Қарасу ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 275 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қарашада № 9-13-140 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарасу ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімінің орынбасары А.Ғ. Қисиқовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасу ауданы
әкімдігінің
қаржы бөлімі
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ И. Горлова
Әкімдіктің
2011 жылғы 25 қазандағы
№ 275 қаулысымен бекітілген
Қарасу ауданы бойынша жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі
Рет-
тік
саны
Объектінің
атауы
Объектінің
мекенжайы және
баланс
ұстаушысы
Негізі
Объектінің
жағдайы
1
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
Р 582 ВС
мемлекеттік
нөмірі,
2000 жылы
шығарылған
Қарасу ауылы,
А.Исақов
көшесі, 66,
"Қарасу ауданы
әкімдігінің
кәсіпкерлік,
ауыл
шаруашылығы
және
ветеринария
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
"Қарасу ауданы
әкімдігінің
кәсіпкерлік,
ауыл
шаруашылығы және
ветеринария
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2010 жылғы 12
қарашадағы № 703
өтініші
Техникалық
бұзылған

Об утверждении перечня объектов районной коммунальной собственности по Карасускому району, подлежащих приватизации
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 25 октября 2011 года № 275. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 30 ноября 2011 года № 9-13-140. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов районной коммунальной собственности по Карасускому району, подлежащих приватизации.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Кисикова А.Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного
учреждения
"Отдел финансов
акимата Карасуского района"
_________ И. Горлова
Утвержден
постановлением акимата
от 25 октября 2011 года
№ 275
Перечень объектов районной коммунальной собственности
по Карасускому району, подлежащих приватизации
Поряд
ковый
номер
Наименова-
ние
объекта
Адрес
и балансо-
держатель
Основание
Состоя-
ние
объекта
1
Автомашина
"ВАЗ
21213",
государст-
венный
номер Р 582
ВС,
год выпуска
2000
Село Карасу,
улица А.
Исакова, 66,
государственное
учреждение
"Отдел
предпринима-
тельства,
сельского
хозяйства
и ветеринарии
акимата
Карасуского
района"
Ходатайство
начальника
государственного
учреждения "Отдел
предприниматель-
ства, сельского
хозяйства
и ветеринарии
акимата
Карасуского
района"
от 12 ноября
2010 года № 703
Техни-
чески
неис-
правна