Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 604 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 23 тамыздағы № 673 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2025 № 673 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 17 маусымдағы
№ 604 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.08.13 N 816 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 105 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 105 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.14 № 516 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
7. "Республика және өңір экономикасы үшін маңызды стратегиялық мәні бар су шаруашылығы құрылыстарын уақытша мемлекеттік басқаруды енгізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 сәуірдегі № 467 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 242-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Республика және өңір экономикасы үшін маңызды стратегиялық мәні бар су шаруашылығы құрылыстарын уақытша мемлекеттік басқаруды енгізу ережесінде:
5-тармақта:
бірінші бөліктегі "(республикалық маңызы бар қалалар, астана)" деген сөздерден кейін "бір жұмыс күні ішінде" деген сөздермен толықтырылсын;
екінші бөліктегі "(республикалық маңызы бар қалалар, астана)" деген сөздерден кейін "бес жүмыс күні ішінде" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтағы "көрсетілуі тиіс" деген сөздер "көрсетіледі" деген сөзбен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 604
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 17 июня 2010 года № 604
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.08.2010  № 816 (порядок введения в действие см. п. 3).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2016 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2016 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015  № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015  № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 14.05.2011  № 516(вводится в действие со дня первого официального опубликования).
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2004 года № 467 "Об утверждении Правил введения временного государственного управления водохозяйственными сооружениями, имеющими важное стратегическое значение для экономики республики и региона" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 242):
в Правилах введения временного государственного управления водохозяйственными сооружениями, имеющими важное стратегическое значение для экономики республики и региона, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5:
в части первой после слов "(городов республиканского значения, столицы)" дополнить словами "в течение одного рабочего дня";
в части второй после слов "(городов республиканского значения, столицы)" дополнить словами "в течение пяти рабочих дней";
в пункте 6 слова "должны быть отражены" заменить словами "отражаются";

7-тармақтағы "3 күн" деген сөздер "үш жұмыс күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "кейін" деген сөзден кейін "үш жұмыс күні ішінде" деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақта:
"уәкілетті орган" деген сөздерден кейін "үш жұмыс күні ішінде" деген сөздермен толықтырылсын;
"құрады және" деген сөздерден кейін "он жұмыс күні ішінде" деген сөздермен толықтырылсын;
16-тармақтағы "заңнамасында" деген сөз "Азаматтық кодексінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 105 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 2012.11.21 № 1474 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.

в пункте 7 слова "3 дней" заменить словами "трех рабочих дней";
в пункте 13 после слов "государственного управления," дополнить словами "в течение трех рабочих дней";
в пункте 14:
после слов "водного фонда" дополнить словами "в течение трех рабочих дней";
после слов "акту приемки и" дополнить словами "в течение десяти рабочих дней";
в пункте 16 слово "законодательством" заменить словами "Гражданским кодексом".
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.02.2016 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 21.11.2012 № 1474 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).