2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 3/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4269 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2015 - 2017 жылдарға, оның ішінде 2015 жылға арналған аудан бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2899286 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 431107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10433 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 2795 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2454951 мың теңге;
2) шығындар – 2907742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56631 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11748 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің тапшылығы – -65087 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын пайдалану – 65087 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 10.04.2015 N 1/42 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.06.2015 N 1/44 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2015 N 2/45 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.09.2015 № 1/47 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2015 № 1/48 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.12.2015 № 2/50 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін жалпы субвенция көлемдері 2026409 мың теңге сомада есепке алынсын.
3. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2015 жылға арналған әрбір кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган резерві – 2982 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 16.09.2015 № 1/47 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес мемлекеттік қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес проценті жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 3/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2015 года № 4269. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2899286 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 431107 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10433 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2795 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2454951 тысячи тенге;
2) затраты – 2907742 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56631 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68379 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11748 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -65087 тысячи тенге;
6) использование дефицита бюджета – 65087 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Качирского района Павлодарской области от 10.04.2015 N 1/42 (вводится в действие с 01.01.2015); от 12.06.2015 N 1/44 (вводится в действие с 01.01.2015); от 02.07.2015 N 2/45 (вводится в действие с 01.01.2015); от 16.09.2015 № 1/47 (вводится в действие с 01.01.2015); от 04.11.2015 № 1/48 (вводится в действие с 01.01.2015); от 22.12.2015 № 2/50 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть в бюджете района на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района, в общей сумме 2026409 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ каждого поселка, села, сельского округа на 2015 год, согласно приложению 5.
5. Утвердить на 2015 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 2982 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 16.09.2015 № 1/47 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың жоспарлы - бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2015 жылғы 1 каңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және келесі жоспарлы кезеңдегі аудан бюджеті туралы мәслихат шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін өз күшін жояды.
Сессия төрағасы А. Вагнер
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ
кезекті сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 3/39 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған
АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ (өзгерістер)

7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете района на следующий плановый период.
Председатель сессии А. Вагнер
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(очередная XXХIХ-сессия,
V-созыв) от 25 декабря
2014 года № 3/39
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ
на 2015 год (с изменениями)

30 686
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 427 366
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 065
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 065
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 415 301
003
Жалпы білім беру
1 368 286
006
Балаларға қосымша білім беру
47 015
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
80 338
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
80 338
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 958
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 505
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
621
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13 930
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 537
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37 787
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141 977
2
Әлеуметтiк көмек
119 043
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119 043
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14 747
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 033
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 324
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 859
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23 956
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 615
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6 235
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 934
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 934
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

30 686
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 427 366
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 065
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
12 065
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 415 301
003
Общеобразовательное обучение
1 368 286
006
Дополнительное образование для детей
47 015
9
Прочие услуги в области образования
80 338
464
Отдел образования района (города областного значения)
80 338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 958
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 505
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
621
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 930
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 537
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37 787
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 977
2
Социальная помощь
119 043
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119 043
002
Программа занятости
14 747
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 033
005
Государственная адресная социальная помощь
1 324
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 859
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 956
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 615
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6 235
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 934
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 934
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Аппарат акима Песчанского сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ
кезекті сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 3/39 шешіміне
6-қосымша
2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына трансферттер сомаларын үлестіру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима Теренкольского сельского округа
Приложение 6
к решению Качирского
районного маслихата
(XXХIХ – очередная
сессия, V - созыв)
от 25 декабря 2014 года № 3/39
Распределение сумм трансфертов органам
местного самоуправления на 2015 год