Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградаларымен наградтау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 11 маусымдағы № 254 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Абай облысында орын алған төтенше жағдайда көрсеткен ерлігі мен жанқиярлығы үшін наградталсын:
"Құрмет" орденімен
Тоқтасын Серікжан Бақытбекұлы (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалының инженері
Жиенбаева Мейрамгүл Құсайынқызы (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының басшысы
Губаев Алексей Григорьевич (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының орман шебері – мемлекеттік инспекторы
НачинҰнов Константин Сергеевич (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының аумақты қорғау бойынша инспекторы – мемлекеттік инспекторы
Нұржігітов Саят Нұржанұлы (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының аумақты қорғау бойынша инспекторы – мемлекеттік инспекторы
Сидорин Виктор Александрович (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының аумақты қорғау бойынша инспекторы – мемлекеттік инспекторы
Сидорин Александр Викторович (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының аумақты қорғау бойынша инспекторы – мемлекеттік инспекторы
Фоминых Максим Владимирович (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының аумақты қорғау бойынша инспекторы – мемлекеттік инспекторы
Гражданкин Петр Александрович (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Успенка орманшылығының орман өрт сөндірушісі
Пузырев Сергей Николаевич (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы орталық орманшылығының орман өрт сөндірушісі
Дарибаев Александр Викторович (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы Жерновка орманшылығының тракторшысы – машинисі
Ганьшин Даниил Евгеньевич (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы орталық орманшылығының көлік жүргізушісі
Пузырев Николай Иванович (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалы орталық орманшылығының көлік жүргізушісі
Дүйсембаев Амангелді Спатайұлы (марқұм)
"Семей орманы" МОТР" РММ Новошульба филиалының көлік жүргізушісі.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

О награждении государственными наградами Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2023 года № 254.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. За мужество и самоотверженность, проявленные в чрезвычайной ситуации, возникшей в области Абай, наградить:
орденом "Құрмет"
Тоқтасын Серікжан Бакытбекұлы (посмертно)
инженера Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Жиенбаеву Мейрамгуль Кусаиновну (посмертно)
руководителя Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Губаева Алексея Григорьевича (посмертно)
мастера леса – государственного инспектора Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Начиненова Константина Сергеевича (посмертно)
инспектора по охране территорий – государственного инспектора Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Нуржигитова Саята Нуржановича (посмертно)
инспектора по охране территорий – государственного инспектора Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Сидорина Виктора Александровича (посмертно)
инспектора по охране территорий – государственного инспектора Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Сидорина Александра Викторовича (посмертно)
инспектора по охране территорий – государственного инспектора Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Фоминых Максима Владимировича (посмертно)
инспектора по охране территорий – государственного инспектора Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Гражданкина Петра Александровича (посмертно)
лесного пожарного Успенского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Пузырева Сергея Николаевича (посмертно)
лесного пожарного Центрального лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Дарибаева Александра Викторовича (посмертно)
тракториста – машиниста Жерновского лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Ганьшина Даниила Евгеньевича (посмертно)
водителя Центрального лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Пузырева Николая Ивановича (посмертно)
водителя Центрального лесничества Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы"
Дүйсембаев Амангелді Спатайұлы (посмертно)
водителя Новошульбинского филиала РГУ "ГЛПР "Семей орманы".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев