Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер міндеттемелерді орындау қамтамасыз етілмей бөлінуі мүмкін қаржы агенттіктерінің тізбесін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1844 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 29 тамыздағы № 706 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2025 № 706 қаулысымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.02.11 № 86 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 183-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер міндеттемелерді орындау қамтамасыз етілмей бөлінуі мүмкін қаржы агенттіктерінің тізбесі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.02.11 № 86 Қаулысымен.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер міндеттемелерді
орындау қамтамасыз етілмей бөлінуі мүмкін қаржы
агенттіктерінің тізбесі
Ескерту. Қаулы тізбемен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2010.02.11 № 86, өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.05.31 № 708; 18.03.2016 № 146; 02.06.2016 № 324; 31.12.2020 № 952 қаулыларымен.
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы.
2. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2020 № 952 қаулысымен.
2-1. "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамы;
3. "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамы.
4. "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 16 қарашадағы
N 1844 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер міндеттемелерді орындау қамтамасыз етілмей бөлінуі мүмкін қаржы агенттіктерінің тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 402 қаулысы.
2. "Қазақстандық ипотекалық компания" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит берудің шарттарын айқындау туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 402 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1295 қаулысының 3-тармағы.

Об определении перечня финансовых агентств, бюджетные кредиты из республиканского бюджета которым могут выделяться без обеспечения исполнения обязательств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1844. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2025 года № 706.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2025 № 706.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 11.02.2010 № 86.
В соответствии со статьей 183 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень финансовых агентств, бюджетные кредиты из республиканского бюджета которым могут выделяться без обеспечения исполнения обязательств.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 11.02.2010 № 86.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Перечень
финансовых агентств, бюджетные кредиты из республиканского
бюджета которым могут выделяться без обеспечения исполнения
обязательств
Сноска. Постановление дополнено Перечнем в соответствии с постановлением Правительства РК от 11.02.2010 № 86; с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 31.05.2012 № 708; от 18.03.2016 № 146; от 02.06.2016 № 324; от 31.12.2020 № 952.
1. Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
2. Исключен постановлением Правительства РК от 31.12.2020 № 952;
2-1. Акционерное общество "Аграрная кредитная корпорация;
3. Акционерное общество "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана".
4. Акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2009 года № 1844
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 402 "Об определении перечня финансовых агентств, бюджетные кредиты из республиканского бюджета которым могут выделяться без обеспечения исполнения обязательств".
2. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1295 "Об определении условий предоставления бюджетного кредита акционерному обществу "Казахстанская Ипотечная Компания" и о внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 402".

3. "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредитті беру шарттарын анықтау туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 402 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 тамыздағы N 743 қаулысының 3-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы N 402 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 863 қаулысы.

3. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2008 года № 743 "Об определении условий предоставления бюджетного кредита акционерному обществу "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" и о внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 402".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 863 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 402".