"Техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу талап етілмейтін бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2225 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 маусымдағы № 344 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.05.2026 № 362 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу талап етілмейтін бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 2225 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 3, 23-құжат; 2014 ж., № 51, 512-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу талап етілмейтін жобалардың тізбесінде:
3-тармақ мынадай мазмұндағы 94) тармақшамен толықтырылсын:
"94) иммундық-биологиялық препараттарды өндіру жөніндегі объектілерді салу және реконструкциялау.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2225 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, не требующих разработки технико-экономического обоснования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2020 года № 344. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2026 года № 362
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2026 № 362 (постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2009 года № 2225 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, не требующих разработки технико-экономического обоснования" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 3, ст. 23; 2014 г., № 51, ст. 512) следующее дополнение:
в перечне проектов, не требующих разработки технико-экономического обоснования, утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 дополнить подпунктом 94) следующего содержания:
"94) строительство и реконструкция объектов по производству иммунобиологических препаратов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин