Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 16 наурыздағы № 1205 Жарлығы.
Үзінді
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Елдің әлеуметтік-экономикалық дамуына, заңдылық пен тәртіпті нығайтуға қосқан елеулі үлесі үшін төмендегі азаматтар наградталды:
"Ерен еңбегі үшін" медалімен
Шәріпбай Диас Бақытұлы
Әділет министрлігі департамент басшысының орынбасары.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2026 года № 1205.
Выписка
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За значительный вклад в социально-экономическое развитие страны, укрепление законности и порядка награждены следующие граждане:
медалью "Ерен еңбегі үшін"
Шәріпбай Диас
Бақытұлы
заместитель руководителя департамента Министерства юстиции.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев