"Атом энергиясын пайдалану саласындағы лицензиарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 274 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 5 маусымдағы № 471 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атом энергиясын пайдалану саласындағы лицензиарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 274 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Атом энергиясы жөніндегі агенттігінің Атомдық қадағалау және бақылау комитеті атом энергиясын пайдалану саласындағы лицензиар болып белгіленсін.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 274 "Об определении лицензиара в сфере использования атомной энергии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2026 года № 471
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 274 "Об определении лицензиара в сфере использования атомной энергии" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить лицензиаром в сфере использования атомной энергии Комитет атомного надзора и контроля Агентства Республики Казахстан по атомной энергии.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов