Качир аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 ақпандағы N 1/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 3438 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XIV сессиясы) 2013 жылғы 28 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 129/14 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3396 тіркелген) Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3303 тіркелген, 2013 жылғы 8 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 1, 2013 жылғы 5 қаңтарында "Заря" газетінің N 1 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2257860" деген сандар "2453213" деген сандармен ауыстырылсын;
"1929845" деген сандар "2125198" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2257860" деген сандар "2453213" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-5184" деген сандар "36360" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 41544 мың теңге;";
5) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы – -36360 мың теңге;";
6) тармақша мына редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 36360 мың теңге.";
мына мазмұндағы 3-1, 3-2 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттердің көлемдері мына мөлшерлерде есепке алынсын:
82370 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
10417 мың теңге - қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
9000 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
8194 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарықтандыруға;
19717 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
2604 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге жалақыны ұлғайтуға;
7323 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
34891 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
20837 мың теңге - "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;

О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 11 февраля 2013 года N 1/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 февраля 2013 года N 3438. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата (XIV-сессия, V-созыв) от 28 января 2013 года N 129/14 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V-созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3396) Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3303, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 8 января 2013 года N 1, в газете "Заря" от 5 января 2013 года N 1 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2257860" заменить цифрами "2453213";
цифры "1929845" заменить цифрами "2125198";
в подпункте 2) цифры "2257860" заменить цифрами "2453213";
в подпункте 3):
цифры "-5184" заменить цифрами "36360";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 41544 тысячи тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета – -36360 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета – 36360 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете района на 2013 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
82370 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
10417 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей – сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
9000 тысяч тенге – на обеспечением оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому;
8194 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
19717 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
2604 тысячи тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
7323 тысячи тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
34891 тысяча тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
20837 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".

7 844
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 417
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтымен қамтамасыз ету
9 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 877
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
122 788
2
Әлеуметтiк көмек
103 186
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103 186
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11 146
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 764
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
963
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 045
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 268
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19 602
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 602
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 842
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
760
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
103 051
1
Тұрғын үй шаруашылығы
16 142
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8 053
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
8 053
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 089
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8 089
2
Коммуналдық шаруашылық
16 528
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 528
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі

7 844
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 417
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
9 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 877
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122 788
2
Социальная помощь
103 186
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103 186
002
Программа занятости
11 146
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 000
005
Государственная адресная социальная помощь
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 764
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
963
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 045
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 268
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19 602
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 842
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
760
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
103 051
1
Жилищное хозяйство
16 142
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 053
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 053
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 089
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8 089
2
Коммунальное хозяйство
16 528
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 528
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Березовка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Коммунар ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Коммунар ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Березовского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Коммунарского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Коммунарского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа