Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" N 1/27 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 ақпандағы N 1/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 ақпанда N 3689 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қаңтардағы N 233/28 " Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХVІ (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3663 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 2 жарияланған) N 1/27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1636633" деген сандар "1769580" деген сандармен ауыстырылсын;
"1263404" деген сандар "1396351" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1636633" деген сандар "1779932" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-4613" деген сандар "89839" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 94452 мың теңге;";
5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы – -100191 мың теңге;";
6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 100191 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Ш. Қожаханова
Аудандық мәслихатының хатшысы
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XXІX сессиясы)
2014 жылғы 4 акпандағы
N 1/29 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XXVІІ сессиясы)
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1/27 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата (XXVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года N 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 04 февраля 2014 года N 1/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 февраля 2014 года N 3689. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением сессии областного маслихата от 10 января 2014 года N 233/28 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХVІ (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XХVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года N 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за N 3663, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 18 января 2014 года N 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1636633" заменить цифрами "1769580";
цифры "1263404" заменить цифрами "1396351";
в подпункте 2) цифры "1636633" заменить цифрами "1779932";
в подпункте 3):
цифры "-4613" заменить цифрами "89839";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 94452 тысячи тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета – -100191 тысяча тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 100191 тысяча тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ш. Кожаханова
Секретарь районного маслихата
Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(ХХІХ сессия, V созыв)
N 1/29 от 4 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(ХХVІІ сессия, V созыв)
N 1/27 от 24 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год (с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

88778
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7787
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7787
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80991
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21977
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7352
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7104
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33819
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
533
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
543
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7112
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2551
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19011
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19011
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18248
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
613
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
123907
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10352
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6900
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
893
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
893
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2559
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2559
2
Коммуналдық шаруашылық
86526
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
753
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
753
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

88778
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7787
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7787
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80991
002
Программа занятости
21977
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7352
005
Государственная адресная социальная помощь
7104
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33819
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
533
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
543
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7112
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2551
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19011
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19011
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18248
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
613
021
Капитальные расходы государственных органов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
123907
1
Жилищное хозяйство
10352
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6900
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
893
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
893
464
Отдел образования района (города областного значения)
2559
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2559
2
Коммунальное хозяйство
86526
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
753
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
753
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)