Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 19 мамырдағы № 350 қаулысы
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бұқтырма гидроэлектр станциясы" акционерлік қоғамына "Қазмырыш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігімен жалдау шартын жасасу арқылы Бұқтырма гидроэлектр станциясының мүліктік кешеніне үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2025 года № 350
В соответствии с пунктом 3 статьи 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Бухтарминская гидроэлектростанция" совершить сделку по обременению правами третьих лиц имущественного комплекса Бухтарминской гидроэлектростанции путем заключения договора аренды с товариществом с ограниченной ответственностью "Казцинк".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов