Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 69 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде № 9-19-152 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысына сәйкес және "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір–маусымында, қазан–желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3756 тіркелген, Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 118 қаулысын іске асыру мақсатында, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтардың Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа әскерлеріне және әскери құрылымдарына мерзімді әскери қызметке кезекті шақырылуы жөніндегі іс-шаралар 2011 жылдың сәуір–маусымында, қазан–желтоқсанында ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Ұзынкөл ауданының селолық округтер, Ұзынкөл, Ряжский, Троебрат селоларының әкiмдерiне шақыру комиссиясының отырысына әскерге шақырылушылардың толық келуін қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасы ішкі істер Министірлігі Қостанай облысының ішкі істер Департаменті Ұзынкөл ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келiсiм бойынша) ұсынылсын:
1) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi қатарына шақыруды жүргiзу мен шақырылушыларды жөнелту кезiнде шақыру пунктiнде қоғамдық тәртiптi қамтамасыз ету жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру;

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 25 марта 2011 года № 69. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 11 апреля 2011 года № 9-19-152. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года" и в целях реализации постановления акимата Костанайской области от 16 марта 2011 года № 118 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне, октябре – декабре 2011 года", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3756, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить в апреле–июне, октябре–декабре 2011 года мероприятия по очередному призыву на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Акимам сельских округов, сел Узунколь, Ряжское, Троебратское Узункольского района обеспечить явку призывников на заседание призывной комиссии.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Узункольского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) организовать работу по обеспечению общественного порядка на призывном пункте в период проведения призыва и при отправке призывников в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан;

2) "Ұзынкөл ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне әскери қызметке шақырудан жалтарған азаматтарды шақыруды өткiзуге және шақырушылардың санынан тұлғаларды жеткізуге өз құзыреті шегінде қажетті көмек көрсету;
3) әскери мiндетiн орындаудан жалтарып жүрген тұлғаларды өз құзыреті шегінде іздестіруін жүзеге асыру;
4. "Ұзынкөл ауданының қаржы бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне шақыруды ұйымдастыру және жүргiзу және әскерге жiберу жөнiндегi iс-шараларды қаржыландыруды "Ұзынкөл ауданының қорғаныс iстерi жөніндегі бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнiң қаржыландыру жоспарында қарастырылған қаражат есебiнен 122-005-000 "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар" бағдарламасы бойынша жүзеге асыру ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Э.Қ. Күзенбаевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы сәуірден туындаған қатынастарға таратылады.
Ұзынкөл ауданының әкiмi
Т. Ташмағамбетов
КЕЛIСIЛДI:
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау Басқармасы
"Ұзынкөл аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттiк
коммуналдық қазыналық
кәсiпорнының бас дәрiгері
______________ Қ. Ержанов
2011 жылғы 25 наурызда
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер Министірлігі
Қостанай облысының ішкі
істер Департаменті Ұзынкөл
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ А. Елисеев
2011 жылғы 25 наурызда
"Ұзынкөл ауданының Қорғаныс
iстерi жөнiндегi бөлiмі"
мемлекеттiк мекемесiнің
бастығы
______________ О. Оразалиев
2011 жылғы 25 наурызда

2) в пределах своей компетенции оказывать необходимую помощь государственному учреждению "Отдел по делам обороны Узункольского района" в проведении призыва граждан и доставке лиц из числа призывников, уклоняющихся от призыва на воинскую службу;
3) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел финансов Узункольского района" финансирование мероприятий по организации и проведению призыва и отправке в войска осуществлять за счет ассигнований, предусмотренных в плане финансирования государственного учреждения "Отдел по делам обороны Узункольского района" по программе 122-005–000 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности".
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кузенбаева Э.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с апреля 2011 года.
Аким Узункольского района
Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное коммунальное
казенное предприятие
"Узункольская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области, главный
врач
__________________ К. Ержанов
25 марта 2011 года
Государственное учреждение
"Отдел внутренних дел
Узункольского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан",
начальник
________________ А. Елисеев
25 марта 2011 года
Государственное учреждение
"Отдел по делам обороны
Узункольского района",
начальник
____________ У. Уразалиев
25 марта 2011 года