Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 210/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 3975 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. осы қаулының қосымшасына сәйкес Ертіс аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 26.07.2021 № 177/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Пішембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ертіс аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрайымы
Г. Сыздыкова
"30" шілде 2014 жыл
Ертіс ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ 210/6 қаулысына
1 қосымшасы
Ертіс ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 30 июля 2014 года № 210/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 августа 2014 года № 3975.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Иртышской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
.2. Исключен постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.07.2021 № 177/4 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Пшембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Иртышской
районной территориальной
избирательной
комиссии
Г. Сыздыкова
"30" июля 2014 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Иртышского района
от 30 июля 2014 года 210/6
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Иртышского района

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 28.05.2026 № 94/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыcымен.
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Ертіс ауылы
Иса Байзақов көшесі, орталық алаңдағы ақпараттық стенд
2
Ысқақов көшесі 98, "Ритуалдық қызметтер" ғимаратының жанында
3
Желтоқсан көшесі 104, "Ертіс ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
4
Гагарин көшесі 81, "Ертіс аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
5
Қайырбек Ламашәріпов көшесі 14А, "Абдалинов" ЖК дүкеніне қарама-қарсы
6
Желтоқсан көшесі 153А
7
Желтоқсан көшесі 98, "Тілеуленов" ЖК наубайханасының жанында
8
Қызылжар ауылы
Ақ Жүрек көшесі 22, "Ертіс "тәжірибелік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
9
Ақ Жүрек көшесі 19, "Ертіс "тәжірибелік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
10
Тоғызақ ауылы
Школьная көшесі 1
11
Луговое ауылы
Жамбыл көшесі 1, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
12
Иса Байзақов ауылы
Қабыш Көктаев көшесі 11, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
13
Қабыш Көктаев көшесі, 18, Шрейдер ЖК дүкенінің жанында
14
Үлгілі ауылы
Бірлік көшесі 5, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Иса Байзақов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Северный ауылы
Садовая көшесі 62, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
16
Садовая көшесі 51А
17
Степное ауылы
Степная көшесі 19
18
Қараағаш ауылы
Момышұлы көшесі 2, шағын футбол алаңының жанында
19
Момышұлы көшесі 2, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданы білім бөлімінің "Қараағаш жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
20
Майқоныр ауылы
Астана көшесі 9, "Мұса" дүкенінің жанында
21
Маяковский-Астана көшелерінің қиылысы
22
Қарақұдық ауылы
Рамазанов көшесі 26A, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
23
Әлия Молдағұлова көшесі 17, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Қарақұдық медициналық пункті
24
Кеңес ауылы
Бөгенбай батыр көшесі 3
25
Ынтымақ ауылы
Мүткенов көшесі 20, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
26
село Караоткель
Мәшһүр Жүсіп көшесі 2
27
Панфилов ауылы
Горобец көшесі 1A, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
28
Раденко көшесі 13А, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Панфилов жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
29
Ұзынсу ауылы
Ленин көшесі 22, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
30
Гагарин көшесі 22
31
Ағашорын ауылы
Бөгенбай батыр көшесі 11, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
32
Бөгенбай батыр көшесі 7
33
Ленино ауылы
Октябрьская көшесі 6А
34
Октябрьская көшесі 12, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, дәрігерлік амбулатория
35
Амангелді ауылы
Юрий Половой көшесі 5, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
36
Амангелді көшесі 3, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Амангелді жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
37
Қосағаш ауылы
Абылайхан көшесі 7
38
Абылайхан көшесі 19, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Қосағаш жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
39
Голубовка ауылы
Степная көшесі 7, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
40
Целинная көшесі 20, "Голубовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
41
Тоқта ауылы
Центральная көшесі 4, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
42
Сілеті ауылы
Сұлукөл көшесі 4, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
43
Мектеп көшесі 12, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Сілеті жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
44
Қызылағаш ауылы
Қожым батыр көшесі 9, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
45
Жазы батыр көшесі 7Б, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ертіс аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Қызылағаш медициналық пункті
46
Қоскөл ауылы
Мира көшесі 15, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
47
Мира көшесі 13, Павлодар облысы білім басқармасының, Ертіс ауданының білім беру бөлімінің "Қоскөл жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
48
Қызылқақ ауылы
Ленин көшесі 8, "Ертіс ауданының мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
49
Ленин көшесі 12, "Қоскөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
50
Бұланбай ауылы
Бұланбай көшесі 6А, шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық "Ертіс аудандық ауруханасы" мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанында, Бұланбай медициналық пункті
Ертіс ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ 210/6 қаулысына
2 қосымшасы
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуді өткізу жайлары
Елді мекеннің атауы
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерді өткізу орны
1
2
3
1
Ертіс ауылы
Өнер мектебі
2
Ертіс ауылы
Аудандық мәдениет үйі
3
Ертіс ауылы
Ертіс ауылының № 1 жалпы орта білім беру мектебі
4
Ертіс ауылы
Ертіс ауылының № 2 жалпы орта білім беру мектебі
5
Ертіс ауылы
Ертіс ауылының № 4 жалпы орта білім беру мектебі
6
Голубовка ауылы
Голубовка ауылының мәдениет үйі
7
Аманкелді ауылы
Аманкелді ауылының ауылдық клубы
8
Ағашорын ауылы
Ағашорын ауылының мәдени-демалыс орталығы
9
Иса Байзақов ауылы
Иса Байзақов ауылының мәдениет үйі
10
Қосағаш ауылы
Қосағаш ауылының жалпы орта білім беру мектебі
11
Қызылжар ауылы
Қызылжар ауылының жалпы орта білім беру мектебі
12
Қоскөл ауылы
Қоскөл ауылының ауылдық клубы
13
Қарақұдық ауылы
Қарақұдық ауылының ауылдық клубы
14
Ленин ауылы
Ленин ауылының ауылдық клубы
15
Луговой ауылы
Луговой ауылының ауылдық клубы
16
Майқоңыр ауылы
Майқоңыр ауылы әкімдігінің мәжіліс залы
17
Панфилов ауылы
Панфилов ауылының мәдениет үйі
18
Северный ауылы
Северный ауылының мәдениет үйі
19
Сілеті ауылы
Сілеті ауылының жалпы орта білім беру мектебі
20
Ұзынсу ауылы
Ұзынсу ауылының ауылдық клубы

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Иртышского района Павлодарской области от 28.05.2026 № 94/2 (вводится по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Месторасположение
1
село Иртышск
улица Исы Байзакова, информационный стенд на центральной площади
2
улица Искакова 98, возле здания "Ритуальные услуги"
3
улица Желтоксан 104, возле здания государственного учреждения "Отдел финансов Иртышского района"
4
улица Гагарина 81, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Иртышский аграрно-технический колледж"
5
улица Қайырбек Ламашәріпов 14А, напротив магазина ИП "Абдалинов"
6
улица Желтоксан 153А
7
улица Желтоксан 98, возле пекарни ИП "Тлеуленов"
8
село Кызылжар
улица Ақ Жүрек 22, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Иртышское""
9
улица Ақ Жүрек 19, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Опытное хозяйство "Иртышское""
10
село Тогызак
улица Школьная 1
11
село Луговое
улица Жамбыла 1, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
12
село Исы Байзакова
улица Қабыш Көктаева 11, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
13
улица Қабыш Көктаева 18, возле магазина ИП Шрейдер
14
село Ульгули
улица Бірлік 5, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Исы Байзакова" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
15
село Северное
улица Садовая 62, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
16
улица Садовая 51А
17
село Степное
улица Степная 19
18
село Караагаш
улица Момышулы 2, возле минифутбольного поля
19
улица Момышулы 2, возле здания коммунального государственного учреждения "Караагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
20
село Майконыр
улица Астана 9, возле магазина "Муса"
21
пересечение улиц Маяковского - Астана
22
село Каракудук
улица Рамазанова 26А, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
23
улица Алии Молдагуловой 17, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Каракудук
24
село Кенес
улица Богенбай батыра 3
25
село Ынтымак
улица Муткенова 20, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
26
село Караоткель
улица Машхур Жусупа 2
27
село Панфилово
улица Горобец 1А, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
28
улица Раденко 13А, возле здания коммунального государственного учреждения "Панфиловская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
29
село Узынсу
улица Ленина 22, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
30
улица Гагарина 22
31
село Агашорын
улица Богенбай батыра 11, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
32
улица Богенбай батыра 7
33
село Ленино
улица Октябрьская 6А
34
улица Октябрьская 12, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", врачебная амбулатория
35
село Амангельды
улица Юрия Половых 5, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
36
улица Амангельды 3, возле здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
37
село Косагаш
улица Абылайхана 7
38
улица Абылайхана 19, возле здания коммунального государственного учреждения "Косагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
39
село Голубовка
улица Степная 7, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
40
улица Целинная 20, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима села Голубовка"
41
село Тохта
улица Центральная 4, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
42
село Селеты
улица Сулуколь 4, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
43
улица Мектеп 12, возле здания коммунального государственного учреждения "Селетинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
44
село Кызылагаш
улица Кожым батыра 9, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
45
улица Жазы батыра 7Б, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Кызылагаш
46
село Косколь
улица Мира 15, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
47
улица Мира 13, возле здания коммунального государственного учреждения "Коскольская средняя общеобразовательная школа" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
48
село Кызылкак
улица Ленина 8, возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, физической культуры и спорта Иртышского района"
49
улица Ленина 12, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Коскольского сельского округа"
50
село Буланбай
улица Буланбай 6А, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Иртышская районная больница", медицинский пункт Буланбай
Приложение 2
к постановлению акимата
Иртышского района
от 30 июля 2014 года 210/6
Помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч кандидатов с избирателями
1
2
3
1
Село Иртышск
Школа искусств
2
Село Иртышск
Районный дом культуры
3
Село Иртышск
Средняя общеобразовательная школа № 1 села Иртышск
4
Село Иртышск
Средняя общеобразовательная школа № 2 села Иртышск
5
Село Иртышск
Средняя общеобразовательная школа № 4 села Иртышск
6
Село Голубовка
Дом культуры села Голубовка
7
Село Амангельды
Сельский клуб села Амангельды
8
Село Агашорын
Культурно-досуговый центр села Агашорын
9
Село Исы Байзакова
Дом культуры села И.Байзакова
10
Село Косагаш
Средняя общеобразовательная школа села Косагаш
11
Село Кызылжар
Средняя общеобразовательная школа села Кызылжар
12
Село Косколь
Сельский клуб села Косколь
13
Село Каракудук
Сельский клуб села Каракудук
14
Село Ленино
Сельский клуб села Ленино
15
Село Луговое
Сельский клуб села Луговое
16
Село Майконыр
Актовый зал акимата села Майконыр
17
Село Панфилово
Дом культуры села Панфилово
18
Село Северное
Дом культуры села Северное
19
Село Селета
Средняя общеобразовательная школа села Селета
20
Село Узынсу
Сельский клуб села Узынсу