"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 167-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2026 жылғы 22 маусымдағы № 99-ө Өкімі.
"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 167-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2026 жылғы "22" маусымдағы
№ 99-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 11 қазандағы
№ 167 өкіміне
қосымша
Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы
Қазақстан тарапынан:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі аппаратының басшысы, хатшы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Жасанды интеллект және цифрлық даму бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының басшысы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Сот әкімшілігінің басшысы (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты Экономикалық бөлімінің меңгерушісі
"Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша).
Халықаралық ұйымдар тарапынан:
Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстан Республикасындағы резидент-үйлестірушісі (келісу бойынша)
Біріккен Ұлттар Ұйымы Даму Бағдарламасының тұрақты өкілі (келісу бойынша)
Еуропалық Одақтың Қазақстандағы өкілдігінің басшысы (келісу бойынша).

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 167-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 июня 2026 года № 99-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2022 года № 167-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития" следующее изменение:
состав Координационного совета по целям устойчивого развития изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 июня 2026 года № 99-р
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 октября 2022 года № 167
Состав Координационного совета по целям устойчивого развития
С казахстанской стороны:
Заместитель Премьер-Министра Министр национальной экономики Республики Казахстан, председатель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя
руководитель аппарата Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
Министр финансов Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр науки и высшего образования Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан
Министр просвещения Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Министр туризма и спорта Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию)
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
первый вице-министр искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан
первый вице-министр культуры и информации Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
руководитель Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)
руководитель Судебной администрации Республики Казахстан (по согласованию)
заведующий Экономическим отделом Аппарата Правительства Республики Казахстан
председатель правления акционерного общества "Институт экономических исследований" (по согласованию).
Со стороны международных организаций:
резидент-координатор Организации Объединенных Наций в Республике Казахстан (по согласованию)
постоянный представитель Программы развития Организации Объединенных Наций (по согласованию)
глава представительства Европейского Союза в Казахстане (по согласованию).
__________________