Стратегиялық жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 389 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 17 сәуірдегі № 283 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.04.2026 № 283 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 59-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2. Қоса беріліп отырған стратегиялық жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
3. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2018 жылғы 28 маусымдағы
№ 389 қаулысымен
бекітілген
Стратегиялық жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Р/с
Пайдалы қазба
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Облыс
Орналасқан жері
1
2
3
4
1.
Уран
Ағаш
Ақмола
с.к. 53019’0’’ ш.ұ. 71035’0’’
2.
Уран
Ақдала
Түркістан
с.к. 45031’0’’ ш.ұ. 68040’0’’
3.
Уран
Аққан Бұрлық
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52038’17’’ ш.ұ. 67051’33’’
4.
Уран
Бала Сауысқандық
Қызылорда
с.к. 44030’0’’ ш.ұ. 67024’0’’
5.
Уран
Буденов
Түркістан
с.к. 44045’0’’ ш.ұ. 67041’0’’
6.
Уран
Бұрлық
Солтүстік Қазақстан
с.к. 53012’58’’ ш.ұ. 6803’58’’
7.
Уран
Викторов
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52051’49’’ ш.ұ. 67017’22’’
8.
Уран
Шығыс
Ақмола
с.к. 52025’36’’ ш.ұ. 68013’22’’
9.
Уран
Шығыс Тастыкөл
Ақмола
с.к. 5302’0’’ ш.ұ. 71010’0’’
10.
Уран
Глубинное
Ақмола
с.к. 53021’0’’ ш.ұ. 71028’0’’
11.
Уран
Гранитное
Қарағанды
с.к. 47045’0’’ ш.ұ. 71035’0’’
12.
Уран
Грачев
Солтүстік Қазақстан
с.к. 54018’25’’ ш.ұ. 6800’40’’
13.
Уран
Жалпақ
Түркістан
с.к. 45051’0’’ ш.ұ. 68059’0’’
14.
Уран
Жусандала
Жамбыл
с.к. 44034’0’’ ш.ұ. 77028’0’’
15.
Уран
Заозерное
Ақмола
с.к. 5308’0’’ ш.ұ. 71013’0’’
16.
Уран
Заречное
Түркістан
с.к. 42034’0’’ ш.ұ. 67035’0’’
17.
Уран
Звездное
Ақмола
с.к. 52025’36’’ ш.ұ. 68013’22’’
18.
Уран
Ыңқай
Түркістан
с.к. 45020’0’’ ш.ұ. 67045’0’’
19.
Уран
Иіркөл
Қызылорда
с.к. 43058’0’’ ш.ұ. 66015’0’’
20.
Уран
Камышев
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52023’28’’ ш.ұ. 66058’14’’
21.
Уран
Қанжуған
Түркістан
с.к. 44015’0’’ ш.ұ. 68050’0’’
22.
Уран
Көксор
Ақмола
с.к. 53013’0’’ ш.ұ. 71013’0’’
23.
Уран
Көлжат
Алматы
с.к. 43035’0’’ ш.ұ. 80030’0’’
24.
Уран
Қопалысай
Жамбыл

Об утверждении перечня стратегических участков недр
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 389. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2026 года № 283.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РR от 17.04.2026 № 283 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 59 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень стратегических участков недр.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2018 года № 389
Перечень стратегических участков недр
п/п
Полезное ископаемое
Наименование участка недр
Область
Местонахождение
1
2
3
4
1.
Уран
Агашское
Акмолинская
с.ш. 53019’0’’ в.д. 71035’0’’
2.
Уран
Акдала
Туркестанская
с.ш. 45031’0’’ в.д.  68040’0’’
3.
Уран
Аккан-Бурлук
Северо-Казахстанская
с.ш. 52038’17’’ в.д. 67051’33’’
4.
Уран
Бала-Саускандыкское
Кызылординская
с.ш. 44030’0’’ в.д.  67024’0’’
5.
Уран
Буденовское
Туркестанская
с.ш. 44045’0’’ в.д. 67041’0’’
6.
Уран
Бурлукское
Северо-Казахстанская
с.ш. 53012’58’’ в.д. 6803’58’’
7.
Уран
Викторовское
Северо-Казахстанская
с.ш. 52051’49’’ в.д. 67017’22’’
8.
Уран
Восток
Акмолинская
с.ш. 52025’36’’ в.д. 68013’22’’
9.
Уран
Восточно-Тастыкольское
Акмолинская
с.ш. 5302’0’’ в.д. 71010’0’’
10.
Уран
Глубинное
Акмолинская
с.ш. 53021’0’’ в.д. 71028’0’’
11.
Уран
Гранитное
Карагандинская
с.ш. 47045’0’’ в.д. 71035’0’’
12.
Уран
Грачевское
Северо-Казахстанская
с.ш. 54018’25’’ в.д. 6800’40’’
13.
Уран
Жалпак
Туркестанская
с.ш. 45051’0’’ в.д. 68059’0’’
14.
Уран
Жусандалинское
Жамбылская
с.ш. 44034’0’’ в.д. 77028’0’’
15.
Уран
Заозерное
Акмолинская
с.ш. 5308’0’’ в.д. 71013’0’’
16.
Уран
Заречное
Туркестанская
с.ш. 42034’0’’ в.д. 67035’0’’
17.
Уран
Звездное
Акмолинская
с.ш. 52025’36’’ в.д. 68013’22’’
18.
Уран
Инкай
Туркестанская
с.ш. 45020’0’’ в.д. 67045’0’’
19.
Уран
Ирколь
Кызылординская
с.ш. 43058’0’’ в.д. 66015’0’’
20.
Уран
Камышевое
Северо-Казахстанская
с.ш. 52023’28’’ в.д. 66058’14’’
21.
Уран
Канжуган
Туркестанская
с.ш. 44015’0’’ в.д. 68050’0’’
22.
Уран
Коксорское
Акмолинская
с.ш. 53013’0’’ в.д. 71013’0’’
23.
Уран
Кольжатское
Алматинская
с.ш. 43035’0’’ в.д. 80030’0’’
24.
Уран
Копалысай
Жамбылская

с.к. 43049’0’’ ш.ұ. 7500’0’’
25.
Уран
Қосаша
Солтүстік Қазақстан
с.к. 53011’45’’ ш.ұ. 67055’17’’
26.
Уран
Құлан
Жамбыл
с.к. 44054’48 ш.ұ. 73049’32’’
27.
Уран
Қызылкөл
(Шаян, Лунное)
Түркістан
с.к. 43015’0’’ ш.ұ. 68045’0’’
28.
Уран
Қызылтас
Жамбыл
с.к. 44027’0’’ ш.ұ. 73050’0’’
29.
Уран
Маныбай
Ақмола
с.к. 52030’0’’ ш.ұ. 72000’0’’
30.
Уран
Меловое
Маңғыстау
с.к. 43037’52’’ ш.ұ. 51049’46’’
31.
Уран
Мойынқұм
Түркістан
с.к. 44015’0’’ ш.ұ. 68057’0’’
32.
Уран
Мыңқұдық
Түркістан
с.к. 45035’0’’ ш.ұ. 6800’0’’
33.
Уран
Төменгі Іле
Алматы
с.к. 45018’0’’ ш.ұ. 7500’0’’
34.
Уран
Ойқарағай
Алматы
с.к. 43012’0’’ ш.ұ. 80038’0’’
35.
Уран
Солтүстік Қарамұрын
Қызылорда
с.к. 4406’0’’ ш.ұ. 66050’0’’
36.
Уран
Солтүстік Харасан
Қызылорда
с.к. 43051’0’’ ш.ұ. 66049’0’’
37.
Уран
Семізбай
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52055’5’’ ш.ұ. 72052’10’’
38.
Уран
Славянское
Ақмола
с.к. 53023’0’’ ш.ұ. 6206’0’’
39.
Уран
Сұлушоқы
Алматы
с.к. 43054’0’’ ш.ұ. 78052’0’’
40.
Уран
Тайбағар
Маңғыстау
с.к. 43016’23’’ ш.ұ. 52012’31’’
41.
Уран
Талас
Қарағанды
с.к. 47030’0’’ ш.ұ. 71037’0’’
42.
Уран
Тасмұрын
Маңғыстау
с.к. 43025’0’’ ш.ұ. 51043’0’’
43.
Уран
Тастыкөл
Ақмола
с.к. 5302’0’’ ш.ұ. 7109’0’’
44.
Уран
Томақ
Маңғыстау
с.к. 43056’0’’ ш.ұ. 51038’0’’
45.
Уран
Жұбаныш
Түркістан
с.к. 45020’0’’ ш.ұ. 6900’0’’
46.
Уран
Үлкен Ақжал
Шығыс Қазақстан
с.к. 49045’0’’ ш.ұ. 79040’0’’
47.
Уран
Февральское
Солтүстік Қазақстан
с.к. 53010’25’’ ш.ұ. 67059’15’’
48.
Уран
Чаглинское
Ақмола
с.к. 53025’0’’ ш.ұ. 69012’0’’
49.
Уран
Шат
Ақмола
с.к. 5300’0’’ ш.ұ. 71035’0’’
50.
Уран
Шат 1
Ақмола
с.к. 53015’0’’ ш.ұ. 71035’0’’
51.
Уран
Шоқпақ
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52025’0’’ ш.ұ. 66055’0’’
52.
Уран
Шолақеспе
Түркістан
с.к. 45014’0’’ ш.ұ. 68019’0’’
53.
Уран
Шорлы
Қарағанды
с.к. 46056’0’’ ш.ұ. 69059’0’’
54.
Уран
Оңтүстік Заречное
Түркістан
с.к. 42026’0’’ ш.ұ. 67032’0’’
55.
Уран
Оңтүстік Маныбай
Ақмола
с.к. 52027’0’’ ш.ұ. 71058’0’’
56.
Уран
Оңтүстік Қарамұрын
Қызылорда
с.к. 43053’0’’ ш.ұ. 66047’0’’
57.
Мұнай
Әлібекмола
Ақтөбе
с.к. 48030’27’’ ш.ұ. 57041’5’’
58.
Мұнай
Қожасай
Ақтөбе
с.к. 48012’0’’ ш.ұ. 57012’0’’
59.
Мұнай
Жаңажол
Ақтөбе
с.к. 48018’59’’ ш.ұ. 57022’59’’
60.
Мұнай
Кеңқияқ (тұз үсті)
Ақтөбе
с.к. 48033’0’’ ш.ұ. 5709’0’’
61.
Мұнай
Кенқияқ (тұз асты)
Ақтөбе
с.к. 48033’0’’ ш.ұ. 57013’0’’
62.
Мұнай
Солтүстік Трува
Ақтөбе
с.к. 47054’0’’ ш.ұ. 57028’0’’
63.
Мұнай
Теңіз
Атырау
с.к. 4602’56’’ ш.ұ. 53024’40’’
64.
Мұнай
Королевское
Атырау
с.к. 46012’0’’ ш.ұ. 53033’0’’
65.
Мұнай
Кенбай
Атырау
с.к. 47042’0’’ ш.ұ. 54010’0’’
66.
Мұнай
С. Нұржанов
Атырау

с.ш. 43049’0’’ в.д. 7500’0’’
25.
Уран
Косачиное
Северо-Казахстанская
с.ш. 53011’45’’ в.д. 67055’17’’
26.
Уран
Куланское
Жамбылская
с.ш. 44054’48 в.д. 73049’32’’
27.
Уран
Кызылколь
(Чаян, Лунное)
Туркестанская
с.ш. 43015’0’’ в.д. 68045’0’’
28.
Уран
Кызылтас
Жамбылская
с.ш. 44027’0’’ в.д. 73050’0’’
29.
Уран
Маныбай
Акмолинская
с.ш. 52030’0’’ в.д. 72000’0’’
30.
Уран
Меловое
Мангистауская
с.ш. 43037’52’’ в.д. 51049’46’’
31.
Уран
Моинкум
Туркестанская
с.ш. 44015’0’’ в.д. 68057’0’’
32.
Уран
Мынкудук
Туркестанская
с.ш. 45035’0’’ в.д. 6800’0’’
33.
Уран
Нижнее-Илийское
Алматинская
с.ш. 45018’0’’ в.д. 7500’0’’
34.
Уран
Ойкарагай
Алматинская
с.ш. 43012’0’’ в.д. 80038’0’’
35.
Уран
Северный Карамурун
Кызылординская
с.ш. 4406’0’’ в.д. 66050’0’’
36.
Уран
Северный Харасан
Кызылординская
с.ш. 43051’0’’ в.д. 66049’0’’
37.
Уран
Семизбай
Северо-Казахстанская
с.ш. 52055’5’’ в.д. 72052’10’’
38.
Уран
Славянское
Акмолинская
с.ш. 53023’0’’ в.д. 6206’0’’
39.
Уран
Сулушокынское
Алматинская
с.ш. 43054’0’’ в.д. 78052’0’’
40.
Уран
Тайбогор
Мангистауская
с.ш. 43016’23’’ в.д. 52012’31’’
41.
Уран
Талас
Карагандинская
с.ш. 47030’0’’ в.д. 71037’0’’
42.
Уран
Тасмурын
Мангистауская
с.ш. 43025’0’’ в.д. 51043’0’’
43.
Уран
Тастыколь
Акмолинская
с.ш. 5302’0’’ в.д. 7109’0’’
44.
Уран
Томак
Мангистауская
с.ш. 43056’0’’ в.д. 51038’0’’
45.
Уран
Уванас
Туркестанская
с.ш. 45020’0’’ в.д. 6900’0’’
46.
Уран
Улькен-Акжал
Восточно-Казахстанская
с.ш. 49045’0’’ в.д. 79040’0’’
47.
Уран
Февральское
Северо-Казахстанская
с.ш. 53010’25’’ в.д. 67059’15’’
48.
Уран
Чаглинское
Акмолинская
с.ш. 53025’0’’ в.д. 69012’0’’
49.
Уран
Шатское
Акмолинская
с.ш. 5300’0’’ в.д. 71035’0’’
50.
Уран
Шатское 1
Акмолинская
с.ш. 53015’0’’ в.д. 71035’0’’
51.
Уран
Шокпак
Северо-Казахстанская
с.ш. 52025’0’’ в.д. 66055’0’’
52.
Уран
Шолак-Эспе
Туркестанская
с.ш. 45014’0’’ в.д. 68019’0’’
53.
Уран
Шорлы
Карагандинская
с.ш. 46056’0’’ в.д. 69059’0’’
54.
Уран
Южное Заречное
Туркестанская
с.ш. 42026’0’’ в.д. 67032’0’’
55.
Уран
Южно-Маныбайское
Акмолинская
с.ш. 52027’0’’ в.д. 71058’0’’
56.
Уран
Южный Карамурун
Кызылординская
с.ш. 43053’0’’ в.д. 66047’0’’
57.
Нефть
Алибекмола
Актюбинская
с.ш. 48030’27’’ в.д. 57041’5’’
58.
Нефть
Кожасай
Актюбинская
с.ш. 48012’0’’ в.д. 57012’0’’
59.
Нефть
Жанажол
Актюбинская
с.ш. 48018’59’’ в.д. 57022’59’’
60.
Нефть
Кенкияк (надсолевой)
Актюбинская
с.ш. 48033’0’’ в.д. 5709’0’’
61.
Нефть
Кенкияк (подсолевой)
Актюбинская
с.ш. 48033’0’’ в.д. 57013’0’’
62.
Нефть
Северная Трува
Актюбинская
с.ш. 47054’0’’ в.д. 57028’0’’
63.
Нефть
Тенгизское
Атырауская
с.ш. 4602’56’’ в.д. 53024’40’’
64.
Нефть
Королевское
Атырауская
с.ш. 46012’0’’ в.д. 53033’0’’
65.
Нефть
Кенбай
Атырауская
с.ш. 47042’0’’ в.д. 54010’0’’
66.
Нефть
С. Нуржанов
Атырауская

с.к. 45052’0’’ ш.ұ. 53016’58’’
67.
Мұнай
Қашаған
Атырау
с.к. 46028’47’’ ш.ұ. 52012’41’’
68.
Мұнай
Қаламқас теңіз
Атырау
с.к. 45043’0’’ ш.ұ. 5104’0’’
69.
Мұнай
Қарашығанақ
Батыс Қазақстан
с.к. 51018’59’’ ш.ұ. 53017’58’’
70.
Мұнай
Хазар
Маңғыстау
с.к. 45033’52’’ ш.ұ. 50036’44’’
71.
Мұнай
Қарақұдық
Маңғыстау
с.к. 44050’16’’ ш.ұ. 53057’39’’
72.
Мұнай
Солтүстік Бозащы
Маңғыстау
с.к. 45010’0’’ ш.ұ. 51043’0’’
73.
Мұнай
Қаражанбас
Маңғыстау
с.к. 4508’0’’ ш.ұ. 51023’0’’
74.
Мұнай
Қаламқас
Маңғыстау
с.к. 45022’0’’ ш.ұ. 51058’0’’
75.
Мұнай
Қарамандыбас
Маңғыстау
с.к. 43030’7’’ ш.ұ. 52036’13’’
76.
Мұнай
Дұнға
Маңғыстау
с.к. 4403’57’’ ш.ұ. 5100’55’’
77.
Мұнай
Жетібай
Маңғыстау
с.к. 43032’0’’ ш.ұ. 5209’55’’
78.
Мұнай
Өзен
Маңғыстау
с.к. 43026’0’’ ш.ұ. 52055’0’’
79.
Мұнай
Кұмкөл
Қарағанды
с.к. 46029’0’’ ш.ұ. 65037’0’’
80.
Мұнай
Орталық Ақшабұлақ
Қызылорда
с.к. 45057’0’’ ш.ұ. 65043’0’’
81.
Мұнай
Қоныс
Қызылорда
с.к. 45052’58’’ ш.ұ. 6507’13’’
82.
Газ
Өріктау
Ақтөбе
с.к. 48024’0’’ ш.ұ. 57019’0’’
83.
Газ
Жаңажол
Ақтөбе
с.к. 48018’59’’ ш.ұ. 57022’59’’
84.
Газ
Имашев
Атырау
с.к. 46042’0’’ ш.ұ. 48035’0’’
85.
Газ
Батыс Прорва
Атырау
с.к. 45052’23’’ ш.ұ. 5306’13’’
86.
Газ
Ақтоты
Атырау
с.к. 46013’40’’ ш.ұ. 52048’34’’
87.
Газ
Амангелді
Жамбыл
с.к. 44019’0’’ ш.ұ. 7104’0’’
88.
Газ
Қарашығанақ
Батыс Қазақстан
с.к. 51018’59’’ ш.ұ. 53017’58’’
89.
Газ
Чинаревское
Батыс Қазақстан
с.к. 51038’59’’ ш.ұ. 52020’57’’
90.
Газ
Рожковское
Батыс Қазақстан
с.к. 51015’14’’ ш.ұ. 5107’20’’
91.
Газ
Қаламқас
Маңғыстау
с.к. 45022’0’’ ш.ұ. 51058’0’’
92.
Газ
Шағырлы-Шомышты
Маңғыстау
с.к. 45051’0’’ ш.ұ. 5607’0’’
93.
Газ
Жетібай
Маңғыстау
с.к. 43032’0’’ ш.ұ. 5209’55’’
94.
Газ
Теңге
Маңғыстау
с.к. 43018’0’’ ш.ұ. 52050’0’’
95.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
III-P-1
Каспий теңізі
с.к. 45026’00’’ ш.ұ. 50058’00’’
96.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
III-P-2
Каспий теңізі
с.к. 45042’00’’ ш.ұ. 50051’00’’
97.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Махамбет
Каспий теңізі
с.к. 46021’00’’ ш.ұ. 50037’00’’
98.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Абай
Каспий теңізі
с.к. 45052’00’’ ш.ұ. 51014’00’’
99.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Сәтбаев
Каспий теңізі
с.к. 45056’00’’ ш.ұ. 50046’00’’
100.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Жамбыл
Каспий теңізі
с.к. 46005’00’’ ш.ұ. 50015’00’’
101.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Қаламқас
Маңғыстау
с.к. 45022’00’’ ш.ұ. 51058’00’’
102.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Жемчужина учаскесі
Каспий теңізі

с.ш. 45052’0’’ в.д. 53016’58’’
67.
Нефть
Кашаган
Атырауская
с.ш. 46028’47’’ в.д. 52012’41’’
68.
Нефть
Каламкас-море
Атырауская
с.ш. 45043’0’’ в.д. 5104’0’’
69.
Нефть
Карачаганак
Западно-Казахстанская
с.ш. 51018’59’’ в.д. 53017’58’’
70.
Нефть
Хазар
Мангистауская
с.ш. 45033’52’’ в.д. 50036’44’’
71.
Нефть
Каракудук
Мангистауская
с.ш. 44050’16’’ в.д. 53057’39’’
72.
Нефть
Бузачи Северные
Мангистауская
с.ш. 45010’0’’ в.д. 51043’0’’
73.
Нефть
Каражанбас
Мангистауская
с.ш. 4508’0’’ в.д. 51023’0’’
74.
Нефть
Каламкас
Мангистауская
с.ш. 45022’0’’ в.д. 51058’0’’
75.
Нефть
Карамандыбас
Мангистауская
с.ш. 43030’7’’ в.д. 52036’13’’
76.
Нефть
Дунга
Мангистауская
с.ш. 4403’57’’ в.д. 5100’55’’
77.
Нефть
Жетыбай
Мангистауская
с.ш. 43032’0’’ в.д. 5209’55’’
78.
Нефть
Узень
Мангистауская
с.ш. 43026’0’’ в.д. 52055’0’’
79.
Нефть
Кумколь
Карагандинская
с.ш. 46029’0’’ в.д. 65037’0’’
80.
Нефть
Акшабулак Центральный
Кызылординская
с.ш. 45057’0’’ в.д. 65043’0’’
81.
Нефть
Коныс
Кызылординская
с.ш. 45052’58’’ в.д. 6507’13’’
82.
Газ
Урихтау
Актюбинская
с.ш. 48024’0’’ в.д. 57019’0’’
83.
Газ
Жанажол
Актюбинская
с.ш. 48018’59’’ в.д. 57022’59’’
84.
Газ
Имашевское
Атырауская
с.ш. 46042’0’’ в.д. 48035’0’’
85.
Газ
Прорва Западная
Атырауская
с.ш. 45052’23’’ в.д. 5306’13’’
86.
Газ
Актота
Атырауская
с.ш. 46013’40’’ в.д. 52048’34’’
87.
Газ
Амангельды
Жамбылская
с.ш. 44019’0’’ в.д. 7104’0’’
88.
Газ
Карачаганак
Западно-Казахстанская
с.ш. 51018’59’’ в.д. 53017’58’’
89.
Газ
Чинаревское
Западно-Казахстанская
с.ш. 51038’59’’ в.д. 52020’57’’
90.
Газ
Рожковское
Западно-Казахстанская
с.ш. 51015’14’’ в.д. 5107’20’’
91.
Газ
Каламкас
Мангистауская
с.ш. 45022’0’’ в.д. 51058’0’’
92.
Газ
Шагырлы-Шомышты
Мангистауская
с.ш. 45051’0’’ в.д. 5607’0’’
93.
Газ
Жетыбай
Мангистауская
с.ш. 43032’0’’ в.д. 5209’55’’
94.
Газ
Тенге
Мангистауская
с.ш. 43018’0’’ в.д. 52050’0’’
95.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
III-P-1
Каспийское море
с.ш. 45026’00’’ в.д. 50058’00’’
96.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
III-P-2
Каспийское море
с.ш. 45042’00’’ в.д. 50051’00’’
97.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Махамбет
Каспийское море
с.ш. 46021’00’’ в.д. 50037’00’’
98.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Абай
Каспийское море
с.ш. 45052’00’’ в.д. 51014’00’’
99.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Сатпаев
Каспийское море
с.ш. 45056’00’’ в.д. 50046’00’’
100.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Жамбыл
Каспийское море
с.ш. 46005’00’’ в.д. 50015’00’’
101.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Каламкас
Мангистауская
с.ш. 45022’00’’ в.д. 51058’00’’
102.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Жемчужина
Каспийское море

122.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Батыс Құрдым
Атырау
с.к. 45052’23’’ ш.ұ. 53006’13’’
123.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Пустынное
Атырау
с.к. 46029’32’’ ш.ұ. 53010’54’’
124.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Прибрежное
Атырау
с.к. 46015’36’’ ш.ұ. 53011’59’’
125.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Батыс Тереңөзек
Атырау
с.к. 46032’55’’ ш.ұ. 53014’44’’
126.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
XXVII-4 (ч), 5 (ч); XXVIII-4 (ч), 5 (ч), 6 (ч)
Атырау
с.к. 46034’37’’ ш.ұ. 49039’46’’
127.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
XXVI-12-A, В, С, D, Е (ч), F (ч),
13-А (ч), D (ч);
XXVII-12-A (ч), В (ч),13-А (ч)
Атырау
с.к. 47010’35’’ ш.ұ. 52017’03’’
128.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Оңтүстік-Батыс Доссор
Атырау
с.к. 47030’25’’ ш.ұ. 52054’02’’
129.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
XXXVIII-11-C (ч), 12-F (ч), 12-D (ч),
F (ч), Е (ч);
XXXVIII-11-C (ч), 12-А (ч), В, С (ч), D (ч), Е (ч), F,
13-А (ч), В (ч),
С (ч), D, E, F,
14-А (ч), D (ч),
D (ч), Е (ч);
XXXIX-12-В (ч),
С (ч), Е (ч), F (ч),
С (ч), D (ч), Е (ч);
XL-13-В (ч), С,
D (ч), Е (ч), F (ч), 14-А (ч), D (ч);
XLI-13-C (ч)
Маңғыстау
с.к. 43001’00’’ ш.ұ. 52038’27’’
130.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Оңтүстік Батыс Тәжіғали
Атырау
с.к. 46020’09’’ ш.ұ. 53011’41’’
131.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Оңтүстік Жартасты теңіз
Каспий теңізі
с.к. 44005’33’’ ш.ұ. 50051’01’’
132.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Мартыш (С.Балғымбаев)
Атырау
с.к. 47005’08’’ ш.ұ. 50001’04’’
133.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Шығыс Кокарна
Маңғыстау
с.к. 46013’26’’ ш.ұ. 53017’14’’
134.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Оңтүстік Жамбай және Оңтүстік Забурунье учаскелері
Каспий теңізі
с.к. 46025’39’’ ш.ұ. 49057’40’’
135.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Шаттық
Каспий теңізі
с.к. 46016’00’’ ш.ұ. 51014’00’’
136.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
Түпқараған учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 44043’00’’ ш.ұ. 50026’00’’
137.
Көмірсутекті пайдалы қазбалар (көмірсутектер)
XXVI-5-E (ч),
F (ч),
XXVI-6-B (ч),
C (ч), D (ч), E, F, XXVI-7-A (ч),
B (ч), D, E (ч); XXVII-5-B (ч),
C (ч), F (ч),
XXVII-6,
XXVII-7-A, B (ч), D (ч), E (ч), XXVIII-6-C (ч), XXVIII-7-A (ч),
B (ч)
Атырау
с.к. 46050/ ш.ұ. 49020/
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2018 жылғы 28 маусымдағы
№ 389 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесін, сондай-ақ оларды осындайларға жатқызу критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 1137 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 793-құжат).

122.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Западная Прорва
Атырауская
с.ш. 45052’23’’ в.д. 53006’13’’
123.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Пустынное
Атырауская
с.ш. 46029’32’’ в.д. 53010’54’’
124.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Прибрежное
Атырауская
с.ш. 46015’36’’ в.д. 53011’59’’
125.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Терень-Узюк Западный
Атырауская
с.ш. 46032’55’’ в.д. 53014’44’’
126.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
XXVII-4 (ч),
5 (ч);
XXVIII-4 (ч),
5 (ч), 6 (ч)
Атырауская
с.ш. 46034’37’’ в.д. 49039’46’’
127.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
XXVI-12-A, В, С, D, Е (ч), F (ч), 13-А (ч), D (ч);
XXVII-12-A (ч), В (ч), 13-А (ч)
Атырауская
с.ш. 47010’35’’ в.д. 52017’03’’
128.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Доссор
Юго-Западный
Атырауская
с.ш. 47030’25’’ в.д. 52054’02’’
129.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
XXXVIII-11-C (ч), 12-F (ч),
12-D (ч), F (ч),
Е (ч);
XXXVIII-11-C (ч), 12-А (ч), В, С (ч), D (ч), Е (ч), F, 13-А (ч), В (ч), С (ч), D, E, F,14-А (ч), D (ч), D (ч), Е (ч);
XXXIX-12-В (ч), С (ч), Е (ч),
F (ч), С (ч),
D (ч), Е (ч);
XL-13-В (ч), С, D (ч), Е (ч),
F (ч), 14-А (ч),
D (ч);
XLI-13-C (ч)
Мангистауская
с.ш. 43001’00’’ в.д. 52038’27’’
130.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Тажигали
Юго-Западное
Атырауская
с.ш. 46020’09’’ в.д. 53011’41’’
131.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Скалистое Море Южное
Каспийское море
с.ш. 44005’33’’ в.д. 50051’01’’
132.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Мартыши
(С. Балгимбаев)
Атырауская
с.ш. 47005’08’’ в.д. 50001’04’’
133.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Кокарна Восточная
Мангистауская
с.ш. 46013’26’’ в.д. 53017’14’’
134.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Участок Жамбай Южный и Южное Забурунье
Каспийское море
с.ш. 46025’39’’ в.д. 49057’40’’
135.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Шаттык
Каспийское море
с.ш. 46016’00’’ в.д. 51014’00’’
136.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
Тюб-Караган
Каспийское море
с.ш. 44043’00’’ в.д. 50026’00’’
137.
Углеводородные полезные ископаемые (углеводороды)
XXVI-5-E
(ч), F (ч), XXVI-6-B (ч), C (ч),
D (ч), E, F, XXVI-7-A (ч),
B (ч), D, E (ч); XXVII-5-B (ч),
C (ч), F (ч), XXVII-6, XXVII-7-A,
B (ч), D (ч),
E (ч),
XXVIII-6-C (ч), XXVIII-7-A (ч), B (ч)
Атырауская
с.ш. 46050/ в.д. 49020/
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2018 года № 389
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2011 года № 1137 "Об утверждении перечня участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение, а также критериев их отнесения к таковым" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 793).

2. "Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 1137 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1640 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 4, 83-құжат).
3. "Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 1137 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 607 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 43, 317-құжат).

2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 1640 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2011 года № 1137 "Об утверждении перечня участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 4, ст. 83).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2015 года № 607 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2011 года № 1137 "Об утверждении перечня участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 43, ст. 317).