"Ерекше маңызы бар концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1060 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 82 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 12 маусымдағы № 430 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.06.2025 № 430 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2025 туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) қаулысымен.
"Концессиялар туралы" 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 8) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерекше маңызы бар концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1060 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 61, 569-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ерекше маңызы бар концессиялық жобалардың тізбесі мынадай редакцияда жазылсын:
"
Р/с №
Атауы
1
2
1. Жақсартылуы және пайдаланылуы концессия шарттары негізінде жүзеге асырылатын жұмыс істеп тұрған мемлекеттік меншік объектілері
2. Салынуы және пайдаланылуы концессия шарттары негізінде жүзеге асырылатын объектілер
1.
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы" (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
2.
"Түркістан облысының 4 жолақты қозғалысы бар I техникалық санатты автомобиль жолдарын салу және пайдалану"
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1060 "Об утверждении перечня концессионных проектов особой значимости"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2019 года № 82. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2025 года № 430.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2025 № 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2025).
В соответствии с подпунктом 8) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1060 "Об утверждении перечня концессионных проектов особой значимости" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 61, стр. 569) следующее изменение:
перечень концессионных проектов особой значимости, утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"
№ п/п
Наименование
1
2
1. Существующие объекты государственной собственности, улучшение и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии
2. Объекты, строительство и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии
1.
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)"
2.
Строительство и эксплуатация автомобильных дорог Туркестанской области, I-технической категории с 4-х полосным движением
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев