"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 414 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 3 наурыздағы № 824 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2026 жылғы 1 шiлдедегi № 1337 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 01.07.2026 № 1337 (01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңес туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 414 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңестің құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2022 жылғы 3 наурыздағы
№ 824 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2020 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 414 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Реформалар жөніндегі жоғары кеңестің ҚҰРАМЫ
Тоқаев Қасым-Жомарт Кемелұлы
-
Қазақстан Республикасының Президенті, төраға
Сэр Сума Чакрабарти
-
төрағаның орынбасары
Жоғары кеңестің мүшелері:
Смайылов Әлихан Асханұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Нұртілеу Мұрат Әбуғалиұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы
Нұрдәулетов Ғизат Дәуренбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы
Пірматов Ғалымжан Олжаұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы
Сүлейменов Тимур Мұратұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары
Исекешев Әсет Өрентайұлы
-
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі
Әбілқасымова Мәдина Ерасылқызы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын дамыту және реттеу агенттігінің төрағасы
Ерғалиев Әсет Арманұлы
-
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы
Баталов Райымбек Әнуарұлы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқа төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2020 года № 414 "О Высшем совете при Президенте Республики Казахстан по реформам"
Указ Президента Республики Казахстан от 3 марта 2022 года № 824. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 1 июля 2026 года № 1337
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 01.07.2026 № 1337.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 14 сентября 2020 года № 414 "О Высшем совете при Президенте Республики Казахстан по реформам" следующее изменение:
состав Высшего совета при Президенте Республики Казахстан по реформам, утвержденный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 3 марта 2022 года № 824
УТВЕРЖДЕН
Указом Президента
Республики Казахстан
от 14 сентября 2020 года № 414
СОСТАВ
Высшего совета при Президенте Республики Казахстан
по реформам
Токаев
Касым-Жомарт Кемелевич
-
Президент Республики Казахстан, председатель
Сэр Сума Чакрабарти
-
заместитель председателя
члены Высшего совета:
Смайлов
Алихан Асханович
-
Премьер-Министр Республики Казахстан
Нуртлеу
Мурат Абугалиевич
-
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан
Нурдаулетов
Гизат Дауренбекович
-
помощник Президента - Секретарь Совета Безопасности Республики Казахстан
Пирматов
Галымжан Олжаевич
-
Председатель Национального Банка Республики Казахстан
Сулейменов
Тимур Муратович
-
первый заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
-
помощник Президента Республики Казахстан
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
-
Председатель Агентства по развитию и регулированию финансового рынка Республики Казахстан
Иргалиев
Асет Арманович
-
Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
Баталов
Райымбек Анварович
-
председатель президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)