Ойыл ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 15 тамыздағы № 165 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 4008 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 08.06.2018 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының қазақ тіліндегі деректемелеріне өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық әкімдігінің 20.05.2019 № 93 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Ойыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданының аумағында аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Н. Тұрғамбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Абдуллин
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы:
С. Қартбаев
Ойыл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 15 тамыздағы
№ 165 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уилского района
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 15 августа 2014 года № 165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2014 года № 4008.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Уилского района Актюбинской области от 08.06.2018 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизиты постановления на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не меняется постановлением Уилского районного акимата Актюбинской области от 20.05.2019 № 93 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Уилского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тургамбекова Н.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района: М. Абдуллин
Согласовано:
Председатель районной
территориальной комиссии:
С. Картбаев
Приложение к постановлению
акимата Уилского района
от 15 августа 2014 года № 165
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 18.06.2025 № 90 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ойыл ауылы
Желтоқсан көшесі ("Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының оң жағында)
Көкжар көшесі ("Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының оң жағында)
2
Ақшатау ауылы
Ақжол көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақшатау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
3
Қаракемер ауылы
Ынтымақтастық көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракемер мектеп-бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
4
Саралжын ауылы
Ботагөз-2 көшесі ("Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Саралжын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
5
Бестамақ ауылы
Аяпберген көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тайсойған негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
6
Қаратал ауылы
Ж.Жүсібәлиев көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш.Берсиев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
7
Қарасу ауылы
Ахмет Жұбанов көшесі ("Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының Қарасу медициналық пункті ғимаратының сол жағында )
8
Құмжарған ауылы
Бекет ата көшесі ("Ойыл аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ойыл аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының Құмжарған ауылдық клубы ғимаратының оң жағында)
9
Қараой ауылы
Еңбеккерлер көшесі ("Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
10
Құбасай ауылы
Қызылқорған көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құбасай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында)
11
Сарбие ауылы
Жастар көшесі ("Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Сарбие ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
12
Қаракөл ауылы
Абай көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы)
13
Көптоғай ауылы
Мектеп көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
14
Амангелді ауылы
Бейбітшілік көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
15
Қарасу ауылы
Алашорда көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасу негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
16
Шұбарши ауылы
Ақсай көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жақсыбайкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
17
Ақжар ауылы
Мектеп көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Ойыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саға мектеп- балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында)
18
Көсембай ауылы
Орталық көшесі ("Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының фельдшерлік- акушерлік пункт ғимаратының оң жағында)

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Уилского района Актюбинской области от 18.06.2025 № 90 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Уил
улица Желтоқсан (справа от здания коммунального государственного предприятия "Уилская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области")
улица Көкжар (справа от здания государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта")
2
село Акшатау
улица Акжол (справа от здания коммунального государственного учреждения "Акшатауская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
3
село Каракемер
улица Ынтымактастык (справа от здания коммунального государственного учреждения "Каракемерская школа-детский сад" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
4
село Саралжин
улица Ботагоз-2 (слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима Саралжинского сельского округа Уилского района Актюбинской области" )
5
село Бестамак
улица Аяпберген (справа от здания коммунального государственного учреждения "Тайсойганская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
6
село Каратал
улица Ж.Жусибалиева (справа от здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Ш.Берсиева" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
7
село Карасу
улица Ахмета Жубанова (слева от здания Карасуского медицинского пункта коммунального государственного предприятия "Уилская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области")
8
село Кумжарган
улица Бекет ата (справа от здания Кумжарганского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Уилский районный дом культуры" государственного учреждения "Уилский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта")
9
село Караой
улица Енбеккерлер (слева от здания государственного учреждения "Аппарат акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области")
10
село Кубасай
улица Кызылкорган (слева от здания коммунального государственного учреждения "Кубасайская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
11
село Сарбие
улица Жастар (справа от здания государственного учреждения "Аппарат акима Сарбийского сельского округа Уилского района Актюбинской области")
12
село Каракол
улица Абая (напротив здания коммунального государственного учреждения "Каракольская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
13
село Коптогай
улица Мектеп (справа от здания коммунального государственного учреждения "Курманская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
14
село Амангелды
улица Бейбитшилик (справа от здания коммунального государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
15
село Карасу
улица Алашорда (справа от здания коммунального государственного учреждения "Карасуская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
16
село Шубарши
улица Аксай (справа от здания коммунального государственного учреждения "Жаксыбайкольская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
17
село Акжар
улица Мектеп (справа от здания коммунального государственного учреждения "Сагинская школа-сад" государственного учреждения "Отдел образования Уилского района Управления образования Актюбинской области")
18
село Косембай
улица Орталык (справа от здания фельдшерско-акушерского пункта коммунального государственного предприятия "Уилская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области")