"Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсiпорындардың және акцияларының (жарғылық капиталына қатысу үлестерінің) бақылау пакетi мемлекетке тиесiлi ұйымдардың қаржылық көрсетілетін қызметтердi сатып алуының кейбір мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі № 960 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № 393 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсiпорындардың және акцияларының (жарғылық капиталына қатысу үлестерінің) бақылау пакетi мемлекетке тиесiлi ұйымдардың қаржылық көрсетілетін қызметтердi сатып алуының кейбір мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі № 960 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 1-2-тармақпен толықтырылсын:
"1-2. Квазимемлекеттік сектор субъектілерінің сыйақы алу мақсатында уақытша бос бюджет қаражатын Ұлттық пошта операторындағы және (немесе) екінші деңгейдегі банктердегі депозиттерге және басқа да қаржы құралдарына орналастыруына мемлекеттік қазынашылықпен келісу бойынша жол беріледі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі О. Бектенов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года № 960 "О некоторых вопросах приобретения государственными предприятиями на праве хозяйственного ведения и организациями, контрольный пакет акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, финансовых услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2025 года № 393
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года № 960 "О некоторых вопросах приобретения государственными предприятиями на праве хозяйственного ведения и организациями, контрольный пакет акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, финансовых услуг" следующее дополнение:
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Размещение временно свободных бюджетных средств на депозитах у Национального оператора почты и (или) в банках второго уровня и других финансовых инструментах субъектами квазигосударственного сектора с целью получения вознаграждений допускается по согласованию с государственным казначейством.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов