Май аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы N 1/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 қарашада N 3607 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған Х сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 қаңтарда N 3312 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы аудандық "Шамшырақ" газетінің N 2 жарияланған) N 1/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"1682238" деген сандар "1695240" деген сандармен ауыстырылсын;
"311062" деген сандар "324182" деген сандармен ауыстырылсын;
"5080" деген сандар "4782" деген сандармен ауыстырылсын;
"360" деген сандар "540" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1748241" деген сандар "1761242" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"46191" деген сандар "45952" деген сандармен ауыстырылсын;
"47624" деген сандар "47622" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-125994" деген сандар "-125754" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "125994" деген сандар "125754" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А.Оспанов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Ғ.Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XХІІІ сессиясы)
2013 жылғы 30 қазандағы
N 1/23 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған X сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1/10 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 30 октября 2013 года N 1/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 ноября 2013 года N 3607. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О Майском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2012 года за N 3312, опубликованное от 12 января 2013 года в районной газете "Шамшырақ" N 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1682238" заменить цифрами "1695240";
цифры "311062" заменить цифрами "324182";
цифры "5080" заменить цифрами "4782";
цифры "360" заменить цифрами "540";
в подпункте 2) цифры "1748241" заменить цифрами "1761242";
в подпункте 3):
цифры "46191" заменить цифрами "45952";
цифры "47624" заменить цифрами "47622";
в подпункте 5) цифры "-125994" заменить цифрами "-125754";
в подпункте 6) цифры "125994" заменить цифрами "125754";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
А. Оспанов
Секретарь районного маслихата
Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата
(ХХІІІ сессия, V созыв)
N 1/23 от 30 октября 2013 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(Х сессия, V созыв)
N 1/10 от 20 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тыс тенге)
Класс Наименование
Подкласс
I. Доходы