Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2008 жылғы 12 мамырдағы № 167 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 5 маусымда № 3254 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 22.12.2017 № 455 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата Актюбинской области от 12 мая 2008 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июня 2008 года № 3254.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 22.12.2017 № 455 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына, Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10 - бабының 2 - тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы әкімдігінің 01.08.2024 № 221 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Актюбинской области от 01.08.2024 № 221 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

1. Қоса беріліп отырған жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 22.12.2017 № 455 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы ол ресми түрде жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткеннен соң әрекет етеді.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ш.Өмірзақовқа жүктелсін.
Облыс әкімі С.Сағындықов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2008 жылғы 12 мамырдағы
№ 167 қаулысына қосымша
Жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесi

1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 22.12.2017 № 455 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Умурзакова И.К.
Аким области Е.Сагиндиков
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 12 мая 2008 года № 167
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения