Субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының әр түрі бойынша 2011 жылда оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 146 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 маусымда № 9-19-158 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңы, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысының 10 тармағына сәйкес және "Қостанай ауыл шаруашылық ғылыми–зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ұсынысының негізінде, оңтайлы мерзімде себілген, егістік жерде өсірілген басым ауыл шаруашылығы дақылдарының алқаптарына субсидия беру үшін, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының әр түрі бойынша 2011 жылда келесі оңтайлы себу мерзімдері анықталсын:
1) жаздық дәнді дақылдар (бидай, арпа, сұлы, қара құмық) 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
2) дәнді бұршақты дақылдар (бұршақ, аңқа) 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
3) майлы дақылдар (бұршақ, күнбағыс, зығыр, қыша) 18 мамырдан 30 мамырға дейін;
4) қысқы дәнді дақылдар (қара бидай, бидай) 15 тамыздан 1 қыркүйекке дейін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Е. Алинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкiмi
Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
__________________ К. Аскаров

Об определении в 2011 году оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 26 мая 2011 года № 146. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 8 июня 2011 года № 9-19-158. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об обязательном страховании в растениеводстве" от 10 марта 2004 года, пунктом 10 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" и на основании рекомендаций товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский научно-исследовательский институт сельского хозяйства", для выплаты субсидии на площади приоритетных сельскохозяйственных культур, возделываемых на пашне, посеянных в оптимальные сроки, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить в 2011 году следующие оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур:
1) яровые зерновые (пшеница, ячмень, овес, гречиха) с 15 мая по 5 июня;
2) зернобобовые культуры (горох, нут) с 15 мая по 5 июня;
3) масличные культуры (рапс, подсолнечник, лен, горчица) с 18 мая по 30 мая;
4) озимые зерновые (рожь, пшеница) с 15 августа по 1 сентября.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алина Ж.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района
Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел предпринимательства и
сельского хозяйства Узункольского
района", начальник
______________________ К. Аскаров