"Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 420 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 204-жолдағы 5-баған мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) "QazTech Ltd. жеке компаниясы";
реттік нөмірі 269-жолдағы 5-баған мынадай мазмұндағы 26) тармақшамен толықтырылсын:
"26) "QazTech Ltd. жеке компаниясы";
реттік нөмірі 270-жолдағы 5-баған мынадай мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
"25) "QazTech Ltd. жеке компаниясы";
реттік нөмірі 280-жолдағы 5-баған мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) "QazTech Ltd. жеке компаниясы".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2025 года № 420
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" следующие дополнения:
в перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 204, графу 5 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) частная компания "QazTech Ltd.";
в строке, порядковый номер 269, графу 5 дополнить подпунктом 26) следующего содержания:
"26) частная компания "QazTech Ltd.";
в строке, порядковый номер 270, графу 5 дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) частная компания "QazTech Ltd.";
в строке, порядковый номер 280, графу 5 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) частная компания "QazTech Ltd.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов