"Түркі инвестициялық қорындағы Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 513 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 8 мамырдағы № 874 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Түркі инвестициялық қорындағы Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 513 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі Серік Мақашұлы Жұманғарин;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2024 года № 513 "О представителях Республики Казахстан в Тюркском инвестиционном фонде"
Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 2025 года № 874.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2024 года № 513 "О представителях Республики Казахстан в Тюркском инвестиционном фонде" следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) управляющим - Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев