2013 жылға субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімі және ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № 108 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 маусымда № 4146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекiтiлген, Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес, "Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң ұсынымы негiзiнде, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тiзiмiне қосуға арналған өтiнiмдерді ұсыну мерзімі 2013 жылдың 15 мамырға дейiн айқындалсын.
2. 2013 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбiр түрi бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ө. Ш. Ибрагимовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн қолданысқа енгiзiледi және 2013 жылғы 25 сәуiрден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкiмi
Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының
ауылшаруашылық бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ К. Асқаров
Әкiмдiктің
2013 жылғы 3 мамырдағы
№ 108 қаулысына
қосымша
2013 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбiр түрi бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi
Басым ауыл
шаруашылығы
дақылдарының атауы
Оңтайлы себу мерзiмдерi
1
Жаздық дәнді
дақылдар
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейiн
2
Дәнді–бұршақ
тұқымдас дақылдар
15 мамырдан бастап 5 маусымға
дейін
3
Майлы дақылдар
15 мамырдан бастап 30 мамырға
дейiн
4
Картоп
10 мамырдан бастап 5 маусымға
дейiн
5
Көкөнiстер
25 сәуiрден бастап 10 маусымға
дейiн
6
Жемшөптік дақылдар,
бірінші өсу жылдағы
бұршақ тұқымдас
көпжылдық
шөптер
15 мамырдан бастап 10 маусымға
дейiн, 1 мерзім - 1 мамырдан
бастап 31 мамырға дейiн,
2 мерзім - 5 шілдеден бастап 10
қыркүйекке дейiн
7
Шабындық жерлердi
шалғындандыру үшiн
егiлген көпжылдық
шөптер
1 мерзім - 1 мамырдан бастап 31
мамырға дейiн,
2 мерзім - 5 шілдеден бастап 10
қыркүйекке дейiн
8
Сүрлемдік жүгерi
мен күнбағыс
15 мамырдан бастап 31 мамырға
дейін

Об определении срока предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2013 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 3 мая 2013 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июня 2013 года № 4146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендаций товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский научно-исследовательский институт сельского хозяйства", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить срок предоставления заявок на включение в список получателей субсидий - до 15 мая 2013 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимова У. Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 апреля 2013 года.
Аким района
Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства акимата
Узункольского района"
__________ К. Аскаров
Приложение
к постановлению акимата
от 3 мая 2013 года
№ 108
Оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013 год
Виды приоритетных
сельскохозяйственных
культур
Оптимальные сроки сева
1
Яровые зерновые культуры
с 15 мая по 5 июня
2
Зернобобовые культуры
с 15 мая по 5 июня
3
Масличные культуры
с 15 мая по 30 мая
4
Картофель
с 10 мая по 5 июня
5
Овощи
с 25 апреля по 10 июня
6
Кормовые культуры,
многолетние бобовые травы
первого года жизни
с 15 мая по 10 июня,
1 срок - с 1 мая
по31 мая,
2 срок - с 5 июля по
10 сентября
7
Многолетние травы,
посеянные для залужения
сенокосных угодий
1 срок - с 1 мая
по 31 мая,
2 срок - с 5 июля по
10 сентября
8
Кукуруза и подсолнечник
на силос
с 15 мая по 31 мая