"Халықтың нысаналы топтарын және 2010 жылы олардың жұмыспен қамтылуы мен әлеуметтік қорғалуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды анықтау туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 5 ақпандағы № 63 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 140 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 мамырда № 9-19-128 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың нысаналы топтарын және 2010 жылы олардың жұмыспен қамтылуы мен әлеуметтік қорғалуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды анықтау туралы" әкімдіктің қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-122 тіркелген, 2010 жылғы 25 наурызында "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 14), 15), 16) тармақшалармен толықтырылсын:
"14) үш және одан да көп ай жұмыс істемеген жұмыссыздар",
"15) елу жастан асқан жұмыссыздар",
"16) бұрын жұмыс істемеген тұлғалар".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі
А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі"мемлекеттік мекемесі, бастық
________________ Е. Құдабаев
2010 жылғы 5 сәуір

О внесении дополнений в постановление акимата от 5 февраля 2010 года № 63 "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2010 году"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 5 апреля 2010 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 7 мая 2010 года № 9-19-128. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2010 году" от 5 февраля 2010 года № 63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-19-122, опубликовано 25 марта 2010 года в газете "Нұрлы жол") следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 14), 15), 16) следующего содержания:
"14) безработные не работавшие три и более месяцев";
"15) безработные старше пятидесяти лет";
"16) лица ранее не работавшие".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района
А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных
Программ Узункольского района",
начальник
Е. Кудабаев
5 апреля 2010 года