескере отырып жүргiзiлетiн бiлiм беру мекемелерiнен басқа) бөлумен есептеледi.
14. 1, 2, 3-нысандардағы барлық құндық көрсеткіштер мың теңгемен көрсетіледi.
4-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді ұсыну
Ескерту. 4-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15. Ұйымдар есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанына дейiнгі мерзiмде тиiстi 1-нысанды жасайды және бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне ұсынады.
16. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 1-нысан бойынша республикалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар ұсынатын мәлiметтер негiзiнде 2-нысан бойынша жиынтық мәлiметтер жасайды және есептiден кейiнгi жылдың 1 наурызына дейiнгі мерзiмде оларды электронды түрде және қағаз тасығышта бюджеттік жоспарлау және бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынады.

6. Форма 1 подписывается руководителем организации и его финансовой службы.
Форма 2 подписывается руководителем администратора бюджетных программ/местного уполномоченного органа и его финансового подразделения.
Глава 3. Структура сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок главы 3 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Структура сведений о сети, штатах, контингентах состоит из двух частей (видов) "Общие показатели" и "Специальные показатели".
8. В формах показываются плановые и фактические количественные показатели по кодам, которые подразделяются на вид, группу и показатель.
9. Группа включает в себя показатели, указанные под группой. Сумма, указываемая по группе, не обязательно является итогом сумм показателей, включенных в данную группу.
10. Организации, при заполнении форм в части "Общие показатели", показывают данные по всем группам количественных показателей, в "Специальных показателях" указывают только те группы, которые соответствуют роду его деятельности, или программе.
11. В группах заполняются только те показатели, которые соответствуют роду деятельности организации или программе.
В случае если показатели определенной группы не относятся к роду деятельности организации или не соответствуют программе, то заполняются только данные по группе, в показателях же проставляются прочерки.
12. В формах указываются количественные показатели за отчетный период: на начало года, на конец года, среднегодовые показатели.
13. Среднегодовые показатели за отчетный период исчисляются суммированием показателей всех месяцев в отчетном периоде и делением полученной суммы на 12, то есть на число месяцев в году (кроме учреждений образования, где расчет производится с учетом сроков учебного года).
14. Все стоимостные показатели в формах 1, 2, 3, - в тысячах теңге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции приказа Министра финансов РК от 18.06.2026 №415 (вводится в действие c 01.07.2026).
Глава 4. Представление сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок главы 4 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Организации в срок до 15 февраля года, следующего за отчетным, составляют соответствующую форму 1 и представляют администратору бюджетных программ.
16. Администратор республиканских бюджетных программ на основании сведений, предоставляемых организациями, финансируемыми из республиканского бюджета, по форме 1, составляет сводные сведения по форме 2 и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет их в электронном виде и на бумажном носителе в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.

17. Жергіліктi бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi жоспарлы көрсеткіштерді алдын ала тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органдармен келісе отырып 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылдыңы 1 наурызына дейiнгi мерзiмде осы мәлiметтердi тиiстi бюджетті орындау жөніндегі уәкілетті органға ұсынады.
18. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы жоспарлы көрсеткіштерді алдын ала тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен келісе отырып, 2-нысан бойынша аудан (облыстық мәні бар қала) бюджеті бойынша мәлiметтердi жасайды және есептіден кейiнгi жылдың 15 наурызына дейiн оларды астананың (облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi уәкiлеттi органына ұсынады.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 18.06.2026 № 415 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
19. Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган астана бюджетінен (облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қалалардың бюджетiнен) қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жиынтық мәліметтері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінiң мәлiметтерi негiзiнде астананың (облыстық бюджеттен, республикалық маңызы бар қалалардың бюджетiнен) бюджетi бойынша 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылдың 1 сәуiріне дейiн электронды түрде және қағаз тасығышта бюджеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынады.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 18.06.2026 № 415 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәлiметтердi жасау
жөнiндегi нұсқаулыққа
1-қосымша
1-нысан
Әкімшілік деректер
жинауға арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның желiсi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер ______________________________
(ұйымның атауы)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 18.06.2026 № 415 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысандар интернет – ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысандарға: ұйымның желi, штаттары, контингенттерi (бұдан әрі – ҰЖШК) индексі беріледі
Кезеңділігі: жылдық
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсыну мерзімі: есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанына дейін

17. Администратор местных бюджетных программ составляет форму 2, предварительно согласовав плановые показатели с соответствующим уполномоченным органом по государственному планированию, и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет данные сведения в соответствующий уполномоченный орган по исполнению бюджета.
18. Уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) составляет сведения по бюджету района (города областного значения) по форме 2, предварительно согласовав плановые показатели с соответствующим уполномоченным органом по государственному планированию, и до 15 марта года, следующего за отчетным, представляет их в местный уполномоченный орган столицы (областей, городов республиканского значения).
Сноска. Пункт 18 – в редакции приказа Министра финансов РК от 18.06.2026 №415 (вводится в действие c 01.07.2026).
19. Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета на основании сводных сведений администраторов местных бюджетных программ, финансирующихся из бюджета столицы (областного бюджета, бюджетов городов республиканского значения), сведений бюджетов районов (городов областного значения) составляет форму 2 по бюджету столицы (областного бюджета, бюджетов городов республиканского значения) и до 1 апреля года, следующего за отчетным, представляет в электронном виде и на бумажном носителе в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
Сноска. Пункт 19 – в редакции приказа Министра финансов РК от 18.06.2026 №415 (вводится в действие c 01.07.2026).
Приложение 1
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах,
контингентах
Форма 1
Форма, предназначенная
для сбора административных
данных
Сведения о сети, штатах, контингентах организации по состоянию на 1 января 20___года
________________________________________
(наименование организации)
Сноска. Приложение 1 – в редакции приказа Министра финансов РК от 18.06.2026 №415 (вводится в действие c 01.07.2026).
Представляется: администратору бюджетных программ
Формы, предназначенные для сбора административных данных на безвозмездной основе размещены на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Формам, предназначенным для сбора административных данных на безвозмездной основе присваивается индекс: сети, штаты, контингенты организации (далее – СШКО).
Периодичность: годовая
Срок представления формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе: до 15 февраля года, следующего за отчетным.

1-бөлім. Сот-медициналық сараптама орталықтары мен оның аумақтық бөлімшелерінің, емханалардың, емханасы бар ауруханалардың, арнайы медициналық қамтамасыз ету орталықтарының, шұғыл медициналық көмек орталықтарының, орталықтандырылған бухгалтериялардың, жедел жәрдем станцияларының, медициналық стационарлық ұйымдардың, арнайы медициналық жабдықтау базаларының, дезинфекциялық станциялардың, санаторийлердің, апаттар медицинасы орталықтарының, ЖҚТБ-ға қарсы күрес орталықтарының, қан орталықтарының, обаға қарсы күрес станцияларының, патологоанатомиялық бюролардың, балалар үйлерінің, перзентханалардың желісі, штаттары, контингенттері туралы, сондай-ақ, салауатты өмір салтын насихаттау және заманауи медициналық технологияларды енгізу бағдарламалары бойынша мәліметтер

Раздел 1. Сведения о сети, штатах, контингентах центров судебно-медицинской экспертизы и его территориальных подразделений, поликлиник, больниц с поликлиникой, центров специального медобеспечения, центров экстренной медицинской помощи, централизованных бухгалтерий, станций скорой помощи, медицинских стационарных организаций, баз спецмедснабжения, дезинфекционных станций, санаториев, центров медицины катастроф, центров по борьбе со СПИДом, центров крови, противочумных станций, патологоанатомических бюро, домов ребенка, родильных домов, а также по программам по пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий

221
тәрбиешiлер
бiрлік
240
дәрiгерлер
бiрлік
241
орта медициналық
персонал
бiрлік
242
кiшi медициналық
персонал
бiрлік
271
азаматтық қызметшілер
бiрлік
272
техникалық персонал
бiрлік
273
жұмысшылар
бiрлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
240
дәрiгерлер
мың теңге
х
х
х
х
241
орта медициналық
персонал
мың теңге
х
х
х
х
242
кiшi медициналық
персонал
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл
автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың
саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
мүліктік жалға (жалға) берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
610
Төсек саны
саны
611
Жылына бiр төсектiң
жұмыс iстеу күндерi
күнi
х
х
х
х
620
Жылына дәрiгерлiк
қатынау саны
саны
х
х
х
х
630
Емделген науқастардың
саны
әр адам
х
х
х
х
640
Шақыру саны
саны
650
Қатынау саны
саны
х
х
х
х
660
Жүргiзiлген
iс-шаралардың саны
саны
х
х
х
х
670
Дайындалған қанның
(айырбас) саны
литр
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы _________________________________
Орындаушы ______________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы _______
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
______________________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
2-бөлім. Әр азаматтың жекелеген санаттарын ауру түрлері бойынша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ әр азаматтың жекелеген санаттарын балалар тағамының мамандандырылған өнімдерімен қамтамасыз ету жөніндегі денсаулық сақтау органдарының желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-2-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем
бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жөнiнде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың
басына
жылдың
аяғына
орташа
жылдық
е
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

221
воспитатели
единица
240
врачи
единица
241
средний медицинский персонал
единица
242
младший медицинский персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
240
врачи
тысяч теңге
х
х
х
х
241
средний медицинский персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
242
младший медицинский персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
х
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
610
Количество коек
число
611
Дни функционирования одной койки в год
дней
х
х
х
х
620
Количество врачебных посещений в год
число
х
х
х
х
630
Количество пролеченных больных
каждый человек
х
х
х
х
640
Количество вызовов
число
650
Количество посещений
число
х
х
х
х
660
Количество проведенных мероприятий
число
х
х
х
х
670
Количество изготовленной крови (заменителей)
литры
Наименование организации _______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо,
исполняющее его обязанности ____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 2. Сведения о сети, штатах, контингентах органов здравоохранения по лекарственному обеспечению отдельных категорий каждого гражданина по видам заболеваний, а также по обеспечению специализированными продуктами детского питания отдельных категорий каждого гражданина
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-2-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения ______________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) _________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): ____________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х

500
Алушылардың саны
әр адам
610
ауру түрлерi бойынша
дәрi-дәрмектер
әр адам
611
балаларға арналған
және емдiк тағамдар
әр адам
Ұйымның атауы _______________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________________
Орындаушы _________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
_____________________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
3-бөлім. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақы, әлеуметтік көмек көрсету, әлеуметтік қолдау) бағдарламалары бойынша желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету, өткен жылдардың міндеттемелерін орындау), орталық эксперименттік есту протездеу зертханасының қызмет көрсетуі, жергілікті деңгейде мүгедектігі бар адамдарды техникалық және өзге де құралдармен қамтамасыз ету, ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету, көп балалы аналарға және патронаттық тәрбие мен оқыту бойынша тіс протездерін (бағалы металдардан жасалған протездерді қоспағанда) дайындауға және жөндеуге әлеуметтік көмек
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-3-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем
бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
көрсеткіш
жылдың басына
жылдың
аяғына
орташажылдық
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х

500
Количество получателей
каждый человек
610
лекарственных средств по видам заболеваний
каждый человек
611
специализированного детского и лечебного питания
каждый человек
Наименование организации ______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ______________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 3. Сведения о сети, штатах, контингентах по программам социального обеспечения и социальной помощи (пенсий, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи, социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи, выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение лиц с инвалидностью техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям и по патронатному воспитанию и обучению
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-3-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения _______________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) __________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): _____________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20___
года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
Специальные показатели
x
х
х
х
х

639
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде қызмет алушылардың саны
әр адам
720
бұйымдар саны, оның ішінде:
721
сатып алынған сурдотехникалық құралдардың саны
дана
722
сатып алынған тифлотехникалық құралдардың саны
дана
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________________
Орындаушы _______________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
_____________________________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
4-бөлім. Қоныс аудару іс-шаралары мен репатарианттарды (қандастарды) бейімдеу орталықтарына арналған желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-4-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық
көрсеткiштердiң
атауы
Өлшем
бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
көрсететін
жылдың
басына
жылдың
аяғына
орташа
жылдық
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға
Алынатын
алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
181
Баланстағы
тұрғын үйдiң
саны
сан
х
500
Алушылардың
саны
отбасы
630
бiр жолғы
жәрдемақы
отбасы
631
көлiк
шығыстары
үшiн өтемақы
отбасы
632
тұрғын үйге
мұқтаждар
отбасы

639
количество получателей услуг в рамках государственного социального заказа
каждый человек
720
Количество изделий,
в том числе:
721
количество приобретенных сурдотехнических средств
штук
722
количество приобретенных тифлотехнических средств
штук
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 4. Сведения о сети, штатах, контингентах для переселенческих мероприятий и центров адаптации репатриантов (кандас)
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-4-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения____________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) _______________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): _____________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20___ года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный
метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный
метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный
метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный
метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный
метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
181
Количество жилища, находящегося на балансе
число
х
500
Количество получателей
семей
630
единовременных пособий
семей
631
компенсации за транспортные расходы
семей
632
нуждающиеся в жилище
семей

633
тұрғын үй
алғандар
отбасы
510
Тұрғындардың
саны
әр адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________
Орындаушы ______________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
5-бөлім. Протездеу бойынша медициналық қызмет көрсету және протездiк-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету, сурдо-тифлотехника құралдарын сатып алу, мүгедектігі бар адамдарды оқыту бағдарламаларының, сондай-ақ жұмыспен қамтамасыз ету орталықтарының желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 1-5-ҰЖШК нысаны
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанды ұсынатын адамдар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар (ЖСН/БСН) _____________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ____________________________________
Коды
Сандық
көрсеткiштердiң
атауы
Өлшем бірлігі
20___
жылғы
жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
Көрсеткіш
жылдың
басына
жылдың
аяғына
орташажылдық
жылдың
басына
жылдың
аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiгi
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
500
Алушылардың саны
әр адам
530
Оқитын мүгедектігі бар адамдардың саны
әр адам
531
Жұмысқа орналастырылған мүгедектігі бар адамдардың саны
әр адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы __________________________________
Орындаушы _______________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам____________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

633
получившие жилище
семей
510
Количество проживающих
каждый человек
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 5. Сведения о сети, штатах, контингентах по программам, предоставляющих медицинские услуги по протезированию и обеспечению протезно-ортопедическими изделиями, по приобретению средств сурдо-тифлотехники, обучению лиц с инвалидностью, а также для центров занятости
Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-5-СШКО.
Круг лиц, представляющих форму, предназначенную для сбора административных данных на безвозмездной основе:
государственные учреждения ________________________________________
казенные предприятия (ИИН/БИН) ___________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): ______________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____
года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
500
Количество получателей
каждый человек
530
Количество обучающихся лиц с инвалидностью
каждый человек
531
Количество трудоустроенных лиц с инвалидностью
каждый человек
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

100
Ұйымдардың саны
саны
х
450
ауылдық жерлерде
саны
х
460
шағын орталықтар
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
220
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
450
ауылдық жердегi
бірлік
460
шағын орталықтар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
педагогикалық қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиелеушiлер
мың теңге
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
182
Ұйымдағы орындардың саны
саны
190
Жылына барлық бiрлiктердiң түрiне арналған тариф ставкаларының сомасы
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х
460
шағын орталықтар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
220
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
450
ауылдық жердегi
мың теңге
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
450
в сельской местности
число
х
460
мини-центры
число
х
110
Штатные единицы, без учета педагогических ставок
единица
220
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
450
в сельской местности
единица
460
мини-центры
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
211
педагогический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч теңге
х
х
х
х
460
мини-центры
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
182
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч теңге
х
х
х
х
460
мини-центры
тысяч теңге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
220
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
450
в сельской местности
тысяч теңге
х
х
х
х

430
мектептер-бала
бақшалары
саны
х
440
аз комплектiлi
мектептер
саны
х
450
ауылдық жердегi
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
221
тәрбиешiлер
бірлік
222
оқытушы-көмекшi
қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
мектепке барар алдындағы даярлау сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
185
Ұйымдағы орын саны
саны
190
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставкалардың сомасы
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
Азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х

430
школы-детские сады
число
х
440
малокомплектные школы
число
х
450
в сельской местности
число
х
110
Штатные единицы
единица
221
воспитатели
единица
222
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
211
педагогический персонал предшкольной подготовки
тысяч теңге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч теңге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11классов
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, сдаваемая в аренду
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
185
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч теңге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч теңге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч теңге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч теңге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч теңге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х

273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердiң саны (жеке тұлғалар)
әр адам
300
Сыныптардың саны
саны
501
1-4-сыныптар
саны
502
5-9-сыныптар
саны
503
10-11-сыныптар
саны
320
Оқушылардың саны
әр адам
501
1-4-сыныптар
әр адам
502
5-9-сыныптар
әр адам
503
10-11-сыныптар
әр адам
321
Жыл iшiнде балалардың болған күндерi
күндер
х
х
х
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ______________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
14-бөлім. Мектеп-интернаттар, дарынды балаларға арналған мектептер мен мектеп-интернаттар, спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттар, балалар үйлері және отбасы үлгісіндегі балалар үйлерінің желi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер

273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
каждый человек
300
Количество классов
число
501
1-4 классы
число
502
5-9 классы
число
503
10-11 классы
число
320
Количество учащихся
каждый человек
501
1-4 классы
каждый человек
502
5-9 классы
каждый человек
503
10-11 классы
каждый человек
321
Дни пребывания учащихся в год
дней
х
х
х
х
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 14. Сведения о сети, штатах, контингентах школ-интернатов, школ и школ-интернатов для одаренных детей, школ-интернатов для одаренных детей в спорте, детских домов и детских домов семейного типа

200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердiң саны (жеке тұлғалар)
202
Педагог сағаттарының саны
сағаты
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
сағаты
323
сырттай оқу
сағаты
310
Балалардың саны
әр адам
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
әр адам
304
Жеке тұлғалардың қорғаншылықтағы немесе қамқоршылықтағы балалардың саны
саны
311
Жыл iшiнде балалардың болған күндерi
күндері
х
х
х
х
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
күндері
х
х
х
х
313
Балалар – тамақтану күні
мың адам-күні
х
х
х
х
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
мың адам-күні
х
х
х
х
320
Оқушылардың саны
әр адам
321
күндiзгi оқу
әр адам
322
кешкi оқу
әр адам
323
сырттай оқу
әр адам
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
әр адам
410
Қабылдау
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
411
Бiтiру
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
420
Оқу мерзiмi аяқталғанға дейiн шығып алғандар
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының iшiнде оқытудың басқа түрлерiнен ауысқан және қайта орналасқандар
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
422
Оқу орнының iшiнде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлерiне ауысқандары
әр адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
әр адам
х
х
х
322
кешкi оқу
әр адам
х
х
х
323
сырттай оқу
әр адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын стипендиаттар
әр адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
Жатақханада тұратын оқушылардың саны
әр адам
460
Теориялық оқу бойынша топтар
саны
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
саны
х
х
х
х
322
кешкi оқу
саны
х
х
х
х
323
сырттай оқу
саны
х
х
х
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.

200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
единица
202
Количество педагогических часов
часы
х
х
х
х
321
дневное обучение
часы
323
заочное обучение
часы
310
Количество детей/воспитанников
каждый человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
каждый человек
304
количество детей, находящихся под опекой и попечительством у физических лиц
каждый человек
311
Дни пребывания детей в год
дней
х
х
х
х
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
дней
х
х
х
х
313
Дето-дни питания
тысяч человеко-
дней
х
х
х
х
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
тысяч человеко-
дней
х
х
х
х
320
Количество учащихся
каждый человек
321
дневное обучение
каждый человек
322
вечернее обучение
каждый человек
323
заочное обучение
каждый человек
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
каждый человек
410
Прием
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
411
Выпуск
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
каждый человек
х
х
х
321
дневное обучение
каждый человек
х
х
х
322
вечернее обучение
каждый человек
х
х
х
323
заочное обучение
каждый человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
каждый человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся, проживающих в общежитии
каждый человек
460
Группы по теоретическому обучению
число
х
х
х
х
321
дневное обучение
число
х
х
х
х
322
вечернее обучение
число
х
х
х
х
323
заочное обучение
число
х
х
х
х
Наименование организации _______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель __________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.

267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
бірлік
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
260
әскери қызметшілер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
261
офицерлік құрамдағы әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
262
сержант және әскер құрамының әскери қызметшiлер
мың теңге
х
х
х
х
263
мерзімді қызметтің әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
266
сержант және әскер құрамындағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
121
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.

267
сотрудники специальных государственных органов, в том числе:
единица
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
единица
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие корпуса "А"
тысяч теңге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие корпуса "Б"
тысяч теңге
х
х
х
х
260
военнослужащие в том числе:
тысяч теңге
х
х
х
х
261
военнослужащие офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
262
военнослужащие сержантского и солдатского составов
тысяч теңге
х
х
х
х
263
военнослужащие срочной службы
тысяч теңге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе
тысяч теңге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и рядового составов
тысяч теңге
х
х
х
х
267
сотрудники специальных государственных органов в том числе:
тысяч теңге
х
х
х
х
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный
метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный
метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный
метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный
метр
х
160
Арендуемая площадь
Квадратный метр
х
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
20-бөлім. Арнайы мекемелердің (уақытша ұстау оқшаулағыштар, белгілі тұрағы жоқ адамдар мен құжаттарға арналған қабылдау-тарату орындары, әкімшілік қамауға алынған адамдарды ұстауға арналған арнайы қабылдау орындары) желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 20. Сведения о сети, штатах, контингентах специальных учреждений (изоляторы временного содержания, приемники-распределители для лиц, не имеющих определенного места жительства и документов, специальные приемники для содержания лиц, подвергнутых административному аресту)

100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
265
Офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единиц
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
единиц
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
единиц
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
единиц
271
гражданские служащие
единиц
272
технический персонал
единиц
273
рабочие
единиц
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
тысяч теңге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч теңге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х

100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
бірлік
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
бірлік
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
291
жүргiзушiлер
бірлік
999
басқалар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
122
ауылшаруашылық техниканың саны
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ______________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
Желi, штаттар, контингенттер
туралы мәлiметтердi
жасау жөнiндегi нұсқаулыққа
2-қосымша
2-нысан
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
20___ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша _______________________________ тиісті бюджеттің / бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң желісi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 18.06.2026 № 415 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанға индекс беріледі: ұйымның жиынтық желi, штаттары, контингенттерi (бұдан әрі – ЖЖШК). Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысанның индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-цифрлық көрінісі): 2-ЖЖШК нысаны Әкімшілік деректерді өтеусіз негізде жинауға арналған нысан интернет – ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Мерзімділігі: жылдық
Тапсыру мерзімі:
республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін ___________ бюджетті жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға; есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі __________ бюджетті атқару жөніндегі тиісті уәкілетті органға;
есепті жылдан кейінгі жылдың 15 наурызына дейін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы) ____________ астананың (облыстың және республикалық маңызы бар қалалардың) жергілікті уәкілетті органына);
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуіріне дейін бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган ________________ бюджетті жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға жібереді.
ЖСН/БСН _____________________________________________________
Жинау әдісі (қағаз жеткізгіште, электронды түрде, телефон арқылы сауал салудың компьютерлендірілген жүйесі, қағаз жеткізгішті пайдалана отырып интервьюердің жеке сауал салуы кезінде, дербес есептеу құрылғысын пайдалана отырып, интервьюердің жеке салуы кезінде): ______________________________
Функциональдық топ
әкiмшi
бағдарлама
кіші бағдарлама
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем бірлігі
20____
жылға жоспар
Іс жүзінде
түрі
тобы
көрсеткіші
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы_____________________________
Орындаушы ________________________________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам _______________________
тегін, атын, әкесінің атын (ол болған жағдайда)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәлiметтердi жасау
жөнiндегi нұсқаулыққа
3-қосымша
3-нысан
Желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 17.08.2022 № 842 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Коды
Сандық көрсеткіштердің атауы
түрі
тобы
көрсеткіш
1
2
3
4
1
Жалпы көрсеткіштер

100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
201
политические государственные служащие
единица
202
административные государственные служащие – корпуса "А"
единица
203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
291
водители
единица
999
другие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч теңге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие – корпуса "А"
тысяч теңге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
тысяч теңге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч теңге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч теңге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч теңге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
единица
х
120
количество служебных легковых автомобилей
единица
х
121
количество специальных машин
единица
х
122
количество специальной техники и оборудования (трактора, водораздатчики, бороны, плуга)
единица
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Наименование организации _______________________________________
Адрес __________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Приложение 2
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах,
контингентах
Форма 2
Форма, предназначенная
для сбора административных
данных
Сводные сведения о сети, штатах, контингентах по состоянию на 1 января 20___года
________________________________________________________________
администратора бюджетных программ / соответствующего бюджета
Сноска. Приложение 2 – в редакции приказа Министра финансов РК от 18.06.2026 №415 (вводится в действие c 01.07.2026).
Форме, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе присваивается индекс: сети, штаты, контингенты организации (далее – ССШК) Индекс формы, предназначенной для сбора административных данных на безвозмездной основе (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма 2-ССШК Форма, предназначенная для сбора административных данных на безвозмездной основе размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Периодичность: годовая
Срок представления: до 1 марта года, следующего за отчетным администратор республиканских бюджетных программ ________________ в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета; до 1 марта года, следующего за отчетным, администратор местных бюджетных программ ________________ в соответствующий уполномоченный орган по исполнению бюджета; до 15 марта года, следующего за отчетным, уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) ________________ в местный уполномоченный орган столицы (области и городов республиканского значения); до 1 апреля года, следующего за отчетным, местный уполномоченный орган по исполнению бюджета ________________ в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
ИИН/БИН__________________________________________________
Метод сбора (на бумажном носителе, в электронном виде, посредством компьютеризированной системы телефонного опроса, при личном опросе интервьюером с использованием бумажного носителя, при личном опросе интервьюером с использованием персонального вычислительного устройства): ________________________________________
Функциональная группа
администратор
программа
Подпрограмма группа
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____
года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
на начало года
на конец года
среднегодовое
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Наименование организации ______________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности _______________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Приложение 3
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах,
контингентах
Форма 3
Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов
Сноска. Приложение 3 – в редакции приказа Министра финансов РК от 18.06.2026 №415 (вводится в действие c 01.07.2026).
Код
Наименование количественных показателей
вид
группа
показатель
1
2
3
4
1
Общие показатели