2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 49 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 4539 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7, 20-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы №836 қаулысына сәйкес Қарасу ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақы нақты орындалған жұмыстар үшiн 2014 жылға белгіленген айлық ең төменгi жалақының 1,5 мөлшерiнде жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен жүргiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген мөлшерде Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық және әлеуметтік аударымдар төлеміне, жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстар қатысушыларына тиесілі жалақы есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметтеріне комиссиялық сыйақылар төлеміне арналған шығындар жергілікті бюджет қаражаты есебінен өтелетіндігі анықталсын.
4. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы "Қарасу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi және тiзбеде белгiленген ұйымдар арасында, қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартта көрсетiлген жағдайларда жүргiзiлсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары К. Ғ. Әлімжановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарасу ауданының әкімінің
міндетін атқарушысы
Т. Бекмағанбетов
Әкімдіктің
2014 жылғы 14 наурыздағы
№ 49 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлерi
Жұмыс көлемдері
Еңбегіне төленетін ақының мөлшерi
Жұмыстың нақты жағдайлары
"Көмек-Қарасу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Белорус ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
4576 сағат

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2014 году
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 14 марта 2014 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2014 года № 4539. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
2. Оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненные работы в размере 1,5 минимального размера месячной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещать за счет средств местного бюджета.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством, между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карасуского района" и организациями, определенными в перечне.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Алимжанова К. Г.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района
Т. Бекмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 14 марта 2014 года
№ 49
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах.
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ
Размер оплаты труда
Конкретные условия работ
Товарищество с ограниченной ответственностью "Комек-Карасу"
Помощь в уборке и благоустройстве территории Белорусского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов

Айлық ең төменгi жалақының 1,5 мөлшерi
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулердi есепке ала отырып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Восток ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Жалғысқан ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Жамбыл ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
3432 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Ильичев ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
3432 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Қарамырза ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Қарасу ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
19920 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Қойбағар ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
11440 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Люблин ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
6864 часа
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Новопавлов ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Новоселов ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Павлов ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
4576 часов
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Черняев ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
4576 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Айдарлы ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Железнодорожный ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
6864 часа
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Октябрь ауылының аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
6864 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Ушаков ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
5720 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Целинный ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
8008 сағат
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуін талап етпейтiн, Шолақашы ауылдық округінің аумағын жинауда және абаттандыруда көмек.
8008 сағат

1,5 минимального размера месячной заработной платы
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
Помощь в уборке и благоустройстве территории Восточного сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Жалгыскан, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Жамбыл, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
3432 часа
Помощь в уборке и благоустройстве территории Ильичевского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
3432 часа
Помощь в уборке и благоустройстве территории Карамырзинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Карасу, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
19920 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Койбагар, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
11440 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Люблинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
6864 часа
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Новопавловка, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Новоселовского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Павловское, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Черняевского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
4576 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Айдарлинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Железнодорожного сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
6864 часа
Помощь в уборке и благоустройстве территории села Октябрьское, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
6864 часа
Помощь в уборке и благоустройстве территории Ушаковского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
5720 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Целинного сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
8008 часов
Помощь в уборке и благоустройстве территории Челгашинского сельского округа, которая не требует предварительной профессиональной подготовки работника.
8008 часов