2010 жылға арналған Ұзынкөл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 103 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 наурызда № 9-19-124 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастырылсын.
2. 2010 жылға арналған Ұзынкөл ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс орындарын ұсынатын ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемінің және қоғамдық жұмыстардың еңбекақы мөлшерінің Тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Ұзынкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнің бастығына:
1) жұмыс берушiлермен қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған қызметтердi көрсету жөнiндегi шарт жасасын;
2) жұмыссыздарды, сондай-ақ жұмыскерлерді толық емес жұмыс уақыты тәртібінде істейтіндерді төленетін қоғамдық жұмыстарына жіберуді жүзеге асырсын;
3) жергiлiктi бюджет қаражаттарынан қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысының орнын толтыру үшін, оның ішінде 2010 жылға белгіленген міндетті зейнетақы жарналарын, табыс салығын төлеу үшін жұмыс берушiлердiң есеп шоттарына қаржылық қаражаттарды аударсын;
4) жұмыс берушiлердiң Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгiленген мөлшерiнде әлеуметтiк сақтандырудың мемлекеттiк қорына әлеуметтiк аударуларды төлеуге арналған шығындарын, талап етуге дейiнгi немесе банкiнiң ақшалай төлем карточка есеп шоттарына еңбекақыны аудару мен төлеу және шотқа басқа ақшалай төлемдер бойынша екiншi деңгейдегi банктердiң қызметi үшiн комиссиондық сыйақыны төлеуге арналған шығындарын жергілікті бюджеттен шарт бойынша белгiленген мөлшерде өтесiн.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары М.В. Слесарьға жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданы
әкiмiнің міндетін
атқарушы
Н. Болатов
КЕЛIСIЛДI:
"Ұзынкөл орталық аудандық аурухана"
мемлекеттiк коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, бас дәрігер
__________________ Қ. Ержанов
Ұзынкөл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 19 ақпанда
№ 103 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін уақытша
жұмыс орындарын ұсынатын ұйымдардың және
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемінің және
қоғамдық жұмыстардың еңбекақы мөлшерінің тізбесі

Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе на 2010 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 19 февраля 2010 года № 103. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 25 марта 2010 года № 9-19-124. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы за счет средств местного бюджета.
2. Утвердить Перечень организаций, предоставляющих временные рабочие места для организации общественных работ, виды, объемы и размер оплаты труда общественных работ в Узункольском районе на 2010 год, согласно приложению.
3. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Узункольского района":
1) заключить договора с работодателями по оказанию услуг на выполнение общественных работ;
2) осуществлять направление безработных, а также работников, занятых в режиме неполного рабочего времени на оплачиваемые общественные работы;
3) перечислять из средств местного бюджета денежные средства на расчетные счета работодателей, для возмещения оплаты труда участников общественных работ, в том числе обязательные пенсионные взносы, подоходный налог, установленные на 2010 год;
4) возмещать работодателям расходы на уплату социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, в размере установленном действующим законодательством Республики Казахстан, расходы на уплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы и других денежных выплат на лицевые счета до востребования или на счета дебетовых платежных карточек банка, причитающихся участникам общественных работ, в размерах, установленных договором, из местного бюджета.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Слесарь М.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Узункольского района
Н. Булатов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное коммунальное
казенное предприятие
"Узункольская центральная
районная больница",
главный врач
________________ К. Ержанов
Приложение
к постановлению акимата
Узункольского района
от 19 февраля 2010 года № 103
Перечень организаций, предоставляющих временные
рабочие места для организации общественных работ,
виды, объемы и размер оплаты труда общественных работ

Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010.04.14 № 142 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
Ұйым атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі
енбек
ақы
төлеу
1.
"Ұзынкөл
орталық
аудандық
аурухана"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Жұмыскерлердің алдын
ала кәсіби
дайындығын талап
етпейтін күнделікті
жұмыстарға көмек:
аумақты жинау
бойынша және
абаттандыруға көмек;
жөндеу жұмыстарын
өткізудегі көмек;
құжаттамаларды өңдеу
және сақтау бойынша
көмек;
Бауман, Ершов, Киев,
Киров, Куйбышев,
Новопокров,
Петропавл, Чапаев,
Федоров,
Пресногорьков,
Россия, Суворов,
Карлмаркс, Ұзынкөл
селолық
округтерінің,
Троебрат, Ұзынкөл,
Ряжский, селоларының
аумағындағы тұрған
және "Ұзынкөл
орталық аудандық
аурухана"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық кәсіпорны
объектілерін
жөндеуге және
абаттандыруға
қатысу
134112 сағаттар
1,5 ең
аз
еңбек
ақының
мөлшері

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14.04.2010 № 142 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
Наименование
организации
Виды работ
Объем
работ
Оплата
труда
1.
Государственное
казенное
коммунальное
предприятие
"Узункольская
центральная
районная
больница"
Ежедневная помощь
в работах не
требующих
предварительной
профессиональной
подготовки
работников:
помощь по уборке
и благоустройству
территории;
помощь при
проведении
ремонтных работ;
участие ремонте и
благоустройстве
объектов
Государственного
казенного
коммунального
предприятия
"Узункольская
центральная
районная
больница" и
находящихся на
территориях
сельских округов
Бауманский,
Ершовский,
Киевский,
Кировский,
Куйбышевский,
Новопокровский,
Петропавловский,
Чапаевский,
Федоровский,
Пресногорьковский
, Российский,
Суворовский,
Карлмаркский,
Узункольский, сел
Троебратское,
Узунколь, Ряжское
134112
часы
1,5
минимальных
размера
заработной
платы