"Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 13 шілдедегі № 612 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 141-жолда:
5-бағанда:
22) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"22) "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) "КТ-ТЕЛЕКОМ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамына қатысты – 2030 жылғы 30 желтоқсанға дейін, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 3 жыл";
реттік нөмірі 165-жолда:
5-бағанда:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"9) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 173-жолда:
5-бағанда:
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"13) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын
"14) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 178-жолда:
5-бағанда:
17) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"17) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2026 года № 612
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" следующие изменения и дополнения:
в Перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 141:
в графе 5:
подпункт 22) изложить в следующей редакции:
"22) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";";
дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
"23) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ - ТЕЛЕКОМ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" − до 30 декабря 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 165:
в графе 5:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 173:
в графе 5:
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 178:
в графе 5:
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 18) следующего содержания:

"18) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 262-жолда:
5-бағанда:
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"13) "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Электр желілерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" акционерлік қоғамына қатысты – 2030 жылғы 30 желтоқсанға дейін, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 264-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 266-жолда:
5-бағанда:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 268-жолда:
5-бағанда:
13) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"13) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару (қылмыстық-атқару) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 269-жолда:
5-бағанда:
30) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"30) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"18) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 262:
в графе 5:
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC";";
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями" (Kazakhstan Electricity Grid Operating Company) "KEGOC" − до 30 декабря 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 264:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" - 3 года";
в строке, порядковый номер 266:
в графе 5:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) акционерное общество "Республиканский центр космической связи";";
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 268:
в графе 5:
подпункт 13) изложить в следующей редакции:
"13) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 269:
в графе 5:
подпункт 30) изложить в следующей редакции:
"30) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 31) следующего содержания:
"31) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:

"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару (қылмыстық-атқару) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 5 жыл, "Қазгидрогеология" ұлттық гидрогеологиялық қызметі" коммерциялық емес акционерлік қоғамына қатысты – 2030 жылғы 24 қазанға дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 270-жолда:
5-бағанда:
33) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"33) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 34) тармақшамен толықтырылсын:
"34) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 273-жолда:
5-бағанда:
22) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"22) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Астана қаласының жол қозғалысын ұйымдастыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2030 жылғы 15 тамызға дейін, "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 274-жолда:
5-бағанда:
14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"14) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 275-жолда:
5-бағанда:
8) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"8) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:

"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" – до 31 декабря 2025 года, республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – 5 лет, в отношении некоммерческого акционерного общества "Национальная гидрогеологическая служба "Казгидрогеология" до 24 октября 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года.";
в строке, порядковый номер 270:
в графе 5:
подпункт 33) изложить в следующей редакции:
"33) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";";
дополнить подпунктом 34) следующего содержания:
"34) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года.";
в строке, порядковый номер 273:
в графе 5:
подпункт 22) изложить в следующей редакции:
"22) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";";
дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
"23) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Центр организации дорожного движения города Астаны" – до 15 августа 2030 года, акционерного общества "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт" – 3 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 274:
в графе 5:
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
"14) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 275:
в графе 5:
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:

"9) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 276-жолда:
5-бағанда:
12) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"12) Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің "Дипломатиялық сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 278-жолда:
5-бағанда:
26) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"26) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 27) тармақшамен толықтырылсын:
"27) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 279-жолда:
5-бағанда:
30) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"30) "KAZAKH INVEST" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;";
мынадай мазмұндағы 31) тармақшамен толықтырылсын:
"31) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "KAZAKH INVEST" акционерлік қоғамына қатысты – 3 жыл, "Ұлттық тестілеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 2030 жылғы 11 тамызға дейін, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 280-жолда:
5-бағанда:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:

"9) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 276:
в графе 5:
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дипломатический сервис" Министерства иностранных дел Республики Казахстан";";
дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 278:
в графе 5:
подпункт 26) изложить в следующей редакции:
"26) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 27) следующего содержания:
"27) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" − до 31 декабря 2025 года, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" − до 27 июля 2029 года, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 279:
в графе 5:
подпункт 30) изложить в следующей редакции:
"30) акционерное общество "Национальная компания "KAZAKH INVEST";";
дополнить подпунктом 31) следующего содержания:
"31) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" – до 27 июля 2029 года, в отношении акционерного общества "Национальная компания "KAZAKH INVEST" – 3 года, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр тестирования" – до 11 августа 2030 года, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" – 3 года";
в строке, порядковый номер 280:
в графе 5:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:

"үнемі, "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 2029 жылғы 27 шілдеге дейін, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 281-жолда:
5-бағанда:
18) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"18) "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 19) тармақшамен толықтырылсын:
"19) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Қазимпэкс" республикалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты - 3 жыл";
реттік нөмірі 351-жолда:
5-бағанда:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"7) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл";
реттік нөмірі 417-жолда:
5-бағанда:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;";
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қылмыстық-атқару (қылмыстық-атқару) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қатысты – 5 жыл, "КТ-Телеком" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты − 3 жыл"
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company" − до 27 июля 2029 года, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" – 3 года";
в строке, порядковый номер 281:
в графе 5:
подпункт 18) изложить в следующей редакции:
"18) товарищество с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс";";
дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
"19) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Республиканский центр "Казимпэкс" – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 351:
в графе 5:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис";";
дополнить подпунктом 8), следующего содержания:
"8) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года";
в строке, порядковый номер 417:
в графе 5:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) товарищество с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком"";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан – 5 лет, товарищества с ограниченной ответственностью "КТ-Телеком" − 3 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов