Маңғыстау облысы Ақтау қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 23 сәуірдегі № 310 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының жалпы ауданы 94642,2062 гектар болатын жерінің бір бөлігін Ақтау қаласының шекарасына (шегіне) қосу арқылы Ақтау қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы "Маңғыстау облысы Ақтау қаласының шекарасын өзгерту және белгілеу туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 10 наурыздағы № 26/309 бірлескен шешіміне және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2026 жылғы 23 сәуірдегі
№ 310 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы шекарасының схемалық картасы
Ақтау қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын Маңғыстау облысы жерлерінің экспликациясы
Р/с №
Аймақтардың атауы:
Ауданы, гектар
1.
Жерлерді қосқанға дейінгі Ақтау қаласының шекарасындағы жерлердің ауданы

Об изменении границ (черты) города Актау Мангистауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2026 года № 310
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Мангистауского областного маслихата от 10 марта 2026 года № 26/309 и постановлением акимата Мангистауской области от 16 февраля 2026 года № 28 "Об изменении и установлении границ города Актау Мангистауской области" об изменении границ (черты) города Актау путем включения части земель Мангистауской области общей площадью 94642,2062 гектара в границы (черту) города Актау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2026 года № 310
Схематическая карта границ города Актау Мангистауской области
Экспликация земель Мангистауской области, включаемых в границу (черту) города Актау
№ п/п
Наименование зон:
Площадь, гектар
1.
Площадь земель в границах города Актау до включения земель