"Стратегиялық су шаруашылығы құрылысжайлары мен гидротехникалық құрылысжайлардың, оның ішінде мүліктік жалдауға (жалға) немесе сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін құрылысжайлардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 23 тамыздағы № 671 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 292 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Стратегиялық су шаруашылығы құрылысжайлары мен гидротехникалық құрылысжайлардың, оның ішінде мүліктік жалдауға (жалға) немесе сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін құрылысжайлардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 23 тамыздағы № 671 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген стратегиялық су шаруашылығы құрылысжайлары мен гидротехникалық құрылысжайлардың, оның ішінде мүліктік жалдауға (жалға) немесе сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін құрылысжайлардың тізбесінде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы 1-6), 1-7), 1-8), 1-9) және 1-10) тармақшаларымен толықтырылсын:
"1-6) Абай облысы Мақаншы ауданы Қарабұта өзеніндегі су қоймасы;
1-7) Абай облысы Көкпекті ауданы Кіші Бөкен өзеніндегі су қоймасы;
1-8) Абай облысы Мақаншы ауданы Келдімұрат өзеніндегі су қоймасы;
1-9) Абай облысы Мақаншы ауданы Көктерек өзеніндегі су қоймасы;
1-10) Абай облысы Ақсуат ауданы Базар өзеніндегі су қоймасы;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2025 года № 671 "Об определении перечня стратегических водохозяйственных и гидротехнических сооружений, в том числе которые могут быть переданы в имущественный наем (аренду) или доверительное управление"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2026 года № 292
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2025 года № 671 "Об определении перечня стратегических водохозяйственных и гидротехнических сооружений, в том числе которые могут быть переданы в имущественный наем (аренду) или доверительное управление" следующие дополнения:
в перечне стратегических водохозяйственных и гидротехнических сооружений, в том числе которые могут быть переданы в имущественный наем (аренду) или доверительное управление, утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 дополнить подпунктами 1-6), 1-7), 1-8), 1-9) и 1-10) следующего содержания:
"1-6) водохранилище на реке Карабута в районе Маканшы области Абай;
1-7) водохранилище на реке Малая-Буконь в районе Кокпекты области Абай;
1-8) водохранилище на реке Кельды-Мурат в районе Маканшы области Абай;
1-9) водохранилище на реке Коктерек в районе Маканшы области Абай;
1-10) водохранилище на реке Базар в Аксуатском районе области Абай;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов