Инвестициялық тариф бойынша электр энергиясын сатып алуды жүзеге асыратын электр энергиясының көтерме сауда нарығы тұтынушыларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 895 қаулысы.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған инвестициялық тариф бойынша электр энергиясын сатып алуды жүзеге асыратын электр энергиясының көтерме сауда нарығы тұтынушыларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 895 қаулысымен
бекітілген
Инвестициялық тариф бойынша электр энергиясын сатып алуды жүзеге асыратын электр энергиясының көтерме сауда нарығы тұтынушыларының тізбесі
р/с №
Инвестициялық тарифті алушы, ұйымның бизнес сәйкестендіру нөмірі
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші бойынша қызмет түрі (өнімдер)
Инвестициялық тарифті алушының тұтыну объектісі
Тұтынушы желілеріне қосылған энергия өндіруші ұйым (объект)
Инвестициялық міндеттемелердің көлемі (теңге)
Инвестициялық тарифті беру мерзімі (ай)
1
"EkibastuzFerroAlloys" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 2104400041282
24100 – шойын, болат және ферроқорытпа өндірісі
Екібастұз қаласындағы ферроқорытпа зауыты
"Болат Нұржанов атындағы Екібастұз 1-МАЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі 220 киловольт ашық тарату құрылғысы

Об утверждении перечня потребителей оптового рынка электрической энергии, осуществляющих покупку электрической энергии по инвестиционному тарифу
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2025 года № 895
В соответствии с подпунктом 1-5) статьи 4 Закона Республики Казахстан "Об электроэнергетике" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень потребителей оптового рынка электрической энергии, осуществляющих покупку электрической энергии по инвестиционному тарифу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 2025 года № 895
Перечень потребителей оптового рынка электрической энергии, осуществляющих покупку электрической энергии по инвестиционному тарифу
№ п/п
Получатель инвестиционного тарифа, бизнес-идентификационный номер организации
Вид деятельности по общему классификатору видов экономической деятельности
(продукция)
Объект потребления получателя инвестиционного тарифа
Энергопроизводящая организация, к сетям которой подключен потребитель
(объект)
Объем инвестиционных обязательств (тенге)
Срок предоставления инвестиционного тарифа
(месяц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "EkibastuzFerroAlloys",
2104400041282
24100 – производство чугуна, стали и ферросплавов
ферросплавный завод в городе Экибастузе
товарищество с ограниченной ответственностью "Экибазстузская ГРЭС-1 имени Булата Нуржанова",
открытое распределительное устройство 220 киловольт