Қарабалық ауданының 2014 жылға арналған мектепке дейінгі білім ұйымның тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру, және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 162 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 4858 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Білім беру туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31–бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджеттегі қаражаттар және республикалық бюджетінің мақсатты трансферттер есебінен қаржыландырылатын, Қарабалық ауданының 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері, осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Сұлтановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Исмағұлов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
білім бөлімі" мемлекеттік мекеме
басшысының м.а.
____________ Д. Шрейдер
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" ММ басшысының м.а.
_____________ Г. Есенова
Әкімдіктің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2014 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 15 мая 2014 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июня 2014 года № 4858. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Султанова А.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Исмагулов
СОГЛАСОВАНО
И.о. руководителя
государственного учреждения
"Отдел образования акимата
Карабалыкского района"
_______________ Д. Шрейдер
И.о.руководителя ГУ
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Карабалыкского района"
_____________ Г. Есенова
Приложение 1
к постановлению акимата

2014 жылғы 15 мамырдағы
№ 162 қаулысына 1-қосымшасы
Қарабалық ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Қарабалық ауданы
Бөзкөл ауылы Бөзкөл орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
12095
үш жастан - 4200
2
Қарабалық ауданы
Михайлов ауылы Михайлов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
12095
үш жастан - 1500
3
Қарабалық ауданы
Рыбкин ауылы Рыбкин бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
12095
үш жастан - 1680
4
Қарабалық ауданы
Подгородка ауылы Подгородка бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
13
12095
үш жастан - 1680
5
Қарабалық ауданы
Қарабалық ауылы "Айналайын" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
140
21375
үш жастан - 6636
үш жастан - 8000
6
Қарабалық ауданы
Қарабалық ауылы "Қарлығаш" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20
21375
Үш жастан - 5300
Әкімдіктің
2014 жылғы 15 мамырдағы
№ 162 қаулысына 2-қосымшасы
Қарабалық ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Қарабалық ауданы
Станционный ауылы Станционная орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7904
үш жастан - 6300
2
Қарабалық ауданы
Қарабалық ауылы Максима Горького атындағы № 1 Қарабалық орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
46
7904
үш жастан - 1680
3
Қарабалық ауданы
Қарабалық ауылы Абая Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
47
7904
үш жастан - 1785
4
Қарабалық ауданы
Қарабалық ауылы № 3 Қарабалық орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
19
7904
үш жастан - 1995
5
Қарабалық ауданы
Бөрлі ауылы Бөрлі орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
38
7904
үш жастан - 1680
6
Қарабалық ауданы
Бөзкөл ауылы Бөзкөл орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
28
7904
үш жастан - 1680
7
Қарабалық ауданы
Лесное ауылы Есенкөл орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
35
7904
үш жастан - 1680
8
Қарабалық ауданы
Научное ауылы Новостройка орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
7904
үш жастан - 1260
9
Қарабалық ауданы
Ново-Троицк ауылы Ново-Троицк орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
32
7904
үш жастан - 1680
10
Қарабалық ауданы
Победа ауылы Победа орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
7904
үш жастан - 1680
11
Қарабалық ауданы
Приречен ауылы Приречен орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
26
7904
үш жастан - 1680
12
Қарабалық ауданы
Славян ауылы Славян орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
7904
үш жастан - 1680
13
Қарабалық ауданы
Смирнов ауылы Смирнов орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
36
7904
үш жастан - 1680
14
Қарабалық ауданы
Тоғызақ ауылы Тоғызақ орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
39
7904
үш жастан - 1680
15
Қарабалық ауданы
Станционный ауылы Станционная орта мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
28
7904
үш жастан - 1680
16
Қарабалық ауданы
Белоглин ауылы Белоглин негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
7904
үш жастан - 1680
17
Қарабалық ауданы
Наднежден ауылы Надежден негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
18
7904
үш жастан - 1680
үш жастан - 1680
18
Қарабалық ауданы
Мағнай ауылы Примағынай негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
7904
үш жастан - 1680
19
Қарабалық ауданы
Сарыкөл ауылы Сарыкөл негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
7904
үш жастан - 1680
20
Қарабалық ауданы
Святослав ауылы Святослав негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
21
Қарабалық ауданы
Терентев ауылы Терентев негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
22
Қарабалық ауданы
Шадықсаев ауылы Шадықсаев негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
23
Қарабалық ауданы
Шадықсаев ауылы Шадықсаев негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
24
Қарабалық ауданы
Шадықсаев ауылы Шадықсаев негізгі мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
25
Қарабалық ауданы
Ворошилов ауылы Веселокут бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
28
7904
үш жастан - 1680
26
Қарабалық ауданы
Кособа ауылы Кособа бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
21
7904
үш жастан - 1680
27
Қарабалық ауданы
Лесное ауылы Лесное бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
28
Қарабалық ауданы
Целинное ауылы Целинное бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
7904
үш жастан - 1680
29
Қарабалық ауданы
Аққұдұқ ауылы Аққұдұқ бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
7904
үш жастан - 1680
30
Қарабалық ауданы
Ельшан ауылы Ельшан бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
31
Қарабалық ауданы
Верен ауылы Верен бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
32
Қарабалық ауданы
Октябрьское ауылы Октябрьское бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
33
Қарабалық ауданы
Бөзкөл ауылы Бөзкөл бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
17
7904
үш жастан - 1680
34
Қарабалық ауданы
Гурьянов ауылы Гурьянов бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
16
7904
үш жастан - 1680
35
Қарабалық ауданы
Өрнек ауылы Өрнек бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
7904
үш жастан - 1680
36
Қарабалық ауданы
Қарабалық ауылы "Улыбка" бөбек-жай бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

от 15 мая 2014 года
№ 162
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Карабалыкского района на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно
-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финан-
сирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Боскольская средняя школа село Босколь
20
12095
от трех лет - 4200
2
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Михайловская средняя школа село Михайловка
20
12095
от трех лет - 1500
3
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Рыбкинская начальная школа село Рыбкино
14
12095
от трех лет - 1680
4
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Подгородская начальная школа село Подгородка
13
12095
от трех лет - 1680
5
Карабалыкский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" село Карабалык
140
21375
до трех лет - 6636
от трех лет - 8000
6
Карабалыкский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" село Карабалык
20
21375
от трех лет 5300
Приложение 2
к постановлению акимата
от 15 мая 2014 года
№ 162
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Камыстинского района на 2014 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Станционная средняя школа село Станционное
20
7904
от трех лет - 6300
2
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького село Карабалык
46
7904
от трех лет - 1680
3
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Карабалыкская средняя школа имени Абая Кунанбаева село Карабалык
47
7904
от трех лет - 1785
4
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Карабалыкская средняя школа № 3 село Карабалык
19
7904
от трех лет - 1995
5
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Бурлинская средняя школа село Бурли
38
7904
от трех лет - 1680
6
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Боскольская средняя школа село Босколь
28
7904
от трех лет - 1680
7
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Есенкольская средняя школа село Лесное
35
7904
от трех лет - 1680
8
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении Новостройская средняя школа село Научное
10
7904
от трех лет - 1260
9
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Новотроицкая средняя школа село Новотроицк
32
7904
от трех лет - 1680
10
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Побединская средняя школа село Победа
21
7904
от трех лет - 1680
11
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Приреченская средняя школа село Приречное
26
7904
от трех лет - 1680
12
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Славянская средняя школа село Славянка
15
7904
от трех лет - 1680
13
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Смирновская средняя школа село Смирновка
36
7904
от трех лет - 1680
14
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Тогузакская средняя школа село Тогузак
39
7904
от трех лет - 1680
15
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Станционная средняя школа село Станционное
28
7904
от трех лет - 1680
16
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Белоглиновская основная школа село Белоглинка
20
7904
от трех лет - 1680
17
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Надеждинская основная школа село Надеждинка
18
7904
от трех лет - 1680
18
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Примагнайская основная школа село Магнай
14
7904
от трех лет - 1680
19
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Сарыкольская основная школа село Сарыколь
14
7904
от трех лет - 1680
20
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Святославская основная школа село Святославка
8
7904
от трех лет - 1680
21
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Терентьевская основная школа село Терентьевка
8
7904
от трех лет - 1680
22
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Шадыксаевская основная школа село Шадыксаевка
8
7904
от трех лет - 1680
23
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Шадыксаевская основная школа село Шадыксаевка
8
7904
от трех лет - 1680
24
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Шадыксаевская основная школа село Шадыксаевка
8
7904
от трех лет - 1680
25
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении ВесҰлокутская начальная школа село Ворошиловка
28
7904
от трех лет - 1680
26
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Кособинска начальная школа село Кособа
21
7904
от трех лет - 1680
27
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Лесная начальная школа село Лесное
8
7904
от трех лет - 1680
28
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Целинная начальная школа село Целинное
10
7904
от трех лет - 1680
29
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Аккудукская начальная школа село Аккудук
7
7904
от трех лет - 1680
30
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Ельшанская начальная школа село Ельшанское
8
7904
от трех лет - 1680
31
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Веренская начальная школа село Веренка
8
7904
от трех лет - 1680
32
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Октябрьская начальная школа село Октябрьское
8
7904
от трех лет - 1680
33
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Боскольская начальная школа село Октябрьское
17
7904
от трех лет - 1680
34
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Гурьяновская начальная школа село Гурьяновское
16
7904
от трех лет - 1680
35
Карабалыкский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении Урнекская начальная школа село Урнек
8
7904
от трех лет - 1680
36
Карабалыкский район
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Улыбка" село Карабалык