Қызылорда облысының аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2012 жылғы 06 желтоқсандағы № 667 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы № 65 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 08 қаңтарда № 4384 болып тіркелді.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Қызылорда облысының аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары 1 (бір) шаршы метрге осы бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихаты шешімінің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.02.2017 № 707 қаулысымен және Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.02.2017 № 707 қаулысымен және Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы мен Қызылорда облыстық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 15.02.2017 № 707 қаулысымен және Қызылорда облыстық мәслихатының 15.02.2017 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қызылорда облысының әкімі Б. Қуандықов
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезекті
12-сессиясының төрағасы И. Тілеп
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городах районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 06 декабря 2012 года № 667 и решение маслихата Кызылординской области от 06 декабря 2012 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 января 2013 года № 4384.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городах районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Кызылординской области за 1 (один) квадратный метр согласно приложению к настоящим совместным постановлению акимата Кызылординской области и решению Кызылординского областного маслихата.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 15.02.2017 № 707 и Решения Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 95 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Кызылординской области от 15.02.2017 № 707 и Решением Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 95 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
3. Настоящие совместные постановление акимата Кызылординской области и решение Кызылординского областного маслихата вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Кызылординской области от 15.02.2017 № 707 и Решения Кызылординского областного маслихата от 15.02.2017 № 95 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Аким Кызылординской области Б. Куандыков
Председатель очередной
12-сессии Кызылординского
областного маслихата И. Тлеп
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. Еламанов
Приложение
к совместным постановлению
акимата Кызылординской области

2012 жылғы "6" желтоқсандағы № 667 қаулысына
және Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы № 65 шешіміне
қосымша
Қызылорда облысының аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 20 мамырдағы № 106 бірлескен қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 20.05.2025 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттер мен ауылдық елді мекендердің атауы
1 (бір) шаршы метрге төлемақының базалық ставкалары, теңге
1
2
3
1.Қызылорда қаласы бойынша:

от "6" декабря 2012 года №667
и решению Кызылординского областного
маслихата от "6" декабря 2012 года №65
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в городах районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Кызылординской области
Сноска. Приложение - в редакции совместного постановления акимата Кызылординской области от 20.05.2025 № 106 и решения Кызылординского областного маслихата от 20.05.2025 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование городов районного значения,
поселков и сельских населенных пунктов
Базовые ставки платы за
1 (один) квадратный метр,
тенге
1
2
3
1. По городу Кызылорда: