О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2026 года № 721
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" следующие изменения и дополнения:
в перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 258:
графу 5 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
дополнить строкой, порядковый номер 261-1, следующего содержания:
"
261-1
Проводная телекоммуникационная связь для государственных органов посредством единой транспортной среды
61101
республиканская собственность/коммунальная собственность
акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
Республика Казахстан
3 года
";
в строке, порядковый номер 263:
графу 5 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 269:
графу 5 дополнить подпунктом 32) следующего содержания:
"32) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:

"Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 13 тамыздағы № 721 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 258-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 261-1-жолмен толықтырылсын:
"
261-1
Бірыңғай көлік ортасы арқылы мемлекеттік органдарға арналған сымды телекоммуникация байланыс
61101
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
3 жыл
";
реттік нөмірі 263-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл";
реттік нөмірі 269-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 32) тармақшамен толықтырылсын:
"32) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" – до 31 декабря 2025 года, республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – 5 лет, некоммерческого акционерного общества "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология" – до 24 октября 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
строку, порядковый номер 270, изложить в следующей редакции:
"
270
Сопровождение программного обеспечения, программных продуктов, баз данных, интернет-ресурсов (сайтов), информационных систем
62012
республиканская собственность/коммунальная собственность
1) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
2) акционерное общество "Завод имени С.М. Кирова";
3) акционерное общество "Банковское сервисное бюро Национального Банка Казахстана";
4) акционерное общество "Озенмунайгаз";
5) акционерное общество "Казахтелеком";
6) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
7) акционерное общество "Волковгеология";
8) акционерное общество "Қазтеміртранс";
9) акционерное общество "Казпочта";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "КАР Technology";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр развития цифровой экономики";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ-Кумколь";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Самұрык-Казына Бизнес Сервис";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;
19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инженерно-технический центр" Управления делами Президента Республики Казахстан;

"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару (қылмыстық-атқару) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына – 5 жыл, "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамына – 2030 жылғы 24 қазанға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл";
реттік нөмірі 270-жолда мынадай редакцияда жазылсын:
"
270
Бағдарламалық қамтылымды, бағдарламалық өнімдерді, дерекқорларды, интернет-ресурстарды (сайттарды), ақпараттық жүйелерді сүйемелдеу
62012
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің "Банктік сервистік бюросы" акционерлік қоғамы;
4) "Өзенмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
6) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
7) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
8) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
9) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
10) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "КАР Technology" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Цифрлық экономиканы дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "QazaqGaz ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "ҚМГ-Құмкөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
18) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
19) "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Инженерлік-техникалық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

20) государственное коммунальное предприятие "Городской центр мониторинга и оперативного реагирования" акимата города Астаны;
21) республиканские и коммунальные государственные предприятия;
22) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр исследований, анализа и оценки эффективности";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр мониторинга и анализа азартных игр";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company";
26) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары";
27) акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол";
28) некоммерческое акционерное общество "Информационно-аналитический центр водных ресурсов";
29) некоммерческое акционерное общество "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология";
30) акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST";
31) акционерное общество "Qazcontent";
32) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";
33) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный центр качества дорожных активов" Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта Республики Казахстан;
34) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";
35) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
36) акционерное общество "Центр электронных финансов";
37) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно- энергетического комплекса Республики Казахстан"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении некоммерческого акционерного общества "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология" – до 24 октября 2030 года, акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" – 3 года, акционерного общества "Qazcontent" – 3 года, республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр качества дорожных активов" Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта Республики Казахстан – до 30 апреля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод" – до 31 декабря 2028 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Центр электронных финансов" – 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года
";
в строке, порядковый номер 271:

20) Астана қаласы әкімдігінің "Қалалық мониторинг және жедел ден қою орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны;
21) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар;
22) "Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Құмар ойындар мониторингі және талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
27) "ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
28) "Су ресурстары ақпараттық-талдау орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
29) "Казгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
30) "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
31) "Qazcontent" акционерлік қоғамы;
32) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
33) Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
34) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
35) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі; 36) "Электрондық қаржы орталығы" акционерлік қоғамы;
37) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамына қатысты – 2030 жылғы 24 қазанға дейін, "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына – 3 жыл, "Qazcontent" акционерлік қоғамына – 3 жыл, Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына – 2029 жылғы 30 сәуірге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 5 жыл, "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамына – 3 жыл, "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 2028 жылғы 31 желтоқсанға дейін,
"КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне– 3 жыл,
"Электрондық қаржы орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл,
"Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл
";
реттік нөмірі 271-жолда:

графу 5 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения" Управления делами Президента Республики Казахстан – до 31 декабря 2030 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 272:
графу 5 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Инженерный центр Управления материально-технического обеспечения" Управления делами Президента Республики Казахстан – до 31 декабря 2030 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 273:
графу 5 дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Центр организации дорожного движения города Астаны" – до 15 августа 2030 года, акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 274:
графу 5 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 275:
графу 5 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:

5-баған мынадай мазмұндағы 7-тармақшамен толықтырылсын:
"7) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 2030 жылғы 31 желтоқсанға дейін, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 272-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына – 2030 жылғы 31 желтоқсанға дейін, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 273-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Астана қаласының Жол қозғалысын ұйымдастыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2030 жылғы 15 тамызға дейін, "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамына – 3 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл;
реттік нөмірі 274-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 275-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 276:
графу 5 дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, в отношении акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 277:
графу 5 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт" – 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 278:
графу 5 дополнить подпунктом 28) следующего содержания:
"28) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" – до 31 декабря 2025 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 279:
графу 5 дополнить подпунктом 33) следующего содержания:
"33) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" – 3 года, республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр тестирования" – до 11 августа 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Центр электронных финансов" – 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 280:

"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 276-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 277-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 278-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 28) тармақшамен толықтырылсын:
"28) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 279-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 33) тармақшамен толықтырылсын:
"33) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына – 3 жыл, "Ұлттық тестілеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына – 2030 жылғы 11 тамызға дейін, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Электрондық қаржы орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 280-жолда:

графу 5 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 281:
графу 5 дополнить подпунктом 20) следующего содержания:
"20) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
в строке, порядковый номер 283:
графу 5 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года";
дополнить строкой, порядковый номер 311-1, следующего содержания:
"
311-1
Прочая деятельность в области права
69109
республиканская собственность/коммунальная собственность
акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
Республика Казахстан
3 года
";
дополнить строкой, порядковый номер 375-1, следующего содержания:
"
375-1
Деятельность в области статистики и социологии
84117
республиканская собственность/коммунальная собственность
акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
Республика Казахстан
3 года
";
в строке, порядковый номер 393:
графу 5 дополнить подпунктом 50) следующего содержания:
"50) акционерное общество "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан" – 5 лет, акционерного общества "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан" − 3 года".

5-баған мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 281-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 20) тармақшамен толықтырылсын:
"20) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне – 3 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына – 3 жыл";
реттік нөмірі 283-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 311-1-жолмен толықтырылсын:
"
311-1
Құқық саласындағы өзге де қызмет
69109
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
3 жыл
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 375-1-жолмен толықтырылсын:
"
375-1
Статистика және әлеуметтану саласындағы қызмет
84117
республикалық меншік / коммуналдық меншік
"Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы
Қазақстан Республикасы
3 жыл
";
реттік нөмірі 393-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 50) тармақшамен толықтырылсын:
"50) "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамы.";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына қатысты – 5 жыл, "Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" акционерлік қоғамына − 3 жыл.".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов