"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 355 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 28 қазандағы № 904 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 355 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "PSA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мемлекеттік мүлікті бухгалтерлік есепке алуды жүргізу, мұнай-газ жобалары бойынша мердігерлерге берілуге тиіс иелену және пайдалану құқықтарын және мұнай-газ операциялары бойынша шығындар өтелгеннен кейiн мердiгерлер мемлекетке беретiн мүлiктi есепке алу мәселелерін қоспағанда, өнімді бөлу туралы келісімдерде Қазақстан Республикасының мүддесінде әрекет ететін өкілетті орган ретінде айқындалсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2016 года № 355 "О некоторых вопросах Министерства энергетики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2025 года № 904
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2016 года № 355 "О некоторых вопросах Министерства энергетики Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "PSA" в качестве полномочного органа, действующего в интересах Республики Казахстан в соглашениях о разделе продукции, за исключением вопросов ведения бухгалтерского учета государственного имущества, права владения и пользования, которые подлежат передаче подрядчикам по нефтегазовым проектам, и принятия на учет имущества, передаваемого подрядчиками государству после возмещения затрат по нефтегазовым операциям.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов