Каспий итбалығының популяциясын сақтау жөніндегі 2026 – 2029 жылдарға арналған іс-қимыл жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 26 қарашадағы № 1009 қаулысы
Каспий итбалығының популяциясын сақтау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Каспий итбалығының популяциясын сақтау жөніндегі 2026 – 2029 жылдарға арналған іс-қимыл жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

Об утверждении Плана действий по сохранению популяции каспийского тюленя на 2026 – 2029 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2025 года № 1009
В целях сохранения популяции каспийского тюленя Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План действий по сохранению популяции каспийского тюленя на 2026 – 2029 годы.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.