"Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-ІV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 17/200-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қаңтарда N 3158 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2026 жылғы 27 тамыздағы № 30/265-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 27.08.2026 № 30/265-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-2) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ Шығыс Қазақстан облыстық прокурорының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 2-15-2013-22350 наразылығын және Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 06-06/3274 заң бұзушылықты жою жөнінде ұсынысты қарап, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының (қаланың, ауданның) құрметті азаматы" атағын беру ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/187-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2512, 2009 жылғы 26 тамыздағы № 140-141 "Дидар", 2009 жылғы 25 тамыздағы № 132 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген ереженің 10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Куәліктер мен төсбелгілерді дайындау жөніндегі шығыстар және оларды тіркеу заңнамада белгіленген тәртіппен облыстың (қаланың, ауданның) тиісті бюджетінде көзделген қаражаттар есебінен және шегінде жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Солдатов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
Г. Пинчук

О внесении изменения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/187-ІV "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2013 года N 17/200-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 января 2014 года N 3158. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 августа 2026 года № 30/265-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27.08.2026 № 30/265-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также рассмотрев протест прокурора Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2013 года № 2-15-2013-22350 и представление об устранении нарушения закона Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2013 года № 06-06/3274, Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин Восточно-Казахстанской области (города, района)" от 14 июля 2009 года № 14/187-ІV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2512, опубликовано в газетах "Дидар" от 26 августа 2009 года № 140-141, "Рудный Алтай" от 25 августа 2009 года № 132) следующее изменение:
пункт 10 Правил, утвержденных указанным решением, изложить в следующей редакции:
"10. Расходы по изготовлению удостоверений, нагрудных знаков и их регистрация осуществляются в установленном законодательством порядке за счет и в пределах средств, предусматриваемых в соответствующем бюджете области (города, района).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
С. Солдатов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
Г. Пинчук