"Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 1042 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 81-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
81.
Лифт өндірісі
28224
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
2) "Зенит "Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
3) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін
";
реттік нөмірі 177-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
177.
Басқа топтамаларға енгізілмеген өзге де құрылыс-монтаж жұмыстары
43298
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Зенит "Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
2) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
3) "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
5) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
6) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
7) "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамы;
8) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
9) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
10) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "Қазақтүрiкмұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "Oil Construction Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2025 года № 1042.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" следующие изменения:
в перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 81, изложить в следующей редакции:
"
81.
Производство лифтов
28224
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
2) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
3) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" до 31 декабря 2030 года
";
строку, порядковый номер 177, изложить в следующей редакции:
"
177.
Прочие строительно-монтажные работы, не включенные в другие группировки
43298
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
2) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
3) акционерное общество "Национальная компания "Казахстан инжиниринг";
4) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
5) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
6) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
7) акционерное общество "Интергаз Центральная Азия";
8) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
9) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахтуркмунай";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "Oil Construction Company";

14) "KTZE-Khorgos Gateway" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
16) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін
";
реттік нөмірі 308-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
308.
Жеке меншіктегі немесе жалға алынған бизнес-орталықты, офистік үй-жайларды, әкімшілік ғимаратты жалдау (қосалқы жалдау) және басқару
68202
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
4) "Зенит "Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
5) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің қызметін қамтамасыз ету орталығы" акционерлік қоғамы;
6) "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
7) "Алатау" қонақ үйі" акционерлік қоғамы;
8) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
9) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
10) "Ақтау теңіз сауда порты" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
11) "Кедентранссервис" акционерлік қоғамы;
12) "Қазтеміртранс" акционерлік қоғамы;
13) "Қазпошта" акционерлік қоғамы;
14) "Бурабай Даму" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Digital Silk Road Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Ойл Транспорт Корпорейшэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Қазақ газ өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "Қазақстанның көлік холдингі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) "Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының мемлекеттік резиденциялар дирекциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының "Бүркіт" мемлекеттік авиакомпаниясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

14) товарищество с ограниченной ответственностью "KTZE-Khorgos Gateway";
15) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" до 31 декабря 2030 года
";
строку, порядковый номер 308, изложить в следующей редакции:
"
308.
Аренда (субаренда) и управление собственными или арендованными бизнес-центром, офисными помещениями, административным зданием
68202
республиканская собственность/ коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
2) некоммерческое акционерное общество "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова";
3) акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress";
4) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
5) акционерное общество "Центр обеспечения деятельности Национального Банка Республики Казахстан";
6) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем";
7) акционерное общество "Отель Алатау";
8) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
9) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
10) акционерное общество "Национальная компания "Актауский морской торговый порт";
11) акционерное общество "Кедентранссервис";
12) акционерное общество "Қазтеміртранс";
13) акционерное общество "Казпочта";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Бурабай Даму";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Digital Silk Road Company";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Ойл Транспорт Корпорейшэн";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский газоперерабатывающий завод";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "Транспортный холдинг Казахстана";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Дирекция государственных резиденций Управления делами Президента Республики Казахстан";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Государственная авиакомпания "Беркут" Управления делами Президента Республики Казахстан;

24) "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының автошаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
25) "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының автошаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
26) "SK Water Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Ұлттық балаларды оңалту орталығы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
28) "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы;
29) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамына қатысты 2026 жылғы 31 желтоқсанға дейін
";
реттік нөмірі 331-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
331.
Техникалық сынақтар мен талдауды жүзеге асыратын өзге мекемелердің қызметі
71209
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Азаматтық қорғау саласындағы ұлттық ғылыми зерттеулер, даярлау және оқыту орталығы" акционерлік қоғамы;
2) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
3) "Зенит "Орал зауыты" акционерлік қоғамы;
4) "ҚазТрансОйл" акционерлік қоғамы;
5) "Ембiмұнайгаз" акционерлік қоғамы;
6) "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамы;
7) "Үлбі металлургия зауыты" акционерлік қоғамы;
8) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
9) "Жоғары технологиялар институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
10) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
11) "Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
12) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
13) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
14) "Қазқұрылысжүйесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
15) "Сейсмологиялық байқаулар мен зерттеулердің ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "Қазақстан инжиниринг "R&D орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "Түркістан БГҚ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "Республикалық орман селекциялық-тұқым өсіру орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
20) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қазақстан теңге сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
21) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

24) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Управления делами Президента Республики Казахстан";
25) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Автохозяйство Управления материально-технического обеспечения";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "SK Water Solutions";
27) некоммерческое акционерное общество "Национальный центр детской реабилитации";
28) акционерное общество "Республиканский центр космической связи";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении акционерного общества "Республиканский центр космической связи" до 31 декабря 2026 года
";
строку, порядковый номер 331, изложить в следующей редакции:
"
331.
Деятельность прочих учреждений, осуществляющих технические испытания и анализы
71209
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) акционерное общество "Национальный центр научных исследований, подготовки и обучения в сфере гражданской защиты";
2) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
3) акционерное общество "Уральский завод "Зенит";
4) акционерное общество "КазТрансОйл";
5) акционерное общество "Эмбамунайгаз";
6) акционерное общество "КазТрансГаз Аймак";
7) акционерное общество "Ульбинский металлургический завод";
8) акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы";
9) товарищество с ограниченной ответственностью "Институт высоких технологий";
10) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
11) товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод";
12) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
13) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
14) товарищество с ограниченной ответственностью "Казстройсистема";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "R&D центр "Казахстан инжиниринг";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "ПГУ Туркестан";
19) республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр";
20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";

22) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) "Қазақстандық стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) республикалық мемлекеттік кәсіпорындар;
25) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
26) "Агроинженерия ғылыми-өндірістік орталығы; жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
27) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін
";
реттік нөмірі 338-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
338.
Жаратылыстану және техникалық ғылымдар саласындағы өзге де зерттеулер мен әзірлемелер
72199
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
5) "М.Х. Дулати атындағы Тараз университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
8) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Волковгеология" акционерлік қоғамы;
10) "Гидроприбор" ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" акционерлік қоғамы;
12) "С.М. Киров атындағы зауыт" акционерлік қоғамы;
13) "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
14) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
15) "Сейсмологиялық байқау және зерттеу ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
16) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
17) "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
18) "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
24) республиканские государственные предприятия;
25) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр агроинженерии";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" до 31 декабря 2030 года
";
строку, порядковый номер 338, изложить в следующей редакции:
"
338.
Прочие исследования и разработки в области естественных и технических наук
72199
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева";
2) некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский педагогический университет имени Өзбекәлі Жәнібеков";
3) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет им. аль-Фараби";
4) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный женский педагогический университет";
5) некоммерческое акционерное общество "Таразский университет имени М.Х. Дулати";
6) некоммерческое акционерное общество "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева";
7) некоммерческое акционерное общество "Северо-Казахстанский университет имени М. Козыбаева";
8) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
9) акционерное общество "Волковгеология";
10) акционерное общество "Научно-исследовательский институт "Гидроприбор";
11) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
12) акционерное общество "Завод им. С.М. Кирова";
13) акционерное общество "Национальный холдинг "QazBioPharm";
14) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
15) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований";
16) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
17) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства";
18) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан";

19) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
20) "Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
21) "Жану проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
22) "Алтай ботаника бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
23) "Манғышлақ эксперименталдық ботаникалық бағы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
24) Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Ботаника және фитоинтродукция институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
25) "Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
26) "Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
27) "Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) "Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми даму орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
29) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
30) "Қазақ ұлттық су шаруашылығы және ирригация университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
31) "SK Water Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
32) "Агроинженерия ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
33) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін
";
реттік нөмірі 393-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
393.
Басқа топтамаларға енгізілмеген білім беру саласындағы өзге қызмет
85599
республикалық меншік / коммуналдық меншік
1) "Talap" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
2) "Өркен" балалардың әл-ауқатын арттыру ұлттық ғылыми-практикалық институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
3) "С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
4) "І. Жансүгіров атындағы Жетісу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;

19) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
20) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования";
21) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт проблем горения";
22) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алтайский ботанический сад";
23) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мангышлакский экспериментальный ботанический сад";
24) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ботаники и фитоинтродукции" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
25) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
26) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности";
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева";
28) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения им. Салидат Кайырбековой";
29) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
30) некоммерческое акционерное общество "Казахский национальный университет водного хозяйства и ирригации";
31) товарищество с ограниченной ответственностью "SK Water Solutions";
32) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр агроинженерии";
33) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" до 31 декабря 2030 года
";
строку, порядковый номер 393, изложить в следующей редакции:
"
393.
Прочая деятельность в области образования, не включенная в другие группировки
85599
республиканская собственность / коммунальная собственность
1) некоммерческое акционерное общество "Talap";
2) некоммерческое акционерное общество "Национальный научно-практический центр благополучия детей "ӨРКЕН";
3) некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени С. Аманжолова";
4) некоммерческое акционерное общество "Жетысуский университет имени И. Жансугурова";

5) "Рухани жаңғыру" Қазақстан әлеуметтік даму институты" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
6) "Отандастар қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы;
7) "Азаматтық қорғау саласындағы ғылыми зерттеулер, кадрлар даярлау және білім беру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы;
8) "Халықаралық бағдарламалар орталығы" акционерлік қоғамы;
9) "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамы;
10) "QazTrade" сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
11) "Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу жобалау институты" акционерлік қоғамы;
12) "Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" акционерлік қоғамы;
13) "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы;
14) "Ұлттық нейрохирургия орталығы" акционерлік қоғамы;
15) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Ұлттық төлем корпорациясы" акционерлік қоғамы;
16) "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" акционерлік қоғамы;
17) "Арнайы қамтамасыз ету орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
18) "ҚМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
19) "В.Г. Фесенков атындағы Астрофизикалық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
20) "QazaqGaz" ғылыми-техникалық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
21) "МАЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
22) "КМГ Инжиниринг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
23) "Астана қаласы бойынша "Рухани жаңғыру" жобалық кеңсесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
24) "Дін мәселелерін зерттеу орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
25) "Qolday" кәсіпкерлік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
26) Астана қаласы әкімдігінің "Білім беру жүйесін ақпараттандыру орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
27) "Қазақ тұлпары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
28) "Қазақ ғылыми-зерттеу ветеринария институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
29) "Ж. Жиембаев атындағы Қазақ өсімдіктерді қорғау және карантині ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
30) "Самұрық-Қазына Бизнес Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
31) "ҚТЖ-Жүк тасымалы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
32) "Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
33) "Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
34) Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешен" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;

5) некоммерческое акционерное общество "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жанғыру";
6) некоммерческое акционерное общество "Фонд Отандастар";
7) акционерное общество "Национальный центр научных исследований, подготовки и обучения в сфере гражданской защиты";
8) акционерное общество "Центр международных программ";
9) акционерное общество "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу";
10) акционерное общество "Центр развития торговой политики "QazTrade";
11) акционерное общество "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры";
12) акционерное общество "Центр медицинских технологий и информационных систем";
13) акционерное общество "Национальная компания "Kazakh Tourism";
14) акционерное общество "Национальный центр нейрохирургии";
15) акционерное общество "Национальная платежная корпорация Национального Банка Республики Казахстан";
16) акционерное общество "Центр развития трудовых ресурсов";
17) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр специального обеспечения";
18) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
19) товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова";
20) товарищество с ограниченной ответственностью "QazaqGaz научно-технический центр";
21) товарищество с ограниченной ответственностью "МАЭК";
22) товарищество с ограниченной ответственностью "КМГ Инжиниринг";
23) товарищество с ограниченной ответственностью "Проектный офис "Рухани жаңғыру" по городу Астане";
24) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр изучения религий";
25) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр предпринимательства "Qolday";
26) товарищество с ограниченной ответственностью "Центр информатизации системы образования" акимата города Астаны;
27) товарищество с ограниченной ответственностью "Казак тулпары";
28) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский ветеринарный институт";
29) товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений им. Ж. Жиембаева";
30) товарищество с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Бизнес Сервис";
31) товарищество с ограниченной ответственностью "КТЖ-Грузовые перевозки";
32) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики";
33) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии";
34) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" Управления делами Президента Республики Казахстан;

35) "С. Қайырбекова атындағы Денсаулық сақтауды дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
36) "Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
37) "Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
38) "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
39) "Әскери-техникалық мектеп" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
40) республикалық және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар;
41) "SK Water Solutions" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
42) "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" акционерлік қоғамы;
43) "Агроинженерия ғылыми-өндірістік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
44) "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қазақстан Республикасы
үнемі, "Decarbonize Solutions Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2030 жылғы 13 желтоқсанға дейін
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

35) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Кайырбековой";
36) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр трансфузиологии";
37) республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты";
38) республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан";
39) республиканское государственное казенное предприятие "Военно-техническая школа";
40) республиканские и коммунальные государственные предприятия;
41) товарищество с ограниченной ответственностью "SK Water Solutions";
42) акционерное общество "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт";
43) товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-производственный центр агроинженерии";
44) товарищество с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group"
Республика Казахстан
постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Decarbonize Solutions Group" до 31 декабря 2030 года
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов