"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 169 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 наурызда № 10468 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 180 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 18.04.2025 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
3 "Сыртқы саяси қызмет" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 136 бюджеттік бағдарламасы бар 212, 225 және 239 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"212 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
136 Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
225 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
136 Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету
239 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
136 Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету";
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" және 243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
мынадай мазмұндағы 136 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"136 Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасында ынтымақтастықты нығайту жөніндегі Елдік бағдарламаны іске асыруды қамтамасыз ету";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
239 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламаның атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриалдық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыруды және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, туристік индустрия, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, байланысты, ақпараттандыруды және ақпаратты дамыту, ғарыш қызметін үйлестіру және бақылау саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру";
мынадай мазмұндағы 080 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"080 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жер ресурстарын басқару саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
003 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 марта 2015 года № 169. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2015 года № 10468. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 180.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.04.2025 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756) следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
дополнить администраторами бюджетных программ 212, 225 и 239 с бюджетной программой 136 следующего содержания:
"212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
136 Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
225 Министерство образования и науки Республики Казахстан
136 Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
239 Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
136 Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития";
по администраторам бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан" и 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 136 следующего содержания:
"136 Обеспечение реализации страновой программы по укреплению сотрудничества между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 239 "Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения и социального развития":
наименование бюджетной подпрограммы 104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов" изложить в следующей редакции:
"104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа";
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, туристской индустрии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, связи, информатизации и информации, координации и контроля космической деятельности" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 080 следующего содержания:
"080 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей и санитарно-эпидемиологического благополучия населения, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и управления земельными ресурсами" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 003 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства национальной экономики Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 801 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"801 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
001 Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 және 124 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу";
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
071 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды дүлей табиғи зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"071 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне халықты, объектілер мен аумақтарды табиғи дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге берілетін нысаналы даму трансферттері";

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 801 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"801 Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 003, 032, 100, 106, 107, 108, 109, 115, 118, 123 и 124 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в функциональной подгруппе 2 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 071 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 075 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"075 "Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс ғылыми-зерттеу институты" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының қызметтері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтері";
015 "Жеке куәлік құжаттарын дайындау" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"015 Жеке басты куәландыратын құжаттарды дайындау";
059 "Облыстық бюджеттерге дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"059 Облыстық бюджеттерге дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығулар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
3 "Сот қызметi" функционалдық кіші тобында:
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін соттық қорғауды қамтамасыз етуі" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 039 бюджеттік бағдарламасы бар 801 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"801 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
039 Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 015 бюджеттік бағдарламасы бар 120 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"120 Облыс әкімінің аппараты
015 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
221 "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 "Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот немесе төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларының заңгерлік сараптамасы" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Мемлекет мүдделерін білдіру және қорғау, сот немесе төрелік талқылаулар перспективаларын бағалау және жер қойнауын пайдалануға келісімшарттар және инвестициялық шарттар жобаларына заңгерлік сараптама";
055 "Қазақстан Республикасы Заң шығару институтының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"055 Қазақстан Республикасы Заңнама институтының қызметін қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 063 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"063 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетной программой 075 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"075 Увеличение уставного капитала АО "Научно-исследовательский институт пожарной безопасности и гражданской обороны"
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 004 "Услуги Национальной гвардии Республики Казахстан по обеспечению общественной безопасности" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 015 "Изготовление документов, удостоверяющих личность" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 059 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам на проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 3 "Судебная деятельность":
по администратору бюджетных программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
дополнить администратором бюджетных программ 801 с бюджетной программой 039 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"801 Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
039 Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
дополнить администратором бюджетных программ 120 с бюджетной программой 015 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"120 Аппарат акима области
015 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
по бюджетной программе 047 "Представление и защита интересов государства, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств и юридическая экспертиза проектов контрактов на недропользование и инвестиционных договоров" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 055 "Обеспечение деятельности Института законодательства Республики Казахстан" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 063 следующего содержания:
"063 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
по бюджетной программе 041 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 011 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
027 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
464 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" және 471 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
721 "Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
027 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 004 және 016 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 074 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"074 Техникалық және кәсіптік білім беруді жаңғырту
004 Cыртқы қарыздар есебiнен
016 Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 094 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"094 "Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-на нысаналы салым" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"009 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым";
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
060 "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-на нысаналы салым" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"060 "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ға нысаналы салым";
092 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-на нысаналы салым" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"092 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
063 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
239 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
023 "Денсаулық сақтау саласындағы акционерлік қоғамдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
024 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-на нысаналы салым" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"024 "Назарбаев Университеті" ДБҰ-ға нысаналы салым";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
239 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетной программе 027 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 464 "Отдел образования района (города областного значения)" и 471 "Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 721 "Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области":
по бюджетной программе 027 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 074 с бюджетными подпрограммами 004 и 016 следующего содержания:
"074 Модернизация технического и профессионального образования
004 За счет внешних займов
016 За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета";
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 094 следующего содержания:
"094 Увеличение уставного капитала АО "Казахский агротехнический университет имени Сакена Сейфуллина";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
по бюджетной программе 009 "Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 060 "Целевой вклад в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 092 "Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
бюджетную программу 063 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)" исключить;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 239 "Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан":
бюджетную программу 023 "Увеличение уставных капиталов акционерных обществ в области здравоохранения" исключить;
по бюджетной программе 024 "Целевой вклад в АОО "Назарбаев Университет" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 239 "Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан":

025 "Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау" және 026 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар алынып тасталсын;
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011, 100, 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламасы бар 801 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"801 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
004 Жұмыспен қамту бағдарламасы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
100 Қоғамдық жұмыстар
101 Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102 Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар";
мынадай мазмұндағы 005, 006, 007, 008 және 009 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"005 Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
006 Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
007 Тұрғын үйге көмек көрсету
008 1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
009 Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"010 Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 028 және 029 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"011 Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
029 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 012 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"012 Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
100 Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер";

бюджетные программы 025 "Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения" и 026 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов социального обеспечения" исключить;
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
дополнить администратором бюджетных программ 801 с бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 011, 100, 101 и 102 следующего содержания:
"801 Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
004 Программа занятости
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
100 Общественные работы
101 Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102 Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";
дополнить бюджетными программами 005, 006, 007, 008 и 009 следующего содержания:
"005 Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
006 Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
007 Оказание жилищной помощи
008 Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
009 Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому";
дополнить бюджетной программой 010 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"010 Государственная адресная социальная помощь
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 028 и 029 следующего содержания:
"011 Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
028 За счет трансфертов из областного бюджета
029 За счет средств бюджета района (города областного значения)";
дополнить бюджетной программой 012 с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"012 Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
100 Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 013, 014, 015, 016, 017, 023 және 052 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"013 Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
014 Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
015 Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
016 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017 Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
023 Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
052 Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 018, 025 және 050 бюджеттік бағдарламалары бар 801 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"801 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
018 Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
025 Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
050 Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 013, 014, 015, 016, 017, 023 и 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"013 Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
014 Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
015 Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
016 Государственные пособия на детей до 18 лет
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
017 Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
023 Обеспечение деятельности центров занятости населения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
052 Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
дополнить администратором бюджетных программ 801 с бюджетными программами 018, 025 и 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"801 Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
018 Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
025 Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
050 Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 083 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"083 Үлестiк салымдарды кепілдендіру тетігін іске асыру үшін "Қазақстанның ипотекалық несиелерге кепілдік беру қоры" АҚ жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
020 "Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"020 Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу";
мынадай мазмұндағы 025 және 064 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"025 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
064 Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына нысаналы даму трансферттері";
072 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
074 "Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін жаңғыртуды жүргізу үшін "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ-ға кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"074 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 078 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"078 Жылу, -сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерінің құрылысын жаңғырту шеңберінде берілген тапсырмаларды орындау бойынша сенімді агентке қызметтерінің ақысын төлеу";
мынадай мазмұндағы 135 және 137 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"135 Ақмола облысының облыстық бюджетіне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
137 Ақмола облысының облыстық бюджетіне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";

дополнить бюджетной программой 083 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"083 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Казахстанский фонд гарантирования ипотечных кредитов" для реализации механизма гарантирования долевых вкладов
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 020 "Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетными программами 025 и 064 следующего содержания:
"025 Увеличение уставного капитала АО "Фонд развития жилищно-коммунального хозяйства"
"064 Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения";
по бюджетной программе 072 "Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство жилья":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
наименование бюджетной программы 074 "Кредитование АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства" для проведения модернизации систем тепло-, водоснабжения и водоотведения" изложить в следующей редакции:
"074 Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения";
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 078 следующего содержания:
"078 Оплата услуг поверенному агенту по исполнению поручения в рамках модернизации строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения";
дополнить бюджетными программами 135 и 137 следующего содержания:
"135 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
137 Целевые текущие трансферты областному бюджету Акмолинской области на приобретение жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 009 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 062, 063 және 064 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"062 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
063 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"046 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"046 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
383 "Алматы қаласының Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
386 "Астана қаласының энергетика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"046 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 062, 063 и 064 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"062 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
063 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
064 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
дополнить бюджетной программой 046 с бюджетными подпрограммами 015 и 032 следующего содержания:
"046 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 015 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 009 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 046 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"046 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 012 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы":
по бюджетной программе 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 386 "Управление энергетики города Астаны":
дополнить бюджетной программой 046 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"046 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 062, 063 және 064 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"062 Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
063 Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
064 Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй сатып алуға
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
479 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
055 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";

дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения):
по бюджетной программе 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетными программами 062, 063 и 064 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"062 Строительство жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
063 Строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
064 Приобретение жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области";
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 479 "Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 055 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 062 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"062 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі", 490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 491 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі" және 492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" және 497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 033 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен";
722 "Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетной программой 062 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"062 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)", 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 491 "Отдел жилищных отношений района (города областного значения)" и 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 007 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
"033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)" и 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 033 следующего содержания:
"053 Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 722 "Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области":

мынадай мазмұндағы 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 046 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"046 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасы бар 732 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"732 Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
016 Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 024 бюджеттік бағдарламасы бар 801 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"801 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
024 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 026 және 028 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"026 Инженерлік желілердің техникалық жағдайына бағалау жүргізу
028 Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 063 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"063 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"008 Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу";
010 "Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларында ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"010 Республикалық маңызы бар көпшілік кітапханаларда ақпаратқа қол жеткізуді қамтамасыз ету";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
031 "Азаматтық бастамаларды дамыту орталығы" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру" бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 "Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"015 Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 "Өңірлік жұмыстар, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру-барлау жұмыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетной программой 046 с бюджетными подпрограммами 015 и 032 следующего содержания:
"046 Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 732 с бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"732 Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области
016 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 801 с бюджетной программой 024 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"801 Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
024 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 026 и 028 следующего содержания:
"026 Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
028 Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астане, Алматы и Актобе";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 063 следующего содержания:
"063 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 008 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 010 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
бюджетную программу 031 "Формирование уставного капитала АО "Центр развития гражданских инициатив" исключить;
по администратору бюджетных программ 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
по бюджетной программе 015 "Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 053 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 081 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"081 Облыстық бюджеттерге елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 081 бюджеттік бағдарламасы бар 254 және 266 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"254 Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
081 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
266 Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
081 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 092 бюджеттік бағдарламасы бар 271 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"271 Облыстың құрылыс басқармасы
092 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 081 бюджеттік бағдарламасы бар 279 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"279 Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
081 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 202 бюджеттік бағдарламасы бар 281 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"281 Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
202 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 081 следующего содержания:
"081 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов";
дополнить администраторами бюджетных программ 254 и 266 с бюджетной программой 081 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"254 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
081 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
266 Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
081 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 271 с бюджетной программой 092 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"271 Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
092 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 279 с бюджетной программой 081 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"279 Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
081 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить администратором бюджетных программ 281 с бюджетной программой 202 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"281 Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
202 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 081 бюджеттік бағдарламасы бар 292, 700 және 722 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
"292 Облыстың жер қойнауын пайдалану басқармасы
081 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
700 Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
081 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
722 Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
081 Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
225 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" және 227 "Ауыл шаруашылығын қолдауға берiлетiн кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу" бюджеттік бадарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
228 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2013 - 2020 жылдарға арналған "Агробизнес-2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау", 101 "Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу" және 102 "Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау" бюджеттік кіші бағдарламаларының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
101 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
102 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау";

дополнить администраторами бюджетных программ 292, 700 и 722 с бюджетной программой 081 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
292 Управление недропользования области
081 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
700 Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
081 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
722 Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
081 Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетным программам 225 "Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса" и 227 "Возмещение ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 228 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку субъектов агропромышленного комплекса в регионах в рамках Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2013–2020 годы "Агробизнес-2020":
бюджетные подпрограммы 100 "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", 101 "Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях" и 102 "Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса" изложить в следующей редакции:
"100 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки за счет средств республиканского бюджета
101 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях за счет средств республиканского бюджета
102 Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса за счет средств республиканского бюджета";

мынадай мазмұндағы 103, 104 және 105 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"103 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
104 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
105 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 244 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"244 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
010 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау" және 013 "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" бюджеттік бағдарламалар алынып тасталсын;
049 "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау" және 050 "Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
375 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау" және 006 "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" бюджеттік бағдарламалар алынып тасталсын;

дополнить бюджетными подпрограммами 103, 104 и 105 следующего содержания:
"103 Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
105 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 244 следующего содержания:
"244 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
бюджетные программы 010 "Государственная поддержка племенного животноводства" и 013 "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" исключить;
по бюджетным программам 049 "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" и 050 "Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 032 следующего содержания:
"053 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 375 "Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы":
бюджетные программы 003 "Государственная поддержка племенного животноводства" и 006 "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" исключить;

049 "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау" және 050 "Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 052 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"052 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
2 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
234 "Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"234 Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінің жағалауын нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
032 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
6 "Жер қатынастары" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау";
мынадай мазмұндағы 076 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"076 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

по бюджетным программам 049 "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" и 050 "Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 053 с бюджетными подпрограммами 015 и 032 следующего содержания:
"053 Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
дополнить бюджетной программой 052 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"052 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетной программе 234 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
бюджетную программу 032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства энергетики Республики Казахстан" исключить;
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 037 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить бюджетной программой 076 следующего содержания:
"076 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель";

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 001 бюджеттік бағдарламасы бар 732 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"732 Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
001 Жергілікті деңгейде жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 002, 003, 004, 005, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 125 және 126 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"002 Ақпараттық жүйелер құру
003 Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004 Жер қатынастарын реттеу
005 Жер учаскелерiнiң меншiк иелерiне немесе жер пайдаланушыларға келтiрiлген залалдарды өтеу
032 Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерв есебінен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
103 Трансферттер жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін
106 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
107 Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
108 Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізу
113 Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
117 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
118 Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
121 Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
123 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
124 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына іс-шаралар өткізу
125 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126 Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
201 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить администратором бюджетных программ 732 с бюджетной программой 001 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"732 Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области
001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области земельных отношений и контроля за использованием и охраной земель
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетными программами 002, 003, 004, 005, 032, 100, 102, 103, 106, 107, 108, 109, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 121, 123, 124, 125 и 126 следующего содержания:
"002 Создание информационных систем
003 Капитальные расходы государственного органа
004 Регулирование земельных отношений
005 Возмещение убытков, причиненных собственникам земельных участков или землепользователям
032 Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
103 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
106 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
107 Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
108 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
113 Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114 Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
117 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
118 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
121 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
123 Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
124 Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
125 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
126 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
по бюджетной программе 201 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
1 "Өнеркәсiп" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 084 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"084 Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 077 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"077 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
4 "Әуе көлiгi" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
079 "Астана халықаралық әуежайы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
046 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және құрамынан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"046 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
049 "Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Промышленность":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 084 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"084 Увеличение уставного капитала юридических лиц в области индустриального развития и промышленной безопасности
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 077 следующего содержания:
"077 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 079 "Увеличение уставного капитала АО "Международный аэропорт Астана":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 046 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 047 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 049 "Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики":

мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
393 "Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"007 "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
076 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"076 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
078 "Проблемалық кредиттер қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама алынып тасталсын;
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
051 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
052 "Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"052 Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
257 "Облыстың қаржы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"040 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";

дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 393 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы":
дополнить бюджетной программой 007 следующего содержания:
"007 Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 076 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов" изложить в следующей редакции:
"076 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов";
бюджетную программу 078 "Увеличение уставного капитала АО "Фонд проблемных кредитов" исключить;
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 051 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 052 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 257 "Управление финансов области":
наименование бюджетной программы 040 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов" изложить в следующей редакции:
"040 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов";

266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" және 271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
051 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
280 "Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
281 "Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
058 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
051 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
299 "Облыстың экономика және қаржы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
040 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"040 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
293 "Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по администраторам бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области" и 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 024 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 280 "Управление индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 006 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 058 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 051 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 299 "Управление экономики и финансов области":
наименование бюджетной программы 040 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов" изложить в следующей редакции:
"040 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов";
по администратору бюджетных программ 293 "Управление жилищно-коммунального хозяйства области":

024 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
367 "Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы", 368 "Астана қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы", 371 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы", 373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" және 386 "Астана қаласының энергетика басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
020 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
722 "Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен";
мынадай мазмұндағы 065 және 096 бюджеттік бағдарламалары бар 732 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"732 Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
096 Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау";
мынадай мазмұндағы 040 және 065 бюджеттік бағдарламалары бар 801 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"801 Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
065 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджеттік заңнамасы департаменті (З. А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;

по бюджетной программе 024 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 367 "Управление коммунального хозяйства города Астаны", 368 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны", 371 "Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы", 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы" и 386 "Управление энергетики города Астаны":
по бюджетной программе 020 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 722 "Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области":
по бюджетной программе 024 "Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить администратором бюджетных программ 732 с бюджетными программами 065 и 096 следующего содержания:
"732 Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
096 Выполнение государственных концессионных обязательств";
дополнить администратором бюджетных программ 801 с бюджетными программами 040 и 065 следующего содержания:
"801 Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
065 Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Сұлтанов

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр
Б. Султанов