Еңбекшіқазақ ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 наурыздағы N 3-03 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 29 сәуірде N 2689 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2025 жылғы 18 шілдедегі № 03-01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 18.07.2025 № 03-01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2–тармағына сәйкес, Еңбекшіқазақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы "Еңбекшіқазақ ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 08 желтоқсанда N 2-8-186 тіркелген, аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде 2011 жылдың 14 желтоқсанында N 51 жарияланған) N 11-135 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Керімбеков Бекен Орынбекұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б. Ысқақ
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшіқазақ аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Аңсатбаев Мұратбай
31 наурыз 2014 жыл
Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің
2014 жылғы 31 наурыздағы
"Еңбекшіқазақ ауданында
сайлау учаскелерін құру
туралы" N 3-03 шешіміне
қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау
үшін құрылған сайлау учаскелері
N127 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Райымбек батыр көшесі N44, Райымбек атындағы орта мектеп, телефон: 71639.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилов, 8 Март, Урал, Кавказская, Полевая, Быковский, Мәлкеев, Райымбек батыр, Грибоедов, Строительная, Васильев, Хангелді батыр, Дзержинский, Оразбаева, Пархоменко, Целинная, Щорс, Лазо, Фурманов, Абай N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Әбдиев N1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 54а-ға дейін (жұп жағы), Тоқатаев N1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Әуезов N1-ден 13а-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Жаманқараев N1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), 1 Май N1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 32а-ға дейін (жұп жағы), Циолковский N2-ден 30-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: 8 Март, Трудовой, Мирный, Братский, Мәлкеев, Карагачевый, Строительная, Васильев, Дзержинский, Луговой.
N128 сайлау учаскесі.

Об образовании избирательных участков в Енбекшиказахском районе
Решение акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 31 марта 2014 года N 3-03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 апреля 2014 года N 2689. Утратило силу решением акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 18 июля 2025 года № 03-01
Сноска. Утратило силу решением акима Енбекшиказахского района Алматинской области от 18.07.2025 № 03-01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Енбекшиказахском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. признать утратившим силу решение акима Енбекшиказахского района от 28 ноября 2011 года "Об образовании избирательных участков на территории Енбекшиказахского района" за N 11-135 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 08 декабря 2011 года за N 2-8-186, опубликованное в районной газете "Енбекшиказах" от 14 декабря 2011 года N 51).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Керимбекова Бекена Орынбековича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б. Ыскак
"СОГЛАСОВАННО"
Председатель районной
избирательной комиссии
Ансатбаев Муратбай
31 марта 2014 года
Приложение к решению акима
Енбекшиказахского района
от "31" марта 2014 года
N 3-03 "Об образовании
избирательных участков в
Енбекшиказахском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и
подсчета голосов в Енбекшиказахском районе
Избирательный участок N127.
Центр: город Есик, улица Райымбек батыра N44, средняя школа имени Райымбека, телефон: 71639.
В границах: город Есик, улицы: Горная, Подгорная, Гражданская, Российская, Трудовая, Вавилова, 8 Марта, Уральская, Кавказская, Полевая, Быковского, Малькеева, Райымбек батыра, Грибоедова, Строительная, Васильева, Хангельды батыр, Дзержинского, Уразбаевой, Пархоменко, Целинная, Щорса, Лазо, Фурманова, Абая с N1 по 57 (нечҰтная сторона), с N2 по 52 (чҰтная сторона), Абдиева с N1 по 47 (нечҰтная сторона), с N2 по 54а (чҰтная сторона), Токатаева с N1 по 67 (нечҰтная сторона), с N2 по 72 (чҰтная сторона), Ауэзова с N1 по 13а (нечҰтная сторона), с N2 по 26 (чҰтная сторона), Жаманкараева с N1 по 15 (нечҰтная сторона), с N2 по 10 (чҰтная сторона), 1 Мая с N1 по 27 (нечҰтная сторона), с N2 по 32а (чҰтная сторона), Циолковского с N2 по 30 (чҰтная сторона); переулки: 8 Марта, Трудовой, Мирный, Братский, Малькеева, КарагачҰвый, Строительный, Васильева, Дзержинского, Луговой.
Избирательный участок N128.

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі N98, Қазақ–түрік лицейі, телефон: 42636.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Куйбышев, Ордженикидзе, Мир, Урицкий, Нұрбаев, Жақыпов, Киров, Чайковский, Суворов, Грушевая, Вишневая, Речная, Стадионная, Циолковский N1-ден 31а-ға дейін (тақ жағы), Колхозная N1-ден 17а-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), 1 Май N31-ден 115-ке дейін (тақ жағы), N34-тен 46-ға дейін (жұп жағы), Әуезов N15-тен 67-ге дейін (тақ жағы), N28-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Тоқатаев N71-ден 153-ке дейін (тақ жағы), N74-тен 114-ке дейін (жұп жағы), Абай N54-тен 136-ға дейін (жұп жағы), N59-дан 113-ке дейін (тақ жағы), Жаманқараев N17-ден 85-ке дейін (тақ жағы), N12-ден 86-ға дейін (жұп жағы), Орымбетов N1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Әбдиев N56-дан 106-ға дейін (жұп жағы), N49-дан 99-ға дейін (тақ жағы), Фрунзе N1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Алматы N96-дан 160-қа дейін (жұп жағы), Западный N1-ден 4а-ға дейін.
N129 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі N138, Абылай хан атындағы орта мектеп, телефон: 41536.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Попов, Чапаев, Кешубаев, Қарсақбайұлы, Лермонтов, Теккелдиев, Жаманқараев N88-ден 132-ге дейін (жұп жағы), N87-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Әуезов N84-тен 130-ға дейін (жұп жағы), N69-дан 105-ке дейін (тақ жағы), Тоқатаев N155-тен 167-ге дейін (тақ жағы), N116-дан 162-ге дейін (жұп жағы), 1 Май N117-ден 179-ға дейін (тақ жағы), N48-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Орымбетов N47-ден 91-ге дейін (тақ жағы), N60-тан 92-ге дейін (жұп жағы), Әбдиев N101-ден 121-ге дейін (тақ жағы), N108-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Островский N2-ден 72-ге дейін (жұп жағы), N74-тен 99-ға дейін, Пушкин N1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Жамбыл N1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Амангелді N1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Набережная N1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Алматы N111-ден 207-ге дейін (тақ жағы), N50-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Фрунзе N9-дан 63-ке дейін (тақ жағы), N22-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Абай N138-ден 170-ке дейін (жұп жағы), N115-тен 157-ге дейін (тақ жағы), Западный N5-тен 29-ға дейін (тақ жағы), N6-дан 28-ге дейін (жұп жағы), Гастелло N1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Алтын Адам аллеясы N2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Подстанция, Грушевый сад; тұйық көшелер: Попов, Абай.
N130 сайлау учаскесі.

Центр: город Есик, улица Абая N98, Казахско-турецкий лицей, телефон: 42636.
В границах: город Есик, улицы: Куйбышева, Ордженикидзе, Мира, Урицкого, Нурбаева, Жакыпова, Кирова, Чайковского, Суворова, Грушевая, Вишневая, Речная, Стадионная, Циолковского с N1 по 31а (нечетная сторона), Колхозная с N1 по 17а (нечетная сторона), с N2 по 66 (четная сторона), 1 Мая с N31 по 115 (нечетная сторона), с N34 по 46 (четная сторона), Ауэзова с N15 по 67 (нечетная сторона), с N28 по 82 (четная сторона), Токатаева с N71 по 153 (нечетная сторона), с N74 по 114 (четная сторона), Абая с N54 по 136 (четная сторона), с N59 по 113 (нечетная сторона), Жаманкараева с N17 по 85 (нечетная сторона), с N12 по 86 (четная сторона), Орымбетова с N1 по 45 (нечетная сторона), с N2 по 58 (четная сторона), Абдиева с N56 по 106 (четная сторона), с N49 по 99 (нечетная сторона), Фрунзе с N1 по 7 (нечетная сторона), с N2 по 8 (четная сторона), Алматинская с N96 по 160 (четная сторона), Западная с N1 по 4а.
Избирательный участок N129.
Центр: город Есик, улица Абая N138, средняя школа имени Абылай хана, телефон: 41536.
В границах: город Есик, улицы: Попова, Чапаева, Кешубаева, Карсакбайулы, Лермонтова, Теккельдиева, Жаманкараева с N 88 по 132 (четная сторона), с N87 по 129 (нечетная сторона), Ауэзова с N84 по 130 (четная сторона), с N69 по 105 (нечетная сторона), Токатаева с N155 по 167 (нечетная сторона), с N116 по 162 (четная сторона), 1 Мая с N117 по 179 (нечетная сторона), с N48 по 120 (четная сторона), Орымбетова с N47 по 91 (нечетная сторона), с N60 по 92 (четная сторона), Абдиева с N101 по 121 (нечетная сторона), с N108 по 120 (четная сторона), Островского с N2 по 72 (четная сторона), с N74 по 99, Пушкина с N1 по 27 (нечетная сторона), с N2 по 30 (четная сторона), Жамбыла с N1 по 31 (нечетная сторона), с N2 по 30 (четная сторона), Амангельды с N1 по 11 (нечетная сторона), с N2 по 30 (четная сторона), Набережная с N1 по 11 (нечетная сторона), с N2 по 6 (четная сторона), Алматинская с N111 по 207 (нечетная сторона), с N50 по 96 (четная сторона), Фрунзе с N9 по 63 (нечетная сторона), с N22 по 58 (четная сторона), Абая с N138 по 170 (четная сторона), с N115 по 157 (нечетная сторона), Западная с N5 по 29 (нечетная сторона), с N6 по 28 (четная сторона), Гастелло с N1 по 23 (нечетная сторона), с N2 по 20 (четная сторона), аллея Алтын Адам с N2 по 36 (четная сторона), с N1 по 21 (нечетная сторона), Подстанция, Грушевый сад; переулки: Попова, Абая;
Избирательный участок N130.

Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі N231, Тоқатаев атындағы орта мектеп, телефон: 40522.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Чехов, Кошевой, Крупская, Омская, Ломоносов, Островский N15-тен 75-ке дейін (тақ жағы), Амангелді N32-ден 104-ке дейін (жұп жағы), N13-тен 95-ке дейін (тақ жағы), Әуезов N132-ден 210-ға дейін (жұп жағы), N107-ден 181-ге дейін (тақ жағы), Абай N172-ден 266-ға дейін (жұп жағы), N159-дан 247-ге дейін (тақ жағы), Жаманқараев N131-ден 193-ке дейін (тақ жағы), N134-тен 210-ға дейін (жұп жағы), Абдиев N121а-дан 139-ға дейін (тақ жағы), N138-ден 204а-ға дейін (жұп жағы), Пушкин N27а-дан 51-ге дейін (тақ жағы), N34-тен 44-ке дейін (жұп жағы), Тоқатаев N164-тен 252-ге дейін (жұп жағы), N169-дан 253-ке дейін (тақ жағы), Жамбыл N33-тен 45б-ға дейін (тақ жағы), N32-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Орымбетов N93-тен 171-ге дейін (тақ жағы), N94-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Иссыкская N2-ден 16-ға дейін, Чернышевский N16-дан 90-ға дейін (жұп жағы), N21-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Матросов N20а-дан 76-ға дейін (жұп жағы), N19-дан 85-ке дейін (тақ жағы), 1 Май N181-ден 197-ге дейін (тақ жағы), N122-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Набережная N3-тен 95-ке дейін (тақ жағы), N4-тен 94-ке дейін (жұп жағы), Тохтабаев N1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы); Жамбыл даңғылы N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Аманбаев, Набержный.
N131 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі N318, аудандық Мәдениет үйі, телефон: 72801.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Мәметова, Амурская, Северная, Әбдиев N206-дан 216-ға дейін (жұп жағы), N141-ден 189-ға дейін (тақ жағы), Орымбетов N160-тан 220-ға дейін (жұп жағы), N173-тен 215-ке дейін (тақ жағы), Жаманқараев N195-тен 237-ге дейін (тақ жағы), N212-ден 224-ке дейін (жұп жағы), Абай N268-ден 318-ге дейін (жұп жағы), N249-дан 277-ге дейін (тақ жағы), Тоқатаев N255-тен 289-ға дейін (тақ жағы), N254-тен 280-ге дейін (жұп жағы), Мечников N3-тен 48-ге дейін, Тохтабаев N44-тен 62-ге дейін, Амангелді N96-дан 144а-ға дейін (жұп жағы), Торговая N12-ден 32-ге дейін (жұп жағы), N11-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Құмарова N11-ден 59-ға дейін (тақ жағы), N10-нан 58-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов (жұп жағы); Жамбыл даңғылы N1-ден 47-ге дейін (тақ жағы); N1 ықшам аудан; тұйық көшелер: Заводской, Мечников.
N132 аудан сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Абай көшесі N320, Есік гуманитарлық–экономикалық колледжі, телефон: 73200.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Ардагерлер, Болашақ, Ынтымақ, Желтоқсан, Абай N320-дан 328-ге дейін, Орымбетов N216, Уәлиханов; N2 ықшам ауданы, N4 ықшам ауданы.
N133 сайлау учаскесі.

Центр: город Есик, улица Абая N231, средняя школа имени Токатаева, телефон: 40522.
В границах: город Есик, улицы: Чехова, Кошевого, Крупской, Омская, Ломоносова, Островского с N15 по 75 (нечетная сторона), Амангельды с N32 по 104 (четная сторона), с N13 по 95 (нечетная сторона), Ауэзова с N132 по 210 (четная сторона), с N107 по 181 (нечетная сторона), Абая с N172 по 266 (четная сторона), с N159 по 247 (нечетная сторона), Жаманкараева с N131 по 193 (нечетная сторона), с N134 по 210 (четная сторона), Абдиева с N121а по 139 (нечетная сторона), с N138 по 204а (четная сторона), Пушкина с N27а по 51 (нечетная сторона), с N34 по 44 (четная сторона), Токатаева с N164 по 252 (четная сторона), с N169 по 253 (нечетная сторона), Жамбыла с N33 по 45б (нечетная сторона), с N32 по 50 (четная сторона), Орымбетова с N93 по 171 (нечетная сторона), с N94 по 158 (четная сторона), Иссыкская с N2 по 16, Чернышевского с N16 по 90 (четная сторона), с N21 по 81 (нечетная сторона), Матросова с N20а по 76 (четная сторона), с N19 по 85 (нечетная сторона), 1 Мая с N181 по 197 (нечетная сторона), с N122 по 154 (четная сторона), Набережная с N3 по 95 (нечетная сторона), с N4 по 94 (четная сторона), Тохтабаева с N1 по 41 (нечетная сторона), проспект Жамбыла с N2 по 42 (четная сторона); переулки: Аманбаев, Набережный.
Избирательный участок N131.
Центр: город Есик, улица Абая N318, районный Дом культуры, телефон: 72801.
В границах: город Есик, улицы: Маметовой, Амурская, Северная, Абдиева с N 206 по 216 (четная сторона), с N141 по 189 (нечетная сторона), Орымбетова с N160 по 220 (четная сторона), с N173 по 215 (нечетная сторона), Жаманкараева с N195 по 237 (нечетная сторона), с N212 по 224 (четная сторона), Абая с N268 по 318 (четная сторона), с N249 по 277 (нечетная сторона), Токатаева с N255 по 289 (нечетная сторона), с N254 по 280 (четная сторона), Мечникова с N3 по 48, Тохтабаева с N 44 по 62, Амангельды с N96 по 144а (четная сторона), Торговая с N12 по 32 (четная сторона), с N11 по 31 (нечетная сторона), Кумаровой с N11 по 59 (нечетная сторона), с N10 по 58 (четная сторона), Валиханова (четная сторона); проспект Жамбыла с N1 по 47 (нечетная сторона); микрорайон N1; переулки: Заводской, Мечникова.
Избирательный участок N132.
Центр: город Есик, улица Абая N320, Есикский гуманитарно-экономический колледж, телефон: 73200.
В границах: город Есик, улицы: Ардагерлер, Болашак, Ынтымак, Желтоксан, Абая с N320 по 328, Орымбетова N216, Валиханова; микрорайон N2, микрорайон N 4.
Избирательный участок N133.

Орталығы: Есік қаласы, Ысқақ көшесі N86, Есік электр жүйелері кәсіпорны әкімшілік ғимараты, телефон: 41291.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Ысқақ, Амангелді N99-дан 143-ке дейін (тақ жағы), N144 үй, Набережная N97-ден 157-ге дейін (тақ жағы), N96-дан 144-ке дейін (жұп жағы), Торговая N3-тен 9б-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Құмарова N1-ден 9а-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Иссыкская N18-ден 26-ға дейін, Уәлиханов N11, 11б, 24, 26а; N3 ықшам аудан.
N134 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Алматы көшесі N37, Сәтбаев атындағы орта мектеп, телефон: 76572.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Колесник, Әбдіров, Тохтаров, Қошқарбаев, Менделеев, Малая, Волжская, Гайдар, Гоголь, Байкальская, Одесская, Арычная, Тау бөктері, Самал, Достык, Наурыз, Алтын Адам аллеясы N38-ден 122-ге дейін (жұп жағы), N23-тен 117-ге дейін (тақ жағы), Крымская N1-ден 24-ке дейін, Астана N1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 136-ға дейін (жұп жағы), Гастелло N22-ден 98-ге дейін, Алматы N25-тен 113-ке дейін (тақ жағы), N4-тен 50-ге дейін (жұп жағы), Киев N1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Космонавтар N2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Матросов N1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Чернышевский N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Островский N1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), Новостройка 1, Новостройка 2; тұйық көшелер: Глубинный, Волжский, Гастелло, Гайдар, Украинский, Зеленый, Одесский, Киевский, Западный.
N135 сайлау учаскесі.
Орталығы: Есік қаласы, Талғар көшесі N5, кәсіптік - техникалық лицей, телефон: 75083.
Шекарасы: Есік қаласы, көшелер: Некрасов, Крылов, Степная, Калинин, Коммунальный, Сейфуллин, Талғар, Панфилов, Жұмабаев, Жароков, Майлин, Зазулин, Молдағұлова, Спортивная, Мало Крымская, Юбилейная, Төле би, Қазыбек би, Әйтеке би, Бәйтерек, Уәлиханов N1-ден 20-ға дейін, Астана N103а-дан 153-ке дейін, N138-ден 154-ке дейін, Киев N12-ден 92-ге дейін (жұп жағы), N11-ден 93-ке дейін (тақ жағы), Алтын Адам аллеясы N123-тен 137-ге дейін (тақ жағы), N132-ден 138-ге дейін (жұп жағы), Алматы N1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), N2 (жұп жағы), Космонавтар N1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), Қырым N25-тен 59-ға дейін (тақ жағы), N26-дан 54-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Юбилейный, Водопроводный, Крымский.
N136 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават селосы, Абылай хан көшесі нөмірсіз, Мәдениет үйі, телефон: 64241.
Шекарасы: Ават селосы, Алматы трамвай-троллейбус басқармасының саяжай қоғамдастықтары: "Бағдаршам", "Солнечная поляна".
N137 сайлау учаскесі.

Центр: город Есик, улица Ыскак N86, административное здание Есикского предприятия электрических сетей, телефоны: 41291.
В границах: город Есик, улицы: Ыскак, Амангельды с N99 по 143, (нечетная сторона), дом N144, Набережная с N97 по 157 (нечетная сторона), с N96 по 144 (четная сторона), Торговая с N3 по 9б (нечетная сторона), с N2 по 10 (четная сторона), Кумаровой с N1 по 9а (нечетная сторона), с N2 по 8 (четная сторона), Иссыкская с N18 по 26, Валиханова N11, N11б, N24, N26а; микрорайон N3.
Избирательный участок N134.
Центр: город Есик, улица Алматинская N37, средняя школа имени Сатпаева, телефон: 76572.
В границах: город Есик, улицы: Колесника, Абдирова, Тохтарова, Кошкарбаева, Менделеева, Малая, Волжская, Гайдара, Гоголя, Байкальская, Одесская, Арычная, Тау боктеры, Самал, Достык, Наурыз, аллея Алтын Адам с N38 по 122 (четная сторона), с N23 по 117 (нечетная сторона), Крымская с N1 по 24, Астана с N1 по 103 (нечетная сторона), с N2 по 136 (четная сторона), Гастелло с N22 по 98, Алматинская с N25 по 113 (нечетная сторона), с N4 по 50 (четная сторона), Киевская с N1 по 9 (нечетная сторона), с N2 по 10 (четная сторона), Космонавтов с N2 по 22 (четная сторона), Матросова с N1 по 17 (нечетная сторона), с N2 по 14 (четная сторона), Чернышевского с N1 по 19 (нечетная сторона), с N2 по 14 (четная сторона), Островского с N1 по 13 (нечетная сторона), Новостройка 1, Новостройка 2; переулки: Глубинный, Волжский, Гастелло, Гайдара, Украинский, Зеленый, Одесский, Киевский, Западный.
Избирательный участок N135.
Центр: город Есик, улица Талгарская N5, профессионально-технический лицей, телефон: 75083.
В границах: город Есик, улицы: Некрасова, Крылова, Степная, Калинина, Коммунальная, Сейфулина, Талгарская, Панфилова, Жумабаева, Жарокова, Майлина, Зазулина, Молдагуловой, Спортивная, Мало Крымская, Юбилейная, Толе би, Казыбек би, Айтеке би, Байтерек, Валиханова с N1 по 20, Астана с N103а по 153, с N138 по 154, Киевская с N12 по 92 (четная сторона), с N11 по 93 (нечетная сторона), аллея Алтын Адам с N123 по 137 (нечетная сторона), с N132 по 138 (четная сторона), Алматинская с N1 по 23 (нечетная сторона), N2 (четная сторона), Космонавтов с N1 по 13 (нечетная сторона), Крымская с N25 по 59 (нечетная сторона), с N26 по 54 (четная сторона); переулки: Юбилейный, Водопроводный, Крымский.
Избирательный участок N136.
Центр: село Ават, улица Абылай хана без номера, Дом культуры, телефон: 64241.
В границах: село Ават, садоводческие общества Алматинского трамвайно-троллейбусного управления: "Солнечная поляна", "Багдаршам",.
Избирательный участок N137.

Орталығы: Ақши селосы, Бөлек батыр көшесі N47, Ақши селосының орта мектебі, телефон: 22236.
Шекарасы: Ақши селосы, Саз селосы.
N138 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақши селолық округінің Қайрат селосы, Түрікпен көшесі N4, Қайрат ауылының орталау мектебі, телефон: 27564.
Шекарасы: Ақши селолық округінің Қайрат селосы, Сүт-тауарлы фермасы.
N139 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазатком селосы, Ошақбай көшесі N13, Қазатком селосының орталау мектебі, телефон: 27552.
Шекарасы: Қазатком селосы, Жарсу учаскесі.
N140 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылшарық селосы, Мақсұтов көшесі N15, Әуезов атындағы орта мектеп, телефоны: 977591.
Шекарасы: Қызылшарық селосы, Диқан селосы, Ақбаз селосы.
N141 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асы селолық округінің Қайрат селосы, Салиев көшесі нөмірсіз, Саттаров атындағы орта мектеп, телефон: 950651.
Шекарасы: Асы селолық округінің Қайрат селосы; бөгет.
N142 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашаруа селосы, Одаманов көшесі нөмірсіз, Жаңашаруа селосының орта мектебі, телефон: 950435.
Шекарасы: Жаңашаруа селосы, Қонаев атындағы Үлкен Алматы каналының поселкесі.
N143 сайлау учаскесі.
Орталығы: Асысаға селосы, Үшпаев көшесі нөмірсіз, Қабылов атындағы орта мектеп, телефон: 950584.
Шекарасы: Асысаға селосы, Таусүгір селосы, Сарытау селосы.
N144 сайлау учаскесі.
Орталығы: Балтабай селосы, Школьная көшесі нөмірсіз, Балтабай селосының орта мектебі, телефон: 50346.
Шекарасы: Балтабай селосы, Сүт-тауарлы фермасы-1, Сүт-тауарлы фермасы-2; "Прометей", "Надежда" саяжай қоғамдастықтары.
N145 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік селосы, Мелиоратор көшесі N1, Үлкен Алматы каналы учаскесінің кеңсесі, телефон: 50442.
Шекарасы: Бірлік селосы.
N146 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоғай селосы, Школьная көшесі N1, Еңбек селосының орта мектебі, телефон: 54344.
Шекарасы: Ақтоғай селосы, Еңбек селосы.
N147 сайлау учаскесі.
Орталығы. Өрнек селосы, Жарылғап көшесі N26, Өрнек селосының бастауыш мектебі, телефон: 20128.
Шекарасы: Өрнек селосы.
N148 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбастау селосы, Центральная көшесі N15, Ақбастау селосының орта мектебі, телефон: 33399.
Шекарасы: Ақбастау селосы.
N149 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күш селосы, Ленин көшесі N1, "ХОЗУ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі N5 филиалының кеңсесі, телефон: 39242.
Шекарасы: Күш селосы, Кордон Күш бұрылысы.
N150 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлек селосы, Достық көшесі нөмірсіз, Горький атындағы орта мектеп, телефон: 57359.
Шекарасы: Бөлек селосы, Бөлек селолық округінің саяжай қоғамдастықтары.
N151 сайлау учаскесі.

Центр: село Акши, улица Болек батыра N47, средняя школа села Акши, телефоны: 22236.
В границах: село Акши, село Саз.
Избирательный участок N138.
Центр: село Кайрат Акшийского сельского округа, улица Туркпена N4, неполная средняя школа села Кайрат, телефон: 27564.
В границах: село Кайрат Акшийского сельского округа, Молочно-товарная ферма.
Избирательный участок N139.
Центр: село Казатком, улица Ошакбая N13, неполная средняя школа села Казатком, телефон: 27552.
В границах: село Казатком, участок Жарсу.
Избирательный участок N140.
Центр: село Кызылшарык, улица Максутова N15, средняя школа имени Ауэзова, телефон: 977591.
В границах: село Кызылшарык, село Дихан, село Акбаз.
Избирательный участок N141.
Центр: село Кайрат Асинского сельского округа, улица Салиева без номера, средняя школа имени Саттарова, телефон: 950651.
В границах: село Кайрат Асинского сельского округа; плотина.
Избирательный участок N142.
Центр: село Жанашаруа, улица Одаманова без номера, средняя школа села Жанашаруа, телефон: 950435.
В границах: село Жанашаруа, поселок Большого Алматинского Канала имени Кунаева.
Избирательный участок N143.
Центр: село Асысага, улица Ушпаева без номера, средняя школа имени Кабылова, телефон: 950584.
В границах: село Асысага, село Таусугур, село Сартау, Животноводческий комплекс.
Избирательный участок N144.
Центр: село Балтабай, улица Школьная без номера, средняя школа села Балтабай, телефон: 50346.
В границах: село Балтабай, Молочно-товарная ферма-1, Молочно-товарная ферма-2; садоводческие общества: "Прометей", "Надежда".
Избирательный участок N145.
Центр: село Бирлик, улица Мелиораторная N1, офис участка Большого Алматинского Канала, телефон: 50442.
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок N146.
Центр: село Актогай, улица Школьная N1, средняя школа села Енбек, телефон: 54344.
В границах: село Актогай, село Енбек.
Избирательный участок N147.
Центр: село Орнек, улица Жарылгапа N26, начальная школа села Орнек, телефон: 20128.
В границах: село Орнек.
Избирательный участок N148.
Центр: село Акбастау, улица Центральная N15, средняя школа села Акбастау, телефон: 33399.
В границах: село Акбастау.
Избирательный участок N149.
Центр: село Куш, улица Ленина N1, офис товарищества с ограниченной ответственностью "ХОЗУ" филиала N5, телефон: 39242.
В границах: село Куш, поворот Кордон Кушевский.
Избирательный участок N150
Центр: село Болек, улица Достык без номера, средняя школа имени Горького, телефон: 57359.
В границах: село Болек, садоводческие общества Болекского сельского округа.
Избирательный участок N151.

Орталығы: Әймен селосы, Ленин көшесі N225, Әймен селосының орта мектебі, телефон: 21055.
Шекарасы: Әймен селосы.
N152 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарасай селосы, Гагарин көшесі N1, Абай атындағы орта мектеп, телефон: 57649.
Шекарасы: Қарасай селосы.
N153 сайлау учаскесі.
Орталығы: Маловодный селосы, Балағазыұлы N2, Островский атындағы орта мектеп, телефон: 56332.
Шекарасы: Маловодный селосы, көшелер: Зорманов, Мир, Панфилов, Жақыпов, Зазулин, Олжаболатов, Балағазыұлы, Садовая, Сейфуллин, Шевченко, Ключевая, Васильев, Рысқұлов, Терешкова, Юбилейный, Байболов N1-ден 211–ге дейін.
N154 сайлау учаскесі.
Орталығы: Маловодный селосы, Байболов көшесі N244, Әубәкіров атындағы орта мектеп, телефон: 56978.
Шекарасы: Маловодный селосы, көшелер: Сибирская, Оразбеков, Гагарин, Северная, Победа, Подгорная, Виноградов, Космодемьянская, Кавказ, Титов, Коммунистический, Заводская, Космонавттар, Фурманов, Комсомол, 1 Май, 8 Март, Байболов N212-ден 357-ге дейін, Телевышка; Сүт-тауарлы фермасы; тұйық көшелер: Восточный, 8 Март.
N155 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңашар селосы, Кузиев көшесі N71, Рысқұлов атындағы орта мектеп, телефон: 28520.
Шекарасы: Жаңашар селосы, "Машиностроитель", "Асфа" саяжай қоғамдастықтары.
N156 сайлау учаскесі.
Орталығы: Космос селосы, Школьная көшесі N13, Жансүгіров атындағы орта мектеп, телефон: 25148.
Шекарасы: Космос селосы.
N157 сайлау учаскесі.
Орталығы: Базаркелді селосы, Центральная көшесі N33, Базаркелді селосының бастауыш мектебі, телефон: 24478.
Шекарасы: Базаркелді селосы, Телевышка.
N158 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащыбұлақ селосы, Бубенцов көшесі нөмірсіз, Бубенцов атындағы орта мектеп, телефон: 979186.
Шекарасы: Ащыбұлақ селосы.
N159 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан селосы, Қайыпов көшесі N8, Қайыпов атындағы орта мектеп, телефон: 979695.
Шекарасы: Қазақстан селосы.
N160 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайыпов селосы, Дарханбаев көшесі N4, Қазақстан селосының орта мектебі, телефон: 979628.
Шекарасы: Қайыпов селосы.
N161 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаражота селосы, Иманов көшесі N20, Момышұлы атындағы орта мектеп, телефон: 951038.
Шекарасы: Қаражота селосы, мал жайылымы учаскелері: Ақтұма, Бабатоған, Торғай, Дайырсаз, Сарыбас.
N162 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбұлақ селосы, Вихрев көшесі N11, Сарыбұлақ селосының орта мектебі, телефон: 951069.
Шекарасы: Сарыбұлақ селосы, Бесбаз, Диірмен, Жалалбаз учаскелері.
N163 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтоған селосы, Абай көшесі N31, Ақтоған селосының орта мектебі, телефон: 951151.
Шекарасы: Ақтоған селосы; "Куликовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; Шұбайбаз, Шадайбаз, Қымызбаз мал жайылым учаскелері.
N164 сайлау учаскесі.

Центр: село Аймен, улица Ленина N225, средняя школа села Аймен, телефон: 21055.
В границах: село Аймен.
Избирательный участок N152.
Центр: село Карасай, улица Гагарина N1, средняя школа имени Абая, телефон: 57649.
В границах: село Карасай.
Избирательный участок N153.
Центр: село Маловодное, улица Балагазыулы N2, средняя школа имени Островского, телефон: 56332.
В границах: село Маловодное, улицы: Зорманова, Мира, Панфилова, Жакупова, Зазулина, Олжабулатова, Балагазыулы, Садовая, Сейфуллина, Шевченко, Ключевая, Васильева, Рыскулова, Терешковой, Юбилейная, Байболова с N1 по 211.
Избирательный участок N154.
Центр: село Маловодное, улица Байболова N244, средняя школа имени Аубакирова, телефон: 56978.
В границах: село Маловодное, улицы: Сибирская, Оразбекова, Гагарина, Северная, Победы, Подгорная, Виноградова, Космодемьянской, Кавказская, Титова, Коммунистическая, Заводская, Космонавтов, Фурманова, Комсомольская, 1 Мая, 8 Марта, Байболова с N212 по 357; Телевышка; Молочно-товарная ферма; переулки: Восточный, 8 Марта.
Избирательный участок N155.
Центр: село Жанашар, улица Кузиева N71, средняя школа имени Рыскулова, телефон: 28520.
В границах: село Жанашар, садоводческие общества: "Машиностроитель", "Асфа".
Избирательный участок N156.
Центр: село Космос, улица Школьная N13, средняя школа имени Жансугурова, телефон: 25148.
В границах: село Космос.
Избирательный участок N157.
Центр: село Базаргельды, улица Центральная N33, начальная школа села Базаркельди, телефон: 24478.
В границах: село Базаргельды, Телевышка.
Избирательный участок N158.
Центр: село Ащибулак, улица Бубенцова без номера, средняя школа имени Бубенцова, телефон: 979186.
В границах: село Ащибулак.
Избирательный участок N159.
Центр: село Казахстан, улица Каипова N8, средняя школа имени Каипова, телефон: 979695.
В границах: село Казахстан.
Избирательный участок N160.
Центр: село Каипова, улица Дарханбаева N4, средняя школа села Казахстан, телефон: 979628.
В границах: село Каипова.
Избирательный участок N161.
Центр: село Каражота, улица Иманова N20, средняя школа имени Момышулы, телефон: 951038.
В границах: село Каражота, отгонные участки: Актума, Бабатоган, Торгай, Дайырсаз, Сарыбас.
Избирательный участок N162.
Центр: село Сарыбулак, улица Вихрева N11, средняя школа села Сарыбулак, телефон: 951069.
В границах: село Сарыбулак, участки Бесбаз, Жалалбаз, Диирмен.
Избирательный участок N163.
Центр: село Актоган, улица Абая N31, средняя школа села Актоган, телефон: 951151.
В границах: село Актоган, товарищество с ограниченной ответственностью "Куликовка", отгонные участки: Шубайбаз, Шадайбаз, Кымызбаз.
Избирательный участок N164.

Орталығы: Қаракемер селосы, Тастанбеков көшесі N11, Орымбетов атындағы орта мектебі, телефон: 49068.
Шекарасы: Қаракемер селосы.
N165 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ селосы, Жаманқараев көшесі нөмірсіз, Талдыбұлақ селосының орта мектебі, телефон: 21106.
Шекарасы: Талдыбұлақ селосы, Сатай селосы.
N166 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық селосы, Кенжебаев көшесі N10, Қаратұрық селосының орта мектебі, телефон: 974506.
Шекарасы: Достық селосы, Лавар селосы; Сүт-тауарлы фермасы.
N167 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратұрық селосы, Калинин көшесі N10, Саттаров атындағы орта мектеп, телефон: 975136.
Шекарасы: Қаратұрық селосы.
N168 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ащысай селосы, Уәлиханов көшесі нөмірсіз, Уәлиханов атындағы орта мектеп, телефон: 973321.
Шекарасы: Ащысай селосы, Сүт-тауарлы фермасы; "Дөнқара" мал жайылым учаскесі.
N169 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тауқаратұрық селосы, Самсыбеков көшесі N1, Таусүгір селосының орта мектебі, телефон: 951399.
Шекарасы: Тауқаратұрық селосы, Мелиоратор селосы, Борандысу мал жайылым учаскесі.
N170 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе селосы, Нұрманбетов көшесі нөмірсіз, Көктөбе селосының орта мектебі, телефон: 74087.
Шекарасы: Көктөбе селосы.
N171 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар селосы, Жандосов көшесі нөмірсіз, Жандосов атындағы орта мектеп, телефон: 52339.
Шекарасы: Қызылжар селосы.
N172 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төле би селосы, Ленин көшесі N22, Төле би атындағы орта мектеп, телефон: 53665.
Шекарасы: Төле би селосы.
N173 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы селосы, Шорманов көшесі N2, Шорманов атындағы орта мектеп, телефон: 59385.
Шекарасы: Алмалы селосы.
N174 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорам селосы, Зарватов көшесі N46, Қорам селосының орта мектебінің спорт залы, телефон: 976430.
Шекарасы: Қорам селосы, көшелер: Шымболатов, Тойбеков, Зарватов, Беспаев, 1 Май, Октябрь, Темірқұлов, Комсомольская, Заречная; N1 ықшам ауданы; 8 март N1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Дулятов N1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Арзиев N1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы).
N175 сайлау учаскесі.
Орталығылы: Қорам селосы, Зарватов көшесі N46, Қорам селосының орта мектебінің акт залы, телефон: 976430.
Шекарасы: Қорам селосы, көшелер: Уәлиханов, Саутахун, Абай, Гаитов, Жамбыл, Розыбакиев, Жандосов, Қайыпов, Тайыров, Иманов; Сүт-тауарлы фермасы-2, N2 ықшам аудан, 8 Март N 9-дан 13-ке дейін (тақ жағы), N8-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Дулятов N17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), 18-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Арзиев N17-ден 169-ға дейін (тақ жағы), N16-дан 168-ге дейін (жұп жағы).
N176 сайлау учаскесі.

Центр: село Каракемер, улица Тастанбекова N11, средняя школа имени Орымбетова, телефон: 49068.
В границах: село Каракемер.
Избирательный участок N165.
Центр: село Талдыбулак, улица Жаманкараева без номера, средняя школа села Талдыбулак, телефон: 21106.
В границах: село Талдыбулак, село Сатай.
Избирательный участок N166.
Центр: село Достык, улица Кенжебаева N10, средняя школа села Каратурук, телефон: 974506.
В границах: село Достык, село Лавар; Молочно-товарная ферма.
Избирательный участок N167
Центр: село Каратурык, улица Калинина N10, средняя школа имени Саттарова, телефон: 975136.
В границах: село Каратурык.
Избирательный участок N168.
Центр: село Ащисай, улица Валиханова без номера, средняя школа имени Валиханова, телефон: 973321.
В границах: село Ащисай, Молочно-товарная ферма, отгонный участок "Донкара".
Избирательный участок N169.
Центр: село Таукаратурык, улица Самсыбекова N1, средняя школа села Таусугур, телефон: 951399.
В границах: село Таукаратурык, село Мелиоратор, отгонный участок: Борандысу.
Избирательный участок N170.
Центр: село Коктобе, улица Нурманбетова без номера, средняя школа села Коктобе, телефон: 74087.
В границах: село Коктобе.
Избирательный участок N171.
Центр: село Кызылжар, улица Жандосова без номера, средняя школа имени Жандосова, телефон: 52339.
В границах: село Кызылжар.
Избирательный участок N172.
Центр: село Толе би, улица Ленина N22, средняя школа имени Толе би, телефон: 53665.
В границах: село Толе би.
Избирательный участок N173.
Центр: село Алмалы, улица Шорманова N2, средняя школа имени Шорманова, телефон: 59385.
В границах: село Алмалы.
Избирательный участок N174.
Центр: село Корам, улица Зарватова N46, спортзал средней школы села Корам, телефон: 976430.
В границах: село Корам, улицы: Шимболатова, Тойбекова, Зарватова, Беспаева, 1 Мая, Октябрьская, Темиркулова, Комсомольская, Заречная; N1 микрорайон; 8 Марта с N1 по 7 (нечетная сторона), с N2 по 6 (четная сторона), Дулятова с N1 по 15 (нечетная сторона), с N2 по 16 (четная сторона), Арзиева с N1 по 15 (нечетная сторона), с N2 по 14 (четная сторона).
Избирательный участок N 175
Центр: село Корам, улица Зарватова N46, актовый зал средней школы села Корам, телефон: 976430.
В границах: село Корам, улицы: Валиханова, Саутахуна, Абая, Гаитова, Жамбыла, Розыбакиева, Жандосова, Каипова, Таирова, Иманова, Молочно-товарная ферма-2; микрорайон N2; 8 Марта с N9 по 13 (нечетная сторона), с N8 по 12 (четная сторона), Дулятова с N17 по 31 (нечетная сторона), с N18 по 32 (четная сторона), Арзиева с N17 по 169 (нечетная сторона), с N16 по 168 (четная сторона).
Избирательный участок N176.

Орталығы: Қырбалтабай селосы, Алтынсарин көшесі N3, Алтынсарин атындағы орта мектеп, телефон: 53225.
Шекарасы: Қырбалтабай селосы, Қайнар селосы.
N177 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шалқар селосы, Жамбыл көшесі N3, Құрөзек селосының орталау мектебі, телефон: 24220.
Шекарасы: Ақжал селосы, Шалқар селосы.
N178 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді селосы, Набережная көшесі N14, Екпінді селосының орталау мектебі, телефон: 20118.
Шекарасы: Екпінді селосы.
N179 сайлау учаскесі.
Орталығы: Масақ селосы, Сәтпаев көшесі N5, Масақ селосының орта мектебі, телефон: 943074.
Шекарасы: Масақ селосы; Қызыл баз учаскесі; "Шелек" станциясы поселкесі мен теміржол разьездері.
N180 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрлы селосы, Жангелдин көшесі N7, Нұрлы селосының орта мектебі телефон: 971844.
Шекарасы: Нұрлы селосы.
N181 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек селосы, Школьная көшесі N51, Әл-Фараби атындағы орта мектептің спорт залы, телефон: 51229.
Шекарасы: Бәйтерек селосы, көшелер: Строительная, Садовая, Сүлейменов, Әлмерек Абыз, Молодежная, Комаров, Школьная, Совхоз, Вишневая; тұйық көшелер: Центральная, Октябрь, Талғар, Совет, Мельничный, Сосновый.
N182 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бәйтерек селосы, Школьная көшесі N51, Әл–Фараби атындағы орта мектептің акты залы, телефон: 51229.
Шекарасы: Бәйтерек селосы, көшелер: Победа, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Завод, Мир, Новая, Комсомол, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружба, Юность, Тенистый; Домастер.
N183 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алға селосы, Солтанбай көшесі N25, Алға селосының орта мектебі, телефон: 24270.
Шекарасы: Алға селосы.
N184 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қойшыбек селосы, Сәтпаев көшесі N1, Қойшыбек селосының орта мектебі, телефон: 23042.
Шекарасы: Қойшыбек селосы.
N185 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра селосы, Есбергенов көшесі N30а, Нұра селосының селосының Мәдениет үйі, телефон: 942013.
Шекарасы: Нұра селосы, Көкпек селосы.
N186 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байсейіт селосы, Хамра көшесі N3, Таиров атындағы орта мектеп, телефон: 972327.
Шекарасы: Байсейіт селосы; "Тройник" учаскесі.
N187 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бижанов селосы, Шамсутдинов көшесі нөмірсіз, Мақатаев атындағы орта мектеп, телефон: 971492.
Шекарасы: Бижанов селосы; лагерь.
N188 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малыбай селосы, Жұмабеков көшесі нөмірсіз, Малыбай селосының орта мектебі, телефон: 950796.
Шекарасы: Малыбай селосы, "Көктерек" учаскесі.
N 189 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саймасай селосы, Байтұрсынов көшесі нөмірсіз, Байтұрсынов атындағы орта мектеп, телефон: 36316.
Шекарасы: Саймасай селосы.
N190 сайлау учаскесі.
Орталығы: Амангелді селосы, Ушуров көшесі нөмірсіз, Садыр атындағы орта мектеп, телефон: 25324.
Шекарасы: Амангелді селосы.
N191 сайлау учаскесі.

Центр: село Кырбалтабай, улица Алтынсарина N3, средняя школа имени Алтынсарина, телефон: 53225.
В границах: село Кырбалтабай, село Кайнар.
Избирательный участок N177.
Центр: село Шалкар, улица Жамбыла N3, неполная средняя школа села Курозек, телефон: 24220.
В границах: село Акжал, село Шалкар.
Избирательный участок N178.
Центр: село Екпинды, улица Набережная N14, неполная средняя школа села Екпинды, телефон: 20118.
В границах: село Екпинды.
Избирательный участок N179.
Центр: село Масак, улица Сатпаева N5, средняя школа села Масак, телефон: 943074.
В границах: село Масак; участок Кызыл баз; поселок станции "Шелек" и железнодорожные разъезды.
Избирательный участок N180.
Центр: село Нурлы, улица Жангельдина N7, средняя школа села Нурлы, телефон: 971844.
В границах: село Нурлы.
Избирательный участок N181.
Центр: село Байтерек, улица Школьная N51, спортзал средней школы имени Аль-Фараби, телефон: 51229.
В границах: село Байтерек, улицы: Строительная, Садовая, Сулейменова, Алмерек абыз, Молодежная, Комарова, Школьная, Совхозная, Вишневая; переулки: Центральный, Октябрьский, Талгарский, Советский, Мельничный, Сосновый.
Избирательный участок N182.
Центр: село Байтерек, улица Школьная N51, актовый зал средней школы имени Аль-Фараби, телефон: 51229.
В границах: село Байтерек, улицы: Победы, Луговая, Горная, Новосельская, Арычная, Нововиноградная, Виноградная, Южная, Дачная, Транспортная, Заводская, Мира, Новая, Комсомольская, Солнечная, Цветочная, Каменистая, Дружбы, Юности, Тенистый; Дормастер.
Избирательный участок N183.
Центр: село Алга, улица Солтанбая N25, средняя школа села Алга, телефон: 24270.
В границах: село Алга.
Избирательный участок N184.
Центр: село Койшыбек, улица Сатпаева N1, средняя школа села Койшыбек, телефон: 23042.
В границах: село Койшыбек.
Избирательный участок N185.
Центр: село Нура, улица Еспергенова N30а, Дом культура села Нура, телефон: 942013.
В границах: село Нура, село Кокпек.
Избирательный участок N186.
Центр: село Байсеит, улица Хамра N3, средняя школа имени Таирова, телефон: 972327.
В границах: село Байсеит, участок "Тройник".
Избирательный участок N187.
Центр: село Бижанова, улица Шамсутдинова без номера, средняя школа имени Макатаева, телефон: 971492.
В границах: село Бижанова; лагерь.
Избирательный участок N188.
Центр: село Малыбай, улица Жумабекова без номера, средняя школа села Малыбай, телефон: 950796.
В границах: село Малыбай, участок "Кок-Терек".
Избирательный участок N189.
Центр: село Саймасай, улица Байтурсынова без номера, средняя школа имени Байтурсынова, телефон: 36316.
В границах: село Саймасай.
Избирательный участок N190.
Центр: село Амангельды, улица Ушурова без номера, средняя школа имени Садыра, телефон: 25324.
В границах: село Амангельды.
Избирательный участок N191.

Орталығы: Азат селосы, Школьная көшесі N67, Азат селосының орталау мектебі, телефон: 38333.
Шекарасы: Азат селосы; "Коммунальник", "Тюльпан", "Энергетик", "Раздольное", "Талгарское", "Энтузиаст" саяжай қоғамдастықтары.
N192 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайназар селосы, Алматы көшесі N70, Уәлиханов атындағы орта мектеп, телефон: 37218.
Шекарасы: Қайназар селосы; "Автобаза", "Бакай", "Кировец", "Ковровщица" саяжай қоғамдастықтары.
N193 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рахат селосы, Құмарова көшесі N16, Рахат селосының орта мектебі, телефон: 30399.
Шекарасы: Рахат селосы.
N194 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өрікті селосы, Новостройка селосы, Майлин атындағы орта мектеп, телефон: 67253.
Шекарасы: Өрікті селосы; "Алтын алма", "Береке", "Көксай", "Трудовик", "Трудовик-молочник", "Трудовик-победа", "Трудовик-АХБК", "Трудовик-подснежник", "Железнодорожник", "Самал", "Тасгүл", "Восход", "Трудовик-Надежда", "Ветеран", "Калинин", "Иссык-2" саяжай қоғамдастықтары.
N195 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ташкенсаз селосы, Мир көшесі нөмірсіз, Абдуллин атындағы орта мектеп, телефон: 25291.
Шекарасы: Ташкенсаз селосы.
N196 сайлау учаскесі.
Орталығы: Баяндай селосы, Набережная көшесі N4, Баяндай селосының орталау мектебі, телефон: 24118.
Шекарасы: Баяндай селосы.
N197 сайлау учаскесі.
Орталығы: Құлжа селосы, Алматы көшесі нөмірсіз, фельдшерлік акушерлік пункті, телефон: 25243.
Шекарасы: Құлжа селосы.
N198 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тескенсу селосы, Қалдыбаев көшесі N1, Жамбыл атындағы орта мектеп, телефон: 974095.
Шекарасы: Тескенсу селосы.
N199 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көлді селосы, Мұратбаев көшесі N2, Көлді селосының орта мектебі, телефон: 27901.
Шекарасы: Көлді селосы.
N200 сайлау учаскесі.
Орталығы: Толқын селосы, Толқын селосының орта мектебі, телефон: 27783.
Шекарасы: Толқын селосы.
N201 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген селосы, Қонаев көшесі N2, Қонаев атындағы орта мектеп, телефон: 33005.
Шекарасы: Түрген селосы, көшелер: Қонаев, Ш.Бөрке, Иманбеков, С.Момбай, Береке, Жолдыбаев, Мельничная, Терехин, Бокин, Тажметов, Пушкин, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, Әуезов, Құлмамбет N72-ден 168-ге дейін (жұп жағы), N51-ден 155-ке дейін (тақ жағы).
N202 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түрген селосы, Құлмамбет көшесі N49, Түрген селосының Мәдениет үйі, телефон: 33007.
Шекарасы: Түрген селосы, көшелер: Демесінов, Әубәкіров, Терешкова, Гагарин, Стамбеков, Школьная, Достық, Абай, Сушков, Мир, Жамбыл, Бурдин N8-ден 24-ке дейін (жұп жағы), N9-дан 63-ке дейін (тақ жағы), Масягин N21-ден 53-ке дейін (тақ жағы), N46-дан 68-ге дейін (жұп жағы), Құлмамбет N29-дан 51-ге дейін (тақ жағы), N20-дан 70-ке дейін (жұп жағы); Сүт-тауарлы фермасы-1.
N203 сайлау учаскесі.

Центр: село Азат, улица Школьная N67, неполная средняя школа села Азат, телефон: 38333.
В границах: село Азат; садоводческие общества: "Коммунальник", "Тюльпан", "Энергетик", "Раздольное", "Талгарское", "Энтузиаст".
Избирательный участок N192.
Центр: село Кайназар, улица Алматинская N70, средняя школа имени Валиханова, телефон: 37218.
В границах: село Кайназар, садоводческие общества: "Автобаза", "Бакай", "Кировец", "Ковровщица".
Избирательный участок N193.
Центр: село Рахат, улица Кумаровой N16, средняя школа села Рахат, телефон: 30399.
В границах: село Рахат.
Избирательный участок N194.
Центр: село Орикти, село Новостройка, средняя школа имени Майлина, телефон: 67253.
В границах: село Орикти, садоводческие общества "Алтын алма", "Береке", "Коксай", "Трудовик", "Трудовик-молочник","Трудовик-победа", "Трудовик-АХБК", "Трудовик-подснежник", "Железнодорожник", "Самал", "Тасгуль", "Восход", "Трудовик-Надежда", "Ветеран", "Калинина", "Иссык-2".
Избирательный участок N195.
Центр: село Ташкенсаз, улица Мира без номера, средняя школа имени Абдуллина, телефон: 25291.
В границах: село Ташкенсаз.
Избирательный участок N196.
Центр: село Баяндай, улица Набережная N4, неполная средняя школа села Баяндай, телефон: 24118.
В границах: село Баяндай.
Избирательный участок N197.
Центр: село Кульжинское, улица Алматинская без номера, фельдшерский акушерский пункт, телефон: 25243.
В границах: село Кульжинское.
Избирательный участок N198.
Центр: село Тескенсу, улица Калдыбаева N1, средняя школа имени Жамбыла, телефон: 974095.
В границах: село Тескенсу.
Избирательный участок N199.
Центр: село Кольды, улица Муратбаева N2, средняя школа села Кольды, телефон: 27901.
В границах: село Кольди.
Избирательный участок N200.
Центр: село Толкын, средняя школа села Толкын, телефон: 27783.
В границах: село Толкын.
Избирательный участок N201.
Центр: село Тургень, улица Конаева N2, средняя школа имени Конаева, телефон: 33005.
В границах: село Тургень, улицы: Конаева, Ш.Борке, Иманбекова, С.Момбай, Береке, Жолдыбаева, Мельничная, Терехина, Бокина, Тажметова, Пушкина, Дархан, 40 лет Победы, Строительная, Ауэзова, Кулмамбета с N72 по 168 (четная сторона), с N 51 по 155 (нечетная сторона).
Избирательный участок N202.
Центр: село Тургень, улица Кулмамбета N49, Дом культуры села Тургень, телефон: 33007.
В границах: село Тургень, улицы: Демесинова, Аубакирова, Терешковой, Гагарина, Стамбекова, Школьная, Достык, Абая, Сушкова, Мира, Жамбыла, Бурдина с N8 по 24 (четная сторона), с N9 по 63 (нечетная сторона), Масягина с N21 по 53 (нечетная сторона), с N46 по 68 (четная сторона), Кулмамбета с N29 по 51 (нечетная сторона), с N20 по 70 (четная сторона); Молочно-товарная ферма-1.
Избирательный участок N203.

Орталығы: Түрген селосы, Желтоқсан көшесі N97, Ломоносов атындағы орта мектеп, телефон: 33304.
Шекарасы: Түрген селосы, көшелер: Желтоқсан, Князбаев, Жүнісбай, Воронежская, Рысқұлов, Титов, Петров, Сатай Батыр, Харламов, Чапаев, Сергеев, Свердлов, Құлмамбет N1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Бурдин N1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Масягин N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 44-ке дейін (жұп жағы).
N204 сайлау учаскесі.
Орталығы: Таутүрген селосы, Бөркеев көшесі N3, Таутүрген селосының орталау мектебі, телефон: 31741.
Шекарасы: Таутүрген селосы; орманшы үйі; форель шаруашылығы; демалыс үйлері: "Синегорье", "Таутүрген", "Эдельвейс", "Орленок.
N205 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек селосы, Бижанов көшесі N 91, Бижанов атындағы орта мектеп, телефон: 920987.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Абай N161-ден 213-ке дейін, Қадыров N109-дан 111-ге дейін, Жібек Жолы N44-тен 116-ға дейін, Бижанов N64-тен 202-ге дейін (жұп жағы), N51-ден 111-ге дейін (тақ жағы), Әжібай батыр N50-ден 82-ге дейін (жұп жағы), N91-ден 103-ке дейін (тақ жағы), Момышұлы N110-нан 188-ге дейін (жұп жағы), N77-ден 115-ке дейін (тақ жағы), Малай батыр N97-ден 159-ға дейін (тақ жағы), N118-ден 244-ке дейін (жұп жағы), Розыбакиев N143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), N146-ден 220-ға дейін (жұп жағы), Сыздықов N145-тен 243-ке дейін (тақ жағы), N188-ден 280-ге дейін (жұп жағы), Строительная N21-ден 81-ге дейін (тақ жағы), N16-дан 56-ға дейін (жұп жағы), Орынтаев N31-ден 141-ге дейін (тақ жағы), N40-тан 150-ге дейін (жұп жағы), Кенжебаев N38-ден 132-ге дейін (жұп жағы), N49-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Озерная.
N206 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек селосы, Іле көшесі N12, Молдағұлова атындағы орта мектеп, телефон: 921559.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Медицинская, Мәметова, Әуезов, Заречная, Арычная, Достық, Нұрпейісов, Іле, Әбішев, Молдағұлова, Абай N164-тен 306-ға дейін (жұп жағы), N215-тен 323-ке дейін (тақ жағы), Бижанов N204-тен 304-ке дейін (жұп жағы), N173-тен 241-ге дейін (тақ жағы), Қадыров N2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), Сыздықов N2-ден 186-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 143-ке дейін (тақ жағы), Үсенов N160-тан 198-ге дейін (жұп жағы), N137-ден 163-ке дейін (тақ жағы), Вихрев N123-тен 143-ке дейін (тақ жағы), N122-тен 140-қа дейін (жұп жағы), Стадионная N2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Строительная N1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), N2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Қайыпов N96-дан 108-ге дейін (жұп жағы), N111-ден 127-ге дейін (тақ жағы), Тайыров N194-тен 198-ге дейін (жұп жағы), N149-дан 163-ке дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Дачный, Әбішев, Арычный, Үсенов, Абай, Іле, Вихрев, Тихий, Сыздықов, Омаров.
N207 сайлау учаскесі.

Центр: село Тургень, улица Желтоксана N97, средняя школа имени Ломоносова, телефон: 33304.
В границах: село Тургень, улицы: Желтоксан, Князбаева, Жунисбая, Воронежская, Рыскулова, Титова, Петрова, Сатай батыра, Харламова, Чапаева, Сергеева, Свердлова, Кулмамбета с N1 по 27 (нечетная сторона), с N2 по 18 (четная сторона), Бурдина с N1 по 7 (нечетная сторона), с N2 по 6 (четная сторона), Масягина с N1 по 19 (нечетная сторона), с N2 по 44 (четная сторона).
Избирательный участок N204.
Центр: село Таутургень, улица Буркеева N3, неполная средняя школа села Таутурген, телефон: 31741.
В границах: село Таутургень; дом лесничего; форелевое хозяйство; дома отдыха: "Синегорье", "Таутурген" "Эдельвейс", "Орленок".
Избирательный участок N205.
Центр: село Шелек, улица Бижанова N91, средняя школа имени Бижанова, телефон: 920987.
В границах: село Шелек, улицы: Абая с N161 по 213, Кадырова с N109 по 111, Жибек Жолы с N 44 по 116, Бижанова с N64 по 202 (четная сторона), с N51 по 111 (нечетная сторона), Ажибай Батыра с N50 по 82 (четная сторона), с N91 по 103 (нечетная сторона), Момышулы с N110 по 188 (четная сторона), с N77 по 115 (нечетная сторона), Малай Батыра с N97 по 159 (нечетная сторона), с N118 по 244 (четная сторона), Розыбакиева с N143 по 209 (нечетная сторона), с N146 по 220 (четная сторона), Сыздыкова с N145 по 243 (нечетная сторона), с N188 по 280 (четная сторона), Строительная с N21 по 81 (нечетная сторона), с N16 по 56 (четная сторона), Орынтаева с N31 по 141 (нечетная сторона), с N40 по 152 (четная сторона), Кенжебаева с N38 по 132 (четная сторона), с N49 по 123 (нечетная сторона), Озерная.
Избирательный участок N206.
Центр: село Шелек, улица Илийская N12, средняя школа имени Молдагуловой, телефон: 921559.
В границах: село Шелек, улицы: Медицинская, Маметовой, Ауэзова, Заречная, Арычная, Достык, Нурпеисова, Илийская, Абишева, Молдагуловой, Абая с N164 по 306 (четная сторона), с N215 по 323 (нечетная сторона), Бижанова с N204 по 304 (четная сторона), с N173 по 241 (нечетная сторона), Кадырова с N2 по 52 (четная сторона), с N1 по 109 (нечетная сторона), Сыздыкова с N2 по 186 (четная сторона), с N1 по 143 (нечетная сторона), Усенова с N160 по 198 (четная сторона), с N137 по 163 (нечетная сторона), Вихрева с N 123 по 143 (нечетная сторона), с N122 по 140 (четная сторона), Стадионная с N2 по 44 (четная сторона), с N1 по 25 (нечетная сторона), Строительная с N1 по 19 (нечетная сторона), с N2 по 14 (четная сторона), Каипова с N 96 по 108 (четная сторона), с N111 по 127 (нечетная сторона), Таирова с N194 по 198 (четная сторона), с N149 по 163 (нечетная сторона); переулки: Дачный, Абишева, Арычный, Усенова, Абая, Илийский, Вихрева, Тихий, Сыздыкова, Омарова.
Избирательный участок N207.

Орталығы: Шелек селосы, Жібек Жолы көшесі N47, Розыбакиев атындағы орта мектеп, телефон: 920862.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Элеваторная, Складская, Жібек Жолы N2-ден 38-ге дейін, Абай N2-ден 162-ге дейін, Момышұлы N1-ден 75-ке дейін (тақ жағы) N2-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Малай батыр N1-ден 95-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Розыбакиев N2-ден 144-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 141-ге дейін (тақ жағы), Үсенов N59-дан 135-ке дейін (тақ жағы), N60-тан 158-ге дейін (жұп жағы), Қайыпов N28-ден 94-ке дейін (жұп жағы), N59-дан 109-ға дейін (тақ жағы), Вихрев N44-тен 120-ға дейін (жұп жағы), N47-ден 121-ге дейін (тақ жағы), Тайыров N92-ден 192-ге дейін (жұп жағы), N65-тен 147-ге дейін (тақ жағы), N1 Ықшам аудан; тұйық көшелер: Момышұлы, Розыбакиев, Южный, Алатау, Юбилейный, Восточный.
N208 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек селосы, Қабылов көшесі N2, Абай атындағы орта мектеп телефон: 921309.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Мұратбаев, Юбилейная, Гаражная, Гидростроительная, Қағазбаев N1-ден 39-ға дейін, Жібек Жолы N1-ден 75-ке дейін, Абай N1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), Тайыров N2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 63-ке дейін (тақ жағы), Үсенов N2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Вихрев N1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Қайыпов N2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Садовая N2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), Қабылов N2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Нұрғазин N1-ден 97-ге дейін (тақ жағы),N2-ден 104-ке дейін (жұп жағы), Целинная N1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), N2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Жылысбаев N1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), аудандық электр жүйесі учаскесі; райавтодор; N2 ықшам ауданы.
N209 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек селосы, Нұрғазин көшесі N150, Алтынсарин атындағы орта мектеп, телефон: 920501.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Лесная, Авангард, Жібек Жолы N77-ден 167-ге дейін, Әжібай батыр N2-ден 48-ге дейін, Абай N75-тен 159-ға дейін, Мелиоративная N1-ден 26-ға дейін, Жылысбаев N71-ден 115-ке дейін (тақ жағы), N52-ден 140-қа дейін (жұп жағы), Қабылов N53-тен 159-ға дейін (тақ жағы), N64-тен 166-ға дейін (жұп жағы), Нұрғазин N99-дан 197-ге дейін (тақ жағы), N106-дан 194-ке дейін (жұп жағы), Бижанов N2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), N1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Орынтаев N2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), N1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Кенжебаев N2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), N1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), Целинная N28-ден 58-ге дейін (жұп жағы), N27-ден 63-ке дейін (тақ жағы), Виноградная N2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), N1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Садовая N13-тен 39-ға дейін (тақ жағы), N32-ден 58-ге дейін (жұп жағы).
N210 сайлау учаскесі.

Центр: село Шелек, улица Жибек жолы N47, средняя школа имени Розыбакиева, телефон: 920862.
В границах: село Шелек, улицы: Элеваторная, Складская, Жибек Жолы с N2 по 38, Абая с N2 по 162, Момышулы с N1 по 75 (нечетная сторона), с N2 по 108 (четная сторона), Малай Батыра с N1 по 95 (нечетная сторона), с N2 по 116 (четная сторона), Розыбакиева с N2 по 144 (четная сторона), с N1 по 141 (нечетная сторона), Усенова с N59 по 135 (нечетная сторона), с N60 по 158 (четная сторона), Каипова с N28 по 94 (четная сторона), с N59 по 109 (нечетная сторона), Вихрева с N44 по 120 (четная сторона), с N47 по 121 (нечетная сторона), Таирова с N92 по 192 (четная сторона), с N65 по 147 (нечетная сторона); микрорайон N1; переулки: Момышулы, Розыбакиева, Южный, Алатау, Юбилейный, Восточный.
Избирательный участок N208.
Центр: село Шелек, улица Кабылова N2, средняя школа имени Абая, телефон: 921309.
В границах: село Шелек, улицы: Муратбаева, Юбилейная, Гаражная, Гидростроительная, Кагазбаева с N1 по 39, Жибек Жолы с N1 по 75, Абая с N1 по 73 (нечетная сторона), Таирова с N2 по 90 (четная сторона), с N1 по 63 (нечетная сторона), Усенова с N2 по 58 (четная сторона), с N1 по 57 (нечетная сторона), Вихрева с N1 по 45 (нечетная сторона), с N2 по 42 (четная сторона), Каипова с N2 по 26 (четная сторона), с N1 по 57 (нечетная сторона), Садовая с N2 по 30 (четная сторона), с N1 по 11 (нечетная сторона), Кабылова с N2 по 62 (четная сторона), с N1 по 51 (нечетная сторона), Нургазина с N1по 97 (нечетная сторона), с N2 по 104 (четная сторона), Целинная с N1 по 25, (нечетная сторона), с N2 по 26 (четная сторона), Жылысбаева с N1 по 69 (нечетная сторона), с N2 по 26 (четная сторона); участок районных электрических сетей; райавтодор; микрорайон N2.
Избирательный участок N209.
Центр: село Шелек, улица Нургазина N150, средняя школа имени Алтынсарина, телефон: 920501.
В границах: село Шелек, улицы: Лесная, Авангардская, Жибек Жолы с N77 по 167, Ажибай Батыра с N2 по 48, Абая с N75 по 159, Мелиоративная с N1 по 26, Жылысбаева с N71 по 115 (нечетная сторона), с N52 по 140 (четная сторона), Кабылова с N53 по 159 (нечетная сторона), с N64 по 166 (четная сторона), Нургазина с N99 по 197 (нечетная сторона), с N106 по 194 (четная сторона), Бижанова с N2 по 62 (четная сторона), с N1 по 49 (нечетная сторона), Орынтаева с N2 по 38 (четная сторона), с N1 по 29 (нечетная сторона), Кенжебаева с N2 по 36 (четная сторона), с N1 по 47 (нечетная сторона), Целинная с N28 по 58 (четная сторона), с N27 по 63 (нечетная сторона), Виноградная с N2 по 40 (четная сторона), с N1 по 23 (нечетная сторона), Садовая с N13 по 39 (нечетная сторона), с N32 по 58 (четная сторона).
Избирательный участок N210.

Орталығы: Шелек селосы, Бокин көшесі N40, Вихрев атындағы орта мектеп, телефон: 921196.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Маяковский, Егізбаев, Ғани Батыр, Бокин, Сайдуллаев, Казачья, Мұқашев, Парниковая, Әжібай батыр N1-ден 89-ға дейін, Солнечная N2-ден 14-ке дейін, Нұрғазин N199-дан 239-ға дейін, Космонавтар N1-ден 24-ке дейін, Луговая N1-ден 29-ға дейін, Момышұлы N190-нан 252-ге дейін (жұп жағы), N117-ден 199-ға дейін (тақ жағы), Целинная N60-тан 84-ке дейін (жұп жағы), N65-тен 87-ге дейін (тақ жағы), Жылысбаев N117-ден 171-ге дейін (тақ жағы), N142-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Қабылов N161-ден 237-ге дейін (тақ жағы), N168-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Жібек Жолы N118-ден 200-ге дейін (жұп жағы), N169-дан 275-ке дейін (тақ жағы), Малай батыр N161-ден 267-ге дейін (тақ жағы), N246-дан 278-ге дейін (жұп жағы), Ключевая N1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), N2-ден 70-ке дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Солнечный, Жетісу.
N211 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шелек селосы, Әбдікәрімов көшесі N14, Кенжебаев атындағы орта мектеп, телефон: 926078.
Шекарасы: Шелек селосы, көшелер: Вишневая, Ахметов, Имамниязов, Мақатаев, Совет, Новосельская, 8 Март, Мир, Семятов, Молодежная, Коммунальная, Интернациональная, Әбдікәрімов, Кирпичная, Жетісу, Жібек Жолы N277-ден 321-ге дейін (тақ жағы), N202-ден 320-ға дейін (жұп жағы), Ключевая N72-ден 90-ға дейін (жұп жағы), N69-дан 77-ге дейін (тақ жағы); тұйық көшелер: Новосельский, Кирпичный; ат фермасының учаскесі.
N212 сайлау учаскесі.
Орталығы: Май селосы, Парк көшесі нөмірсіз, Мәметова атындағы орта мектеп, телефон: 972849.
Шекарасы: Май селосы, Торғайбаз селосы.
N213 сайлау учаскесі (жабық).
Орталығы: Қаракемер селосы, N6654 Әскери бөлімнің клубы, телефон: 49072.
Шекарасы:N6654 Әскери бөлімнің қалашығы.

Центр: село Шелек, улица Бокина N40, средняя школа имени Вихрева, телефон: 921196.
В границах: село Шелек, улицы: Маяковского, Егизбаева, Гани Батыра, Бокина, Сайдуллаева, Казачья, Мукашева, Парниковая, Ажибай Батыра с N1 по 89, Солнечная с N2 по 14, Нургазина с N199 по 239, Космонавтов с N1 по 24, Луговая с N1 по 29, Момышулы с N190 по 252 (четная сторона), с N117 по 199 (нечетная сторона), Целинная с N60 по 84 (четная сторона), с N65 по 87 (нечетная сторона), Жылысбаева с N117 по 171 (нечетная сторона), с N142 по 196 (четная сторона), Кабылова с N161 по 237 (нечетная сторона), с N168 по 234 (четная сторона), Жибек Жолы с N118 по 200 (четная сторона), с N169 по 275 (нечетная сторона), Малай Батыра с N161 по 267 (нечетная сторона), с N246 по 278 (четная сторона), Ключевая с N1 по 67 (нечетная сторона), с N2 по 70 (четная сторона); переулки: Солнечный, Жетысуский.
Избирательный участок N211.
Центр: село Шелек, улица Абдыкаримова N14, средняя школа имени Кенжебаева, телефон: 926078.
В границах: село Шелек, улицы: Вишневая, Ахметова, Имамниязова, Макатаева, Советская, Новосельская, 8 Марта, Мира, Семятова, Молодежная, Коммунальная, Интернациональная, Абдыкаримова, Кирпичная, Жетысуская, Жибек Жолы с N277 по 321 (нечетная сторона), с N202 по 320 (четная сторона), Ключевая с N72 по 90 (четная сторона), с N69 по 77 (нечетная сторона); переулки: Новосельский, Кирпичный; участок конной фермы.
Избирательный участок N212.
Центр: село Майское, улица Парковая без номера, средняя школа имени Маметовой, телефон: 972849.
В границах: село Майское, село Торгайбаза.
Избирательный участок N213 (закрытый).
Центр: село Каракемер, Клуб воинской части N6654, телефон: 49072.
В границах: Военный городок воинской части N6654.