Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 106 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 сәуірде № 9-19-173 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27-бабына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы 2012 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министірлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуін ұйымдастырсын және қамтамасыз етілсін.
2. Ұзынкөл ауданының селолық округтер, Ұзынкөл, Ряжский, Троебрат селоларының әкімдері әскерге шақырылушыларды медициналық және әскерге шақыру комиссияларынан өту үшін жеткізуді және оларды әскери қызметін өту үшін жөнелтуді қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер Департаменті Ұзынкөл ауданының Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ұсынылсын:
1) "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне азаматтардың шақыруын өткізуге өз құзыреті шегінде қажетті көмек көрсету;
2) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыру.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Э.Қ. Күзенбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Ұзынкөл
ауданының әкімі
Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының ішкі істер
Департаменті Ұзынкөл ауданының
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ А. Елисеев
"Қостанай облысы Ұзынкөл
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ О. Оразалиев
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Б. Займулдынова

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акима Узункольского района Костанайской области от 3 апреля 2012 года № 106. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 10 апреля 2012 года № 9-19-173. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2012 года", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан в апреле–июне и октябре–декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Узункольского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Акимам сельских округов, сел Узунколь, Ряжское, Троебратское Узункольского района обеспечить доставку призывников для прохождения медицинской и призывной комиссии и отправки их для прохождения воинской службы.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Узункольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) в пределах своей компетенции оказывать необходимую помощь государственному учреждению "Отдел по делам обороны Узункольского района Костанайской области" в проведении призыва граждан;
2) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузенбаева Э.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким
Узункольского района
Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Узункольского
района Департамента внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
_____________________ А. Елисеев
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Узункольского
района Костанайской области"
____________________ У. Уразалиев
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
____________________ Б. Займулдынова