Еуразиялық киноакадемияны құру туралы құрылтай шартының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 3 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1997 жылғы 27 наурызда Мәскеуде жасалған Еуразиялық киноакадемияны құру туралы құрылтай шартының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Үкіметінің осы қаулының 1-тармағында көрсетілген Құрылтай шартының күшін жою ниеті туралы депозитарийді – Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін заңнамада белгіленген тәртіппен хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О денонсации Учредительного договора о создании Евразийской киноакадемии
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 января 2026 года № 3
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Учредительный договор о создании Евразийской киноакадемии, совершенный в Москве 27 марта 1997 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить депозитария – Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о намерении Правительства Республики Казахстан денонсировать Учредительный договор, указанный в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов