"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 337 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 қазанда № 3695 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2026 жылғы 1 қыркүйектегі № 259 қаулысымен

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 января 2009 года № 14 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Костанайской области от 28 сентября 2009 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 октября 2009 года № 3695. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 1 сентября 2026 года № 259

Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 01.09.2026 № 259 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 14 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестріндегі нөмері 3666, 2009 жылғы 29 қаңтардағы "Костанайские новости", 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Қостанай таңы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесіндегі:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 01.09.2026 № 259 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 16 января 2009 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под номером 3666, опубликовано в газетах от 29 января 2009 года "Костанайские новости", от 30 января 2009 года "Қостанай таңы") следующие изменения и дополнения:
в Перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:

реттік нөмірлері 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 84, 126, 138, 170, 171, 173, 174, 175, 206, 207, 233, 282, 284, 314, 320, 322, 332, 335, 348, 356, 373, 383, 387, 389, 410, 411, 419, 421, 422, 427, 428, 429, 434, 440, 443, 457, 499, 503, 505, 516, 547, 575-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 136-жолда "(русский)" деген сөз алынып тасталсын;

строки, порядковые номера 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 84, 126, 138, 170, 171, 173, 174, 175, 206, 207, 233, 282, 284, 314, 320, 322, 332, 335, 348, 356, 373, 383, 387, 389, 410, 411, 419, 421, 422, 427, 428, 429, 434, 440, 443, 457, 499, 503, 505, 516, 547, 575, исключить;
в строке, порядковый номер 136, слово "(русский)" исключить;

реттік нөмірі 407-жолда "1151" деген сандар "204" сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730-жолдармен толықтырылсын:
"

в строке, порядковый номер 407, цифры "1151" заменить цифрами "204";
дополнить строками, порядковые номера 665, 666, 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729, 730, следующего содержания:
"