Түркі инвестициялық қорындағы Қазақстан Республикасының өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 513 Жарлығы.
2023 жылғы 16 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған Түркі инвестициялық қорын құру туралы келісімнің 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналар Түркі инвестициялық қорының Басқарушылар кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері болып тағайындалсын:
1) басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі Серік Мақашұлы Жұманғарин;
2) басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбейіл.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 08.05.2025 № 874 Жарлығымен.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О представителях Республики Казахстан в Тюркском инвестиционном фонде
Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2024 года № 513.
В соответствии со статьей 9 Соглашения о создании Тюркского инвестиционного фонда, ратифицированного Законом Республики Казахстан от 16 октября 2023 года, ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить представителями Республики Казахстан в Совете управляющих Тюркского инвестиционного фонда:
1) управляющим - Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан Жумангарина Серика Макашевича;
2) заместителем управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеила Даурена Маратовича.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 08.05.2025 № 874.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев