2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы N 1/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3663 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4 тармағына және облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 198/26 "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға, соның ішінде 2014 жылға арналған мына көлемдерге сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 1925332 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 334172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8634 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1534307 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 48219 мың теңге;
2) шығыстар – 1939095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 95395 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4613 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 100008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7500;
қаржы активтерін сатып алу – 7500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -116658 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 116658 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 04.02.2014 N 1/29 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді); 30.04.2014 N 1/34 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді); 06.08.2014 N 1/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді); 23.10.2014 N 1/41 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді); 12.11.2014 N 1/42 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді); 25.12.2014 N 1/44 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жалпы сомасы 1240172 мың теңге болып ескерілсін.
3. алынып тасталды.
Ескерту. Алынып тасталды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 12.11.2014 N 1/42 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 24 декабря 2013 года N 1/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2014 года N 3663. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решением сессии областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1925332 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 334172 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8634 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1534307 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48219 тысячи тенге;
2) затраты – 1939095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 95395 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 4613 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 100008 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7500;
приобретение финансовых активов – 7500 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -116658 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 116658 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Майского района Павлодарской области от 04.02.2014 N 1/29 (вводится в действие с 01.01.2014); от 30.04.2014 N 1/34 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.08.2014 N 1/39 (вводится в действие с 01.01.2014); от 23.10.2014 N 1/41 (вводится в действие с 01.01.2014); от 12.11.2014 N 1/42 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 1/44 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год субвенцию из областного бюджета в размере 1240172 тысяч тенге.
3. исключен.
Сноска. Исключен решением маслихата Майского района Павлодарской области от 12.11.2014 N 1/42 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложения 4.

5. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 27.03.2014 N 1/32 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған аудандық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.
Сессия төрағасы
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Қ. Ботабай
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XXVІІ сессиясы)
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1/27 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)

5. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2014 год согласно приложения 5.
6. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Майского района Павлодарской области от 27.03.2014 N 1/32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районого маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
8. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о районном бюджете на следующий плановый период.
Председатель сессии
екретарь районного
маслихата
К. Ботабай
Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(V созыв ХХVІІ сессия)
N 1/27 от 24 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)

305
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18990
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
123588
2
Әлеуметтiк көмек
104302
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8331
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8331
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95971
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23515
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16983
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36187
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
570
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
581
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7610
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2658
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19286
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19286
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18630
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
656
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
66521
2
Коммуналдық шаруашылық
37509
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
805
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
805
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36704
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
36704
3
Елді мекендерді көркейту
29012
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

305
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5964
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18990
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
123588
2
Социальная помощь
104302
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8331
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8331
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95971
002
Программа занятости
23515
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7867
005
Государственная адресная социальная помощь
16983
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36187
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
570
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
581
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7610
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2658
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19286
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18630
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
656
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
66521
2
Коммунальное хозяйство
37509
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
805
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
805
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36704
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
36704
3
Благоустройство населенных пунктов
29012
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа