Инвестициялық тариф бойынша электр энергиясын сатып алуды жүзеге асыратын электр энергиясының көтерме сауда нарығы тұтынушыларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 895 қаулысы.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған инвестициялық тариф бойынша электр энергиясын сатып алуды жүзеге асыратын электр энергиясының көтерме сауда нарығы тұтынушыларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 895 қаулысымен
бекітілген
Инвестициялық тариф бойынша электр энергиясын сатып алуды жүзеге асыратын электр энергиясының көтерме сауда нарығы тұтынушыларының тізбесі

Об утверждении перечня потребителей оптового рынка электрической энергии, осуществляющих покупку электрической энергии по инвестиционному тарифу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2025 года № 895.
В соответствии с подпунктом 1-5) статьи 4 Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень потребителей оптового рынка электрической энергии, осуществляющих покупку электрической энергии по инвестиционному тарифу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 2025 года № 895
Перечень
потребителей оптового рынка электрической энергии, осуществляющих покупку электрической энергии по инвестиционному тарифу